• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õistaimed

Otsingu tulemused

Õistaimed - Import eksport

 1. FAMOUSROSES

  Rumeenia

  Ettevõte FAMOUSROSES, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Miheleu, Rumeenia.

 2. RBV TECHNOLOGIE UND HANDEL GMBH

  Austria

  Ettevõte RBV TECHNOLOGIE UND HANDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Wien, Austria.

 3. RRP GMBH

  Austria

  Ettevõte RRP GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka hemp tööstustes. See asub Wien, Austria.

 4. YUCCA FILAMENTOSA

  Poola

  Ettevõte YUCCA FILAMENTOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, nurseries for garden centres, Taimelavad ja puukoolid, exporters of ornamental plants, JA wholesale flowers and plants tööstustes. See asub Ksawerów, Poola.

 5. GORI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GORI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, cut flowers, Lõikelilled, bouquets and floral compositions, JA cut roses tööstustes. See asub Piano Di Mommio-Massarosa, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Fütosanitaartooted tööstuses. See tegeleb ka Mullaharimisteenused, Taimed, Õistaimed, Ravimtaimed ja ürdid, Mullaharimisteenused, Taimed, Õistaimed, JA Ravimtaimed ja ürdid tööstustes. See asub Poznan, Poola.

 2. KIENTZLER GARTENBAUBETRIEB

  Saksamaa

  Ettevõte KIENTZLER GARTENBAUBETRIEB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka seedlings, ornamental plants, fruit tree growing, JA perennial plants tööstustes. See asub Gensingen, Saksamaa.

 3. PHYTESIA

  Belgia

  Ettevõte PHYTESIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimed, JA Taimed tööstustes. See asub Scry, Belgia.

 4. RAFFYORI

  Itaalia

  Ettevõte RAFFYORI, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Inzago, Itaalia.

 5. ASANTA TARIM

  Türgi

  Ettevõte ASANTA TARIM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, organic fertilizers, special fertilizers, JA Mineraalväetised tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 1. HYDRO-MANIA

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HYDRO-MANIA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hüdropoonika seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, Õistaimed, hydroponics, Istikud, sibulad ja seemned, Potitaimed, JA Õistaimed tööstustes. See asub Birstall, Ühendkuningriik.

 2. DE CROOCK EXPORT

  Belgia

  Ettevõte DE CROOCK EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, wholesale flowers, azalea, fresh flowers, JA Õistaimed tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 1. BLOEMIST DE LANGE

  Holland

  Ettevõte BLOEMIST DE LANGE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lilled tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, florists, floral decorations, Õistaimed, JA flowering plants tööstustes. See asub Leiden, Holland.

 2. CAST ANB TARIMSAL PROJELER VE SULAMA SISTEMLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte CAST ANB TARIMSAL PROJELER VE SULAMA SISTEMLERI ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 3. AZIENDA AGRICOLA LA PRIMULA

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA LA PRIMULA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka vegetable plants, flowering plants, JA garden plants tööstustes. See asub Sesto Al Reghena, Itaalia.

 4. FLESSENTUIN

  Holland

  Ettevõte FLESSENTUIN, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka apartment plants tööstustes. See asub Eindhoven, Holland.

 5. VALLEY INTERIOR PLANTING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte VALLEY INTERIOR PLANTING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Ferndale, Ühendkuningriik.

 6. GLOW 420

  Saksamaa

  Ettevõte GLOW 420, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Wasserburg, Saksamaa.

 7. ASANTA TARIM EDUSTRI DIS TICARET LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ASANTA TARIM EDUSTRI DIS TICARET LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Mineraalväetised, Taimed ja väetis, organic fertilizers, special fertilizers, Mineraalväetised, JA Taimed ja väetis tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 8. ELEGANS URUN GELISTIRME VE PAZARLAMA LIMITED STI.

  Türgi

  Ettevõte ELEGANS URUN GELISTIRME VE PAZARLAMA LIMITED STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka organic fertilizers, trace mineral fertilizers, soil conditioner, JA special fertilizers tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 1. CITY FLOWERS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CITY FLOWERS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lillekasvatuse seadmed ja tarbed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, cut flowers, Õistaimed, JA air and helium gas balloons tööstustes. See asub Dundee, Ühendkuningriik.

 2. DEROOSE PLANTS

  Belgia

  Ettevõte DEROOSE PLANTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA apartment plants tööstustes. See asub Evergem, Belgia.

 3. LA ROSA DEL DRAC

  Hispaania

  Ettevõte LA ROSA DEL DRAC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Vilassar De Mar, Hispaania.

 4. EXOTIC PLANT

  Belgia

  Ettevõte EXOTIC PLANT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA exotic plants tööstustes. See asub Laarne, Belgia.

 5. ORNACOM SL

  Hispaania

  Ettevõte ORNACOM SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, Puud, Taimelavad ja puukoolid, Puud, JA ornamental shrubs tööstustes. See asub Moncada, Hispaania.

 6. NOORDAM

  Holland

  Ettevõte NOORDAM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Kasvuhoonetaimed, JA cut flowers tööstustes. See asub S-Gravenzande, Holland.

 7. ALPHANATUR VERTRIEBS GBR HOJZAKOWA UND MEIS

  Saksamaa

  Ettevõte ALPHANATUR VERTRIEBS GBR HOJZAKOWA UND MEIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 8. JOLU PLANT

  Belgia

  Ettevõte JOLU PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Lilled, Lilled, JA chysanthemums tööstustes. See asub Staden, Belgia.

 9. COMPO

  Belgia

  Ettevõte COMPO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka Väetised ja mullaomaduste parandajad, Väetised ja mullaomaduste parandajad, JA weed removal tööstustes. See asub Deinze, Belgia.

 10. HOUSE OF PLANTS

  Kreeka

  Ettevõte HOUSE OF PLANTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õistaimed tööstuses. See tegeleb ka gardenias, JA olives tööstustes. See asub Volos, Kreeka.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta