• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õhu ioniseerimise seadmed

Otsingu tulemused

Õhu ioniseerimise seadmed - Import eksport

 1. TERME QUARTZ INTERNAZIONALE PRODUZIONE LAMPADE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Terme Quartz Internazionale has been manufacturing ultraviolet ray and infra-red ray quartz bulbs since 1980. Today, it is the only Italian ISO 9001 certified manufacturer of quartz bulbs used in so many different sectors, primarily medicine, agriculture, zootechnics, ecology, chemicals, mineralogy, criminology, electronics, IT, pharmacology, cinema, the food industry, canning, sterilization and disinfection of liquids, water purification.

 2. DELBAG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DELBAG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See asub Herne, Saksamaa.

 3. GENANO BENELUX

  Belgia

  Ettevõte GENANO BENELUX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, air purifiers, room ionizers, Õhu ioniseerimise seadmed, JA air tests tööstustes. See asub Heusden-Zolder, Belgia.

 4. AC-UMWELTTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte AC-UMWELTTECHNIK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Õhu filtreerimise seadmed, Tolmueemalduse sisseseade ja seadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Õhu filtreerimise seadmed, JA Tolmueemalduse sisseseade ja seadmed tööstustes. See asub Lechbruck Am See, Saksamaa.

 5. NEOGIENE

  Prantsusmaa

  Ettevõte NEOGIENE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, air purifiers, indoor air quality, JA Õhu ioniseerimise seadmed tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SIMCO-ION EUROPE

  Holland

  Ettevõte SIMCO-ION EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka ionisers, anti-static systems, JA High-voltage generators tööstustes. See asub Lochem, Holland.

 2. LYNATOX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LYNATOX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See asub Ilmenau, Saksamaa.

 3. BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See asub Kerpen, Saksamaa.

 4. LTA LUFTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LTA LUFTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See asub Nordrach, Saksamaa.

 5. HAUG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HAUG GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka ionisers, Dischargers, JA ionization chambers tööstustes. See asub Leinfelden-Echterdingen, Saksamaa.

 1. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPHA IONSTATEX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, air freshening devices, room air conditioning, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Offenbach, Saksamaa.

 2. ELETTROMECCANICA BONATO

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA BONATO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrilised ja elektroonilised komponendid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, anti-static systems, Õhu ioniseerimise seadmed, anti-static equipment for printing machines, JA anti-static brushes tööstustes. See asub Carrè, Itaalia.

 1. VARIONIX GMBH

  Šveits

  Ettevõte VARIONIX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soojusvahetid tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Kliimaseadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Baar, Šveits.

 2. AIR QUALITY CONCEPT

  Belgia

  Ettevõte AIR QUALITY CONCEPT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, indoor air quality, JA Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstustes. See asub Beauvechain, Belgia.

 3. EASYWELL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EASYWELL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soojusvahetid tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Kliimaseadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Kliimaseadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, JA Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstustes. See asub Rosenheim, Saksamaa.

 4. SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST

  Saksamaa

  Ettevõte SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud koristusmasinad, Valjuhääldi- ja helisüsteemid, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud, Tööstuslikud koristusmasinad, Valjuhääldi- ja helisüsteemid, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, JA Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud tööstustes. See asub Lippstadt, Saksamaa.

 5. ING.-BÜRO DRECHSEL

  Saksamaa

  Ettevõte ING.-BÜRO DRECHSEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud koristusmasinad, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud koristusmasinad, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, JA Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika tööstustes. See asub Thalheim, Saksamaa.

 6. MEECH ELEKTROSTATIK AG

  Saksamaa

  Ettevõte MEECH ELEKTROSTATIK AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud koristusmasinad, Valjuhääldi- ja helisüsteemid, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud, Tööstuslikud koristusmasinad, Valjuhääldi- ja helisüsteemid, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, JA Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 7. ENULEC AMERICAS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ENULEC AMERICAS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud koristusmasinad, Valjuhääldi- ja helisüsteemid, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud, Tööstuslikud koristusmasinad, Valjuhääldi- ja helisüsteemid, Elektrilised akustikaseadmed - professionaalne helitehnika, JA Helitehnika-, televisiooni- ja videotarvikud tööstustes. See asub Trittau, Saksamaa.

 8. GOBBO CLIMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GOBBO CLIMA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Kütte- ja kliimaseadmetööd, Õhu ioniseerimise seadmed, Kütte- ja kliimaseadmetööd, JA Õhu ioniseerimise seadmed tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 1. IL FRIGORIFERO

  Itaalia

  Ettevõte IL FRIGORIFERO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Õhu ioniseerimise seadmed tööstustes. See asub Genova, Itaalia.

 2. AMERICAN ENTERPRISE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AMERICAN ENTERPRISE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Tombolo, Itaalia.

 3. INNOVARIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INNOVARIA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Soojusvahetid, Õhu ioniseerimise seadmed, Soojusvahetid, JA Õhu ioniseerimise seadmed tööstustes. See asub Gonars, Itaalia.

 4. DE BERNARDI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DE BERNARDI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi- ja plasttorud tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Õhu ioniseerimise seadmed tööstustes. See asub Cusago, Itaalia.

 5. REFSYSTEMS

  Itaalia

  Ettevõte REFSYSTEMS, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Grugliasco, Itaalia.

 6. BENTAX UMWELTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BENTAX UMWELTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka air purification plants tööstustes. See asub Weilerswist, Saksamaa.

 7. HALA LUFTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HALA LUFTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu ioniseerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Tööstusseadmete rent, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Tööstusseadmete rent tööstustes. See asub Ibbenbüren, Saksamaa.

 8. ACTIONCLIMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ACTIONCLIMA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Carbonera, Itaalia.

 9. PRANA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PRANA S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Ceva, Itaalia.

 10. VERCAN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VERCAN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub San Giovanni Lupatoto, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta