• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ülekandelindid

Otsingu tulemused

Ülekandelindid - Import eksport

 1. MULCO-EUROPE EWIV

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Mulco-Europe EWIV is a specialist in PU timing belt technology and one of the world's leading suppliers of drive and transport solutions in mechanical engineering. With the highly developed PU timing belt ranges of Mulco members CONTINENTAL and BRECO Antriebstechnik, Mulco offers its customers a wide variety of timing belt profiles and dimensions, as well as individually manufactured timing belts for almost any application. The outstanding technical level and high quality of PU timing belts from BRECO and CONTINENTAL, combined with the application expertise of Mulco sales partners on site, embody a perfect mixture of price, performance and service. The range of synchronous pulleys, tensioning pulleys, fastening elements and other components carefully matched to the timing belts ensures the optimum functionality of the timing belt drives. One of Mulco's particular strengths is developing individual toothed belt drives for special machine construction.

 2. ATG-GOMMERN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ATG-GOMMERN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Gommern, Saksamaa.

 3. BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub 86368 Gersthofen, Saksamaa.

 4. PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka technical belts, ridge belts, transmission belts for motors, development belts, smooth driving belts, BELTS, JA transmission belts tööstustes. See asub Montale, Itaalia.

 5. SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Enns, Austria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL

  Belgia

  Ettevõte FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuul-, nõel- ja rull-laagrid tööstuses. See tegeleb ka Ülekandelindid, Tihendid ja tihendusmaterjalid, Ülekandelindid, industrial bearings, precision bearings, JA Tihendid ja tihendusmaterjalid tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 2. MAFDEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAFDEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka thermo-weldable round belts, handling belts, special belts, JA reinforced notched belts tööstustes. See asub Saint Georges D'esperanche, Prantsusmaa.

 3. BURTEK KAYIS MAK. YED. PAR. SAN. VE TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte BURTEK KAYIS MAK. YED. PAR. SAN. VE TIC. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka clothing hooks tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka polyurethane tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 5. BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER

  Saksamaa

  Ettevõte BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Schönaich, Saksamaa.

 1. HIT POWER TRANSMISSION LIMITED

  Hiina

  Ettevõte HIT POWER TRANSMISSION LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

 2. SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Ülekandelindid, Open sided V belts, trapezoidal rubber belts, Ülekandelindid, JA Joined V belts tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 1. WEYER LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Ettevõte WEYER LUXEMBOURG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Tihendid, industrial supplies, supplies for mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, Spetsiaalteras, JA Tihendid tööstustes. See asub Luxembourg, Luksemburg.

 2. BANDATECH S.A. DE C.V.

  Mehhiko

  Ettevõte BANDATECH S.A. DE C.V., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Queretaro, Mehhiko.

 3. ARTI LTD

  Ukraina

  Ettevõte ARTI LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummist tööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Ülekandelindid, transmission belts, technical belts, Ülekandelindid, JA rubber belts tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 4. RIZHI TRANSMISSION OF POWER SYSTEM(SHANGHAI)CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte RIZHI TRANSMISSION OF POWER SYSTEM(SHANGHAI)CO.,LTD, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka pvc conveyor belts, industrial belts, timing belts, JA pulleys tööstustes. See asub Shanghai, Hiina.

 5. LECHEVALIER VANNES

  Prantsusmaa

  Ettevõte LECHEVALIER VANNES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ühenduskomponendid tööstuses. See tegeleb ka Ülekandelindid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, gear drive shafts, Ülekandelindid, clutches for transmissions, JA Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstustes. See asub Vannes, Prantsusmaa.

 6. CASA DEL CUSCINETTO S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CASA DEL CUSCINETTO S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuul-, nõel- ja rull-laagrid tööstuses. See tegeleb ka Ülekandelindid, Moto-reduktorid, Ülekandelindid, JA Moto-reduktorid tööstustes. See asub Porcari, Itaalia.

 7. BELTIMPORT

  Ukraina

  Ettevõte BELTIMPORT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Kiev, Ukraina.

 8. STARKLINE INDUSTRIAL BELTS - CONVEYING AND TRANSMISSION

  Ungari

  Ettevõte STARKLINE INDUSTRIAL BELTS - CONVEYING AND TRANSMISSION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Röszke, Ungari.

 1. MBL ANTRIEBSTECHNIK DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MBL ANTRIEBSTECHNIK DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Neuss, Saksamaa.

 2. FIRMA WALDECKER

  Saksamaa

  Ettevõte FIRMA WALDECKER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kange alkohol tööstuses. See tegeleb ka Õlu, Joogitööstus - masinad ja seadmed, Pruulimismasinad ja -seadmed, Ülekandelindid, Õlu, Joogitööstus - masinad ja seadmed, Pruulimismasinad ja -seadmed, JA Ülekandelindid tööstustes. See asub Mendig, Saksamaa.

 3. 123ROULEMENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte 123ROULEMENT, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised ühenduskomponendid, sealing ring, bearings, Bearings, JA Mehaanilised ühenduskomponendid tööstustes. See asub Fretin, Prantsusmaa.

 4. GERBEREI SELLMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GERBEREI SELLMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka Nahk ja karusnahk, Väikesed nahktooted, Kotid, kohvrid ja käekotid, Reisitarbed, Nahk ja karusnahk, Väikesed nahktooted, Kotid, kohvrid ja käekotid, JA Reisitarbed tööstustes. See asub Vlotho, Saksamaa.

 5. RULMENTIKA

  Rumeenia

  Ettevõte RULMENTIKA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Ülekandelindid, Ketid, Ülekandelindid, JA Ketid tööstustes. See asub Iasi, Rumeenia.

 6. SEARCH4PARTS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SEARCH4PARTS LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ketid tööstuses. See tegeleb ka Kuullaagrid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Ülekandelindid, lubricants, Kuullaagrid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, JA Ülekandelindid tööstustes. See asub Leeds, Ühendkuningriik.

 7. MASTERMODERNPLAST

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MASTERMODERNPLAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka food sector distribution, JA butcher transport tööstustes. See asub Leicester, Ühendkuningriik.

 8. FEC CONSULTING

  Taani

  Ettevõte FEC CONSULTING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka straps, JA conveyor belts tööstustes. See asub Skævinge, Taani.

 9. SUINPE, JOSEP MARIA PEÑALVER

  Hispaania

  Ettevõte SUINPE, JOSEP MARIA PEÑALVER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See asub Sant Fruitós De Bages, Hispaania.

 10. DURA-BELT INC. - EUROPEAN OFFICE

  Poola

  Ettevõte DURA-BELT INC. - EUROPEAN OFFICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ülekandelindid tööstuses. See tegeleb ka round belts, JA flat belts tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta