• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • õhkpidurid

Otsingu tulemused

Õhkpidurid - Import eksport

 1. WIRA FAHRZEUG- UND MASCHINENTEILE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WIRA FAHRZEUG- UND MASCHINENTEILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Wipperfürth, Saksamaa.

 2. MALESANI SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MALESANI SPA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vedelikajamiga pidurid, Mehaanilised pidurid, Sõidukite pidurid, Õhkpidurid, Vedelikajamiga pidurid, Mehaanilised pidurid, Sõidukite pidurid, JA Õhkpidurid tööstustes. See asub San Bonifacio, Itaalia.

 3. 5M AUTOMOTIVE

  Türgi

  Ettevõte 5M AUTOMOTIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka compressed-air brakes, JA Brake callipers tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. EBS AFTERMARKET GROUP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EBS AFTERMARKET GROUP, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka brake pads, compressed-air brakes, JA commercial vehicle spare parts tööstustes. See asub Manchester, Ühendkuningriik.

 5. IC ANADOLU MAKINA SAN TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte IC ANADOLU MAKINA SAN TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HIZEMAX CALIPER REPAIR KITS

  Türgi

  Ettevõte HIZEMAX CALIPER REPAIR KITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka Brake callipers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. IBD WICKELTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IBD WICKELTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised pidurid tööstuses. See tegeleb ka Õhkpidurid, brake disks, Õhkpidurid, tightening clamps, JA ultrasound sensors tööstustes. See asub Bad Oeynhausen, Saksamaa.

 3. EKSPER FILTER IND. & TRADE CO. LTD.

  Türgi

  Ettevõte EKSPER FILTER IND. & TRADE CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Autode, veoautode ja ehitusmasinate filtrid tööstuses. See tegeleb ka Õhkpidurid, JA Õhkpidurid tööstustes. See asub Hatay, Türgi.

 4. PENER TURKEY

  Türgi

  Ettevõte PENER TURKEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka air dryers, air valves, JA electric commercial vehicles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. ETABLISSEMENTS EVRARD GEORGES ET FILS

  Belgia

  Ettevõte ETABLISSEMENTS EVRARD GEORGES ET FILS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Maanteetransport tööstuses. See tegeleb ka Veoautode ja haagiste varuosad, Õhkpidurid, HGV accessories and equipment, Veoautode ja haagiste varuosad, Õhkpidurid, JA brake disk change tööstustes. See asub Farciennes, Belgia.

 1. KARATAS OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte KARATAS OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 2. AVD BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte AVD BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Muhvid, mehaanilised tööstuses. See tegeleb ka Õhkpidurid, Õhkpidurid, industrial drives, scales and industrial weighing systems, JA gantry crane accessories tööstustes. See asub Nivelles, Belgia.

 1. ATAKPAR AUTOMOTIVE SAN.TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte ATAKPAR AUTOMOTIVE SAN.TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud haagised tööstuses. See tegeleb ka Õhkpidurid, JA Õhkpidurid tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. RE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte RE S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka voltage regulators, JA load cells tööstustes. See asub Bussero, Itaalia.

 3. BAN OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte BAN OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - sõidukid ja transpordivahendid, vehicle brake calipers, Wheel hubs, Import ja eksport - sõidukid ja transpordivahendid, JA manufacture of brake discs tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. ARSKAR AUTOMOTIVE SPARE PARTS CO.LTD.

  Türgi

  Ettevõte ARSKAR AUTOMOTIVE SPARE PARTS CO.LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka brakes and clutches, gear levers for motor vehicles, compressed-air brakes, JA Hydraulic Cylinders for heavy duty applications tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. ROY TEKNIK OTOMOTIV LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ROY TEKNIK OTOMOTIV LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Yildirim / Bursa, Türgi.

 6. GLOBAL BRAKING COMPONENTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GLOBAL BRAKING COMPONENTS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Manchester, Ühendkuningriik.

 7. FILKAR OTOMOTIV SAN VE TIC AS

  Türgi

  Ettevõte FILKAR OTOMOTIV SAN VE TIC AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka air compressors tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 8. BAYKAR AIR BRAKE SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte BAYKAR AIR BRAKE SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 1. ARAFATOGULLARI OTOMOTIV LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ARAFATOGULLARI OTOMOTIV LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 2. SHANDONG TOGET BRAKE SYSTEM CO.

  Poola

  Ettevõte SHANDONG TOGET BRAKE SYSTEM CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Taierzhuang, Poola.

 3. KNOTT CZ, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KNOTT CZ, S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Vedelikajamiga pidurid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite teljed, Õhkpidurid, Sõidukite teljed, JA Õhkpidurid tööstustes. See asub Hustopece U Brna , Tšehhi Vabariik.

 4. EGE FREN SANAYII VE TICARET A S

  Türgi

  Ettevõte EGE FREN SANAYII VE TICARET A S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka Õhkpidurid, Vedelikajamiga pidurid, Õhkpidurid, JA Vedelikajamiga pidurid tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 5. NEW WORLD AIR BRAKE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NEW WORLD AIR BRAKE LTD, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Õhkpidurid, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Õhkpidurid, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Warrington, Ühendkuningriik.

 6. FENTA OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte FENTA OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 7. ZHEJIANG VOB TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ZHEJIANG VOB TECHNOLOGY CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See asub Zhuji, Ühendkuningriik.

 8. METFREN OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LTD ŞTİ

  Türgi

  Ettevõte METFREN OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LTD ŞTİ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, JA Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 9. VIKARS FREN SISTEMLERI LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte VIKARS FREN SISTEMLERI LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka Components for LPG equipment, JA CNC finishing tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 10. KARATAS AUTOMOTIVE

  Türgi

  Ettevõte KARATAS AUTOMOTIVE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka vehicle brake calipers, JA Spare parts for lorries and trailers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta