• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õliga juurviljakonservid

Otsingu tulemused

Õliga juurviljakonservid - Import eksport

 1. LA CARLA ITALIA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LA CARLA ITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, marineeritud tööstuses. See tegeleb ka Õliga juurviljakonservid, Rahvusroad, preserves and food extracts, LACARLA SOTTOLI CAMPANI, artichokes, Õliga juurviljakonservid, sun-dried tomatoes, Rahvusroad, JA processed farm produce tööstustes. See asub San Vitaliano, Itaalia.

 2. SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING)

  Tuneesia

  Ettevõte SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka packed bell peppers, dressed dried tomatoes, Artichokes in oil, JA olives in brine tööstustes. See asub Manouba, Tuneesia.

 3. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  Itaalia

  Ettevõte L'ARTIGIANA DEL FUNGO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Seened, Seened, sauces and seasonings, JA truffle pate' tööstustes. See asub Sassello, Itaalia.

 4. AVEIRO MAROC

  Maroko

  Ettevõte AVEIRO MAROC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keedised tööstuses. See tegeleb ka Õliga juurviljakonservid, tuna in olive oil, Õliga juurviljakonservid, production of tinned fish, JA marinated anchovy fillets tööstustes. See asub AGADIR, Maroko.

 5. VEC CHAMP

  Holland

  Ettevõte VEC CHAMP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See asub Meijel, Holland.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CORADI CONSERVE ITALIA SRLS

  Itaalia

  Ettevõte CORADI CONSERVE ITALIA SRLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See asub Ospitaletto, Brescia, Itaalia.

 2. OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA

  Itaalia

  Ettevõte OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Olive cake oils, extra virgin olive oil, Toiduõlid ja -rasvad, JA olive oil tööstustes. See asub Baldissero D'Alba (Cn), Itaalia.

 3. ESHIP GINSENG CO.,LTD

  Vietnam

  Ettevõte ESHIP GINSENG CO.,LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See asub Ha Noi, Vietnam.

 4. AZIENDA AGRICOLA ANNESE

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA ANNESE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka in oil conserves, JA extra virgin olive oil tööstustes. See asub Monopoli, Itaalia.

 5. CONSERVAS JUKER,S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS JUKER,S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See asub Pradejon La Rioja, Hispaania.

 1. LA REINESE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA REINESE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka in oil conserves tööstustes. See asub Reino, Itaalia.

 2. LARCIMBOLDO

  Itaalia

  Ettevõte LARCIMBOLDO, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka vegetables packed in olive oil tööstustes. See asub Prato (po), Itaalia.

 1. S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL

  Itaalia

  Ettevõte S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Mushrooms marinated in oil, JA vegetable sauces tööstustes. See asub Vigevano, Itaalia.

 2. SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI

  Türgi

  Ettevõte SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka sun-dried tomatoes, JA dried tomatoes in olive oil tööstustes. See asub Manisa, Türgi.

 3. AKRANI MOGADOR

  Maroko

  Ettevõte AKRANI MOGADOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See asub Essaouira, Maroko.

 4. CONSERVAS SAURA, S.L

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS SAURA, S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka canned prepared vegetables tööstustes. See asub Almoradí, Hispaania.

 5. LE TRE TERRE DI SICILIA

  Itaalia

  Ettevõte LE TRE TERRE DI SICILIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka preserves tööstustes. See asub Moio Alcantara, Itaalia.

 6. LAPERICANA DE MURO COOP. VAL.

  Hispaania

  Ettevõte LAPERICANA DE MURO COOP. VAL., aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka skilled craftsman tööstustes. See asub Muro Del Alcoy, Hispaania.

 7. LATO AS

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte LATO AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka spicy peppers tööstustes. See asub Gorni Podlog, Kocani, Põhja-Makedoonia.

 8. ALU MIXER SRL

  Itaalia

  Ettevõte ALU MIXER SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kasvuhoonelilled ja -taimed tööstuses. See tegeleb ka Potitaimede kasvatamise tarbed, Õliga juurviljakonservid, Potitaimede kasvatamise tarbed, Õliga juurviljakonservid, JA wholesale of mushrooms tööstustes. See asub Aaaaaaaaaaaaaaa, Itaalia.

 1. LA CONTEA CONSERVE

  Itaalia

  Ettevõte LA CONTEA CONSERVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See asub Modica, Itaalia.

 2. CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Canned foods and of vegetables, JA canned fruits tööstustes. See asub Development Zone, Hiina.

 3. LA SERRA S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte LA SERRA S.A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka preserves in oil, JA preserved foodstuffs tööstustes. See asub Crotone, Itaalia.

 4. HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õliga juurviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Canned foods and of vegetables tööstustes. See asub Hangzhou, Hiina.