• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õmbluseta torud - mustmetallidest

Otsingu tulemused

Õmbluseta torud - mustmetallidest - Import eksport

 1. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Leedu

  Ettevõte BALTIC TUBE SERVICE, UAB, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Painduvad torud - värvilisest metallist tööstuses. See tegeleb ka Torud - värvilistest metallidest, Roostevabast terasest torud, Lehtmetall ja torud, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Torud - värvilistest metallidest, Roostevabast terasest torud, Lehtmetall ja torud, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 2. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Stainless-steel pipe bends, stainless-steel pipes, Pipes made from stainless steel sheeting, JA Stainless steel unions tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 3. CYBERSTEEL

  Venemaa

  Ettevõte CYBERSTEEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, Tööstuslikud torustikud, Torutarvikud - mustmetallidest, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Tööstuslikud torustikud, stainless steel, JA Torutarvikud - mustmetallidest tööstustes. See asub Pervouralsk, Venemaa.

 4. STEEL GATE

  Rumeenia

  Ettevõte STEEL GATE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Terastorud tööstuses. See tegeleb ka Magistraaltorud - mustast metallist, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Import ja eksport - teras ja metallid, Magistraaltorud - mustast metallist, Õmbluseta torud - mustmetallidest, JA Import ja eksport - teras ja metallid tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. DYLAN BELGIE

  Belgia

  Ettevõte DYLAN BELGIE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torutarvikud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Terastorud, Roostevabast terasest torud, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Terastorud, stainless steel valves, Roostevabast terasest torud, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Lint, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See asub Yinzhou, Ningbo, Hiina.

 2. OOO KRANMETIZ

  Ukraina

  Ettevõte OOO KRANMETIZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka manufacture of made-to-measure steel pipes, rainwater downpipes, cold-drawn steel pipes, JA precision steel pipes tööstustes. See asub Nikopol, Ukraina.

 3. OTRISH GMBH

  Austria

  Ettevõte OTRISH GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See asub Linz, Austria.

 4. VAN LEEUWEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VAN LEEUWEN GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See asub Moers, Saksamaa.

 5. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Hispaania

  Ettevõte TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, steel pipes without welds, precision steel pipes, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Arenys De Mar, Barcelona, Hispaania.

 1. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukraina

  Ettevõte UGTRANSSTROYKOMPLEKT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, steel pipes without welds, Õmbluseta torud - mustmetallidest, steel tubes, JA tubes without metal welding tööstustes. See asub Dnipropetrovsk, Ukraina.

 2. ENGIC (PTE.) LTD.

  Singapur

  Ettevõte ENGIC (PTE.) LTD., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Insenerid - tööstusettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, Pipeline construction and installation, industrial valves, manufacturing of flanges, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Singapore, Singapur.

 1. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Saksamaa

  Ettevõte DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Terastorud, Roostevabast terasest torud, Lehtmetall ja torud, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Terastorud, Roostevabast terasest torud, Lehtmetall ja torud, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Grevenbroich, Saksamaa.

 2. HONE ALL PRECISION LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HONE ALL PRECISION LTD., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Puurimisteenused, Masinaehitus - eritellimustööd, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Puurimisteenused, machining jobs to drawing, Masinaehitus - eritellimustööd, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Leighton Buzzard, Ühendkuningriik.

 3. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumtorud tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, Aluminium tubes, welded, brass pipes, Õmbluseta torud - mustmetallidest, JA working of brass pipes tööstustes. See asub Dortmund, Saksamaa.

 4. XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD

  Hiina

  Ettevõte XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See asub Dainan, Hiina.

 5. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Austria

  Ettevõte ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka wood cut, Metallurgy, iron and steel - import-export, JA import-export assistance tööstustes. See asub St. Georgen Im Attergau, Austria.

 6. MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED

  India

  Ettevõte MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See asub Gurgaon, India.

 7. ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See asub Jiaxing, Hiina.

 8. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egiptus

  Ettevõte EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torutarvikud - värvilistest metallidest tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, metal pipe fittings, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Cairo, Egiptus.

 1. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Valgevene

  Ettevõte ODO BELAUTOZAPCHAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka seamless pipes, JA cold-drawn steel pipes tööstustes. See asub Zhodino, Valgevene.

 2. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, Stainless steel wires, precision steel pipes, steel tubes, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Emmingen-Liptingen, Saksamaa.

 3. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka bushings, stainless-steel pipes, precision steel pipes, JA Pipe processing tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 4. OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE

  Hiina

  Ettevõte OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Terastorud, Õmbluseta torud - mustmetallidest, steel pipes, Terastorud, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Shanghai, Hiina.

 5. RBR INTERNATIONAL

  Itaalia

  Ettevõte RBR INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, flanges, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, JA valves tööstustes. See asub Arese, Itaalia.

 6. PETRO-INDUSTRIE SARL

  Alžeeria

  Ettevõte PETRO-INDUSTRIE SARL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Tihendid, check valve, butterfly valves, JA Tihendid tööstustes. See asub Oran, Alžeeria.

 7. SUNFLEX METAL INDUSTRIES

  India

  Ettevõte SUNFLEX METAL INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka stainless steel pipe collars, JA carbon steel flanges - tuv tectubi tööstustes. See asub Mumbai, India.

 8. ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka gas pipes, JA forged fittings tööstustes. See asub Chesterfield, Ameerika Ühendriigid.

 9. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Rumeenia

  Ettevõte TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, Õmbluseta torud - mustmetallidest, Roostevaba teras, JA Õmbluseta torud - mustmetallidest tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 10. CRON METALS

  Ukraina

  Ettevõte CRON METALS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallvardad tööstuses. See tegeleb ka Õmbluseta torud - mustmetallidest, Õmbluseta torud - mustmetallidest, JA Forged steel bars tööstustes. See asub Dnipropetrovsk, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Õmbluseta torud - mustmetallidest - Import eksport

Tulemuste arv

2300 Ettevõtted