• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õistaimed

Otsingu tulemused

Õistaimed - Import eksport

 1. RBV TECHNOLOGIE UND HANDEL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte RBV TECHNOLOGIE UND HANDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Wien, Austria.

 2. FAMOUSROSES

  Rumeenia

  Ettevõte FAMOUSROSES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Miheleu, Rumeenia.

 3. RRP GMBH

  Austria

  Ettevõte RRP GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka hemp tööstustes. See asub Wien, Austria.

 4. YUCCA FILAMENTOSA

  Poola

  Ettevõte YUCCA FILAMENTOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, nurseries for garden centres, Taimelavad ja puukoolid, exporters of ornamental plants, JA wholesale flowers and plants tööstustes. See asub Ksawerów, Poola.

 5. GORI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GORI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, cut flowers, Lõikelilled, bouquets and floral compositions, JA cut roses tööstustes. See asub Piano Di Mommio-Massarosa, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KIENTZLER GARTENBAUBETRIEB

  Saksamaa

  Ettevõte KIENTZLER GARTENBAUBETRIEB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka seedlings, ornamental plants, fruit tree growing, JA perennial plants tööstustes. See asub Gensingen, Saksamaa.

 2. ASANTA TARIM

  Türgi

  Ettevõte ASANTA TARIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, organic fertilizers, special fertilizers, JA Mineraalväetised tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 3. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Fütosanitaartooted tööstuses. See tegeleb ka Mullaharimisteenused, Taimed, Õistaimed, Ravimtaimed ja ürdid, Mullaharimisteenused, Taimed, Õistaimed, JA Ravimtaimed ja ürdid tööstustes. See asub Poznan, Poola.

 4. HYDRO-MANIA

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HYDRO-MANIA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hüdropoonika seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, Õistaimed, hydroponics, Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, JA Õistaimed tööstustes. See asub Birstall, Ühendkuningriik.

 5. BLOEMIST DE LANGE

  Holland

  Ettevõte BLOEMIST DE LANGE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, florists, floral decorations, Õistaimed, JA flowering plants tööstustes. See asub Leiden, Holland.

 1. MOROCCO HERBAL & CRAFTS

  Maroko

  Ettevõte MOROCCO HERBAL & CRAFTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Casablanca, Maroko.

 2. DE CROOCK EXPORT

  Belgia

  Ettevõte DE CROOCK EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, wholesale flowers, azalea, fresh flowers, JA Õistaimed tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 1. RAFFYORI

  Itaalia

  Ettevõte RAFFYORI, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Inzago, Itaalia.

 2. PHYTESIA

  Belgia

  Ettevõte PHYTESIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimed, JA Taimed tööstustes. See asub Scry, Belgia.

 3. FLESSENTUIN

  Holland

  Ettevõte FLESSENTUIN, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka apartment plants tööstustes. See asub Eindhoven, Holland.

 4. AZIENDA AGRICOLA LA PRIMULA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA LA PRIMULA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka vegetable plants, flowering plants, JA garden plants tööstustes. See asub Sesto Al Reghena, Itaalia.

 5. CITY FLOWERS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CITY FLOWERS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, cut flowers, Õistaimed, JA air and helium gas balloons tööstustes. See asub Dundee, Ühendkuningriik.

 6. CAST ANB TARIMSAL PROJELER VE SULAMA SISTEMLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte CAST ANB TARIMSAL PROJELER VE SULAMA SISTEMLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 7. VALLEY INTERIOR PLANTING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte VALLEY INTERIOR PLANTING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Ferndale, Ühendkuningriik.

 8. ASANTA TARIM EDUSTRI DIS TICARET LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ASANTA TARIM EDUSTRI DIS TICARET LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, Taimed ja väetis, organic fertilizers, special fertilizers, Mineraalväetised, JA Taimed ja väetis tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 1. BERINGGAARD APS

  Taani

  Ettevõte BERINGGAARD APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud lilled tööstuses. See tegeleb ka Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, Rohelised taimed, Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Gilleleje, Taani.

 2. GLOW 420

  Saksamaa

  Ettevõte GLOW 420, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Wasserburg, Saksamaa.

 3. ELEGANS URUN GELISTIRME VE PAZARLAMA LIMITED STI.

  Türgi

  Ettevõte ELEGANS URUN GELISTIRME VE PAZARLAMA LIMITED STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers, trace mineral fertilizers, soil conditioner, JA special fertilizers tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 4. LA ROSA DEL DRAC

  Hispaania

  Ettevõte LA ROSA DEL DRAC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Vilassar De Mar, Hispaania.

 5. GARTENBAU - DAGENBACH

  Saksamaa

  Ettevõte GARTENBAU - DAGENBACH, aastal ja mis tegeleb Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, geraniums, JA Õistaimed tööstustes. See asub Heilbronn, Saksamaa.

 6. ORNACOM SL

  Hispaania

  Ettevõte ORNACOM SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, Puud, Taimelavad ja puukoolid, Puud, JA ornamental shrubs tööstustes. See asub Moncada, Hispaania.

 7. VAN DEN BOSCH BLOEMEN EN PLANTEN

  Belgia

  Ettevõte VAN DEN BOSCH BLOEMEN EN PLANTEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka chysanthemums, JA violets tööstustes. See asub Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 8. PIERRE TURC

  Prantsusmaa

  Ettevõte PIERRE TURC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka flowering garden plants, JA garden plants and flowers tööstustes. See asub Mazé, Prantsusmaa.

 9. DEROOSE PLANTS

  Belgia

  Ettevõte DEROOSE PLANTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA apartment plants tööstustes. See asub Evergem, Belgia.

 10. EXOTIC PLANT

  Belgia

  Ettevõte EXOTIC PLANT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA exotic plants tööstustes. See asub Laarne, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta