• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid

Otsingu tulemused

Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid - Import eksport

 1. PURION GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  For over 15 years, PURION has been leading the market in chemical-free UV disinfection technology for treating liquids, air and surfaces. PURION systems are developed and produced in Germany.

 2. CAPTAIN OLFAC

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CAPTAIN OLFAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See asub Marseille, Prantsusmaa.

 3. HSDI FRANCE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HSDI FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu filtreerimise seadmed, Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, Õhu filtreerimise seadmed, air quality control, air purifiers, Air decontamination, Air quality improvement, Preserving foodstuffs, JA Environmentally responsible tööstustes. See asub Saint-Ismier, Prantsusmaa.

 4. AIRPROTECH SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AIRPROTECH SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, Keskkonnatehnika, Keskkonnapuhastusteenused, Õhusaaste kõrvaldamise masinad ja seadmed, Õhusaaste kontrollimise teenused, air purification plants, air purifiers, Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, JA air pollution purification services tööstustes. See asub Magenta, Itaalia.

 5. EUKOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUKOR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka air purifiers, JA disinfecting equipment tööstustes. See asub Emerainville, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AC-UMWELTTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte AC-UMWELTTECHNIK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Õhu filtreerimise seadmed, Tolmueemalduse sisseseade ja seadmed, Õhu ioniseerimise seadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Õhu filtreerimise seadmed, JA Tolmueemalduse sisseseade ja seadmed tööstustes. See asub Lechbruck Am See, Saksamaa.

 2. PURAVENT

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PURAVENT, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka air conditioned, air purifiers, JA ultraviolet lights tööstustes. See asub Settle, Ühendkuningriik.

 3. BC-TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BC-TECHNOLOGY GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See asub Frickenhausen, Saksamaa.

 4. TECNOSTATIC

  Hispaania

  Ettevõte TECNOSTATIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka electrostatic guns, aerosol equipment, disinfecting equipment, JA spray guns tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 5. ECOZONE TECHNOLOGIES LTD

  Iisrael

  Ettevõte ECOZONE TECHNOLOGIES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Odour removal product, JA ozone tööstustes. See asub Moshav Porat, Iisrael.

 1. B.A.T.I SOLUTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte B.A.T.I SOLUTION, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka air purifiers, JA antibacterial products tööstustes. See asub Lentilly, Prantsusmaa.

 2. GROCO GMBH

  Austria

  Ettevõte GROCO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Access control, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA portable air conditioners tööstustes. See asub Loipersbach Im Burgenland, Austria.

 1. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, air purification plants, air purifiers, air pollution controller, JA Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstustes. See asub Windhagen, Saksamaa.

 2. NEOVIA GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte NEOVIA GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See asub Rotenburg, Saksamaa.

 3. ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka disinfection systems, hygiene and sanitary equipment for boats, hygiene-sanitary equipment, JA building sanitation tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 4. RICCHE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RICCHE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka disinfecting equipment, JA germicide disinfection of buildings, environments and plants tööstustes. See asub South Croydon, Ühendkuningriik.

 5. LIGHT PROGRESS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LIGHT PROGRESS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See asub Aschaffenburg, Saksamaa.

 6. SPRAI SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SPRAI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka aerosol equipment, JA nebulisers-atomisers tööstustes. See asub Orsay Cedex, Prantsusmaa.

 7. JETI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JETI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See asub Oberwesel, Saksamaa.

 8. FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, air purifiers, Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, air purification, JA air pollution controller tööstustes. See asub Wolfenbüttel, Saksamaa.

 1. LCB FOOD SAFETY

  Prantsusmaa

  Ettevõte LCB FOOD SAFETY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka food safety tööstustes. See asub Boz, Prantsusmaa.

 2. ALLPEST EQUIPMENT SERVICES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALLPEST EQUIPMENT SERVICES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See asub Northampton, Ühendkuningriik.

 3. DINIES TECHNOLOGIES GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DINIES TECHNOLOGIES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Mittemeditsiinilised desinfitseerimisvahendid, germicidal lamps, electrical engineering, electrical appliances and electronic, ultraviolet lights, JA Mittemeditsiinilised desinfitseerimisvahendid tööstustes. See asub Villingendorf, Saksamaa.

 4. OZONO DISINFEZIONI

  Itaalia

  Ettevõte OZONO DISINFEZIONI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Sanitaarteenused, Sanitaarteenused, JA ozonisers tööstustes. See asub Ugento, Itaalia.

 5. ART GMBH ANLAGENBAU REINRAUM TECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte ART GMBH ANLAGENBAU REINRAUM TECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka white chambers, JA isolators tööstustes. See asub Hohenstein-Eglingen, Saksamaa.

 6. TONER S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte TONER S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Terase ja metalli stantsimine, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Roostevabast terasest nõud, Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, Terase ja metalli stantsimine, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Roostevabast terasest nõud, JA Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstustes. See asub Moravska Trebova, Tšehhi Vabariik.

 7. MERLIN TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Ettevõte MERLIN TECHNOLOGY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhuniisutid tööstuses. See tegeleb ka Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, JA Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstustes. See asub Tumeltsham, Austria.

 8. GROUPE APP

  Prantsusmaa

  Ettevõte GROUPE APP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Õhusaaste kontrollimise teenused tööstuses. See tegeleb ka Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, Ahjukatted ja tõmbeventilaatorid, cold room ventilation, magnetic limescale-removal treatments, Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, JA Ahjukatted ja tõmbeventilaatorid tööstustes. See asub Nice, Prantsusmaa.

 9. PROTEA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PROTEA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Purification and disinfection, air - equipment and systems, water purification, ozonisers, JA water ozonizers tööstustes. See asub Viareggio, Itaalia.

 10. OZCON ENVIRONMENTAL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OZCON ENVIRONMENTAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhu filtreerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid, electrostatic filters, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Õhu desinfektsiooniseadmed ja -süsteemid tööstustes. See asub Birmingham, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta