• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • veinivalmistamine - masinad- seadmed ja tehased

Otsingu tulemused

Veinivalmistamine - masinad- seadmed ja tehased - Import eksport

 1. ARSILAC

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ARSILAC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Metalltõrred tööstuses. See tegeleb ka Destilleerimismasinad ja -seadmed, Pruulimismasinad ja -seadmed, Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Keemiatööstus - masinad ja seadmed, Ravimitööstus - masinad ja seadmed, Kosmeetikatööstus - masinad ja seadmed, refrigerated tanks, JA steel tanks tööstustes. See asub Monteux, Prantsusmaa.

 2. BUCHER VASLIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte BUCHER VASLIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See asub Chalonnes Sur Loire, Prantsusmaa.

 3. JM INOX TECHNOLOGIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte JM INOX TECHNOLOGIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka Laser cutting, Cylindrical and parallelpiped tanks, plants and equipment for breweries, JA fruit juice pasteurisation systems tööstustes. See asub Prades Le Lez, Prantsusmaa.

 4. BARED SRL

  Itaalia

  Ettevõte BARED SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka Enoloogia - masinad ja seadmed, Õllekraanid, Enoloogia - masinad ja seadmed, wholesale of machines for oenology, JA Õllekraanid tööstustes. See asub Codognè, Itaalia.

 5. CADALPE SRL

  Itaalia

  Ettevõte CADALPE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, JA Veinikääritusmahutid tööstustes. See asub Vazzola, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PULEO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PULEO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka Enoloogia - masinad ja seadmed, Enoloogia - masinad ja seadmed, grape crushers for the wine industry, JA wine machines tööstustes. See asub Marsala, Itaalia.

 2. RTB SRL

  Itaalia

  Ettevõte RTB SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka Enoloogia - masinad ja seadmed, Enoloogia - masinad ja seadmed, tangential flow filtration, wine-making coadjuvants, JA products for wine-making tööstustes. See asub Gallo D'alba, Itaalia.

 3. TMCI PADOVAN SPA

  Itaalia

  Ettevõte TMCI PADOVAN SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Joogitööstus - masinad ja seadmed, fruit juice pasteurisation systems, liquid filters, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, JA Joogitööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Vittorio Veneto, Itaalia.

 4. TNP

  Ukraina

  Ettevõte TNP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See asub Odessa, Ukraina.

 5. THEMAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte THEMAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka amphoras tööstustes. See asub Pernes Les Fontaines, Prantsusmaa.

 1. GIMAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIMAR S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metalltõrred tööstuses. See tegeleb ka Metalltsisternid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Metalltsisternid, wine-makers, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, JA storage tanks tööstustes. See asub Occimiano, Itaalia.

 2. PMH VINICOLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PMH VINICOLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka lobe pumps, JA pumps for the wine industry tööstustes. See asub Montanay, Prantsusmaa.

 1. CAZAUX ROTORFLEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAZAUX ROTORFLEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka pump manufacturing, JA piston pumps tööstustes. See asub Montussan, Prantsusmaa.

 2. C.E.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.E.M. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Enoloogia - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, systems and equipment for the wine industry, JA Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 3. AMOS INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte AMOS INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Viinamarjakasvastusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, agri-food product machinery, tank for unloading grapes, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Beaune, Prantsusmaa.

 4. PE DIONIS

  Ukraina

  Ettevõte PE DIONIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka cabernet-merlot tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 5. ARTENA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARTENA S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka wine barrels, wine-making products, JA wine-making tannins tööstustes. See asub Gemonio, Itaalia.

 6. NEXO WINES, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte NEXO WINES, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, personalised brands, Winery, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, JA Private Label tööstustes. See asub Requena, Hispaania.

 7. VINOROB

  Ukraina

  Ettevõte VINOROB, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka wine cellars, JA presses for the wine industry tööstustes. See asub Uzhgorod, Ukraina.

 8. DANANIKA LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte DANANIKA LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See asub Zlataritsa, Bulgaaria.

 1. SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Prantsuse veinid tööstuses. See tegeleb ka Bordeaux' veinid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Bordeaux' veinid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Le Puy, Prantsusmaa.

 2. COCCINELLAWINE

  Türgi

  Ettevõte COCCINELLAWINE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka non-alcoholic wines tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. SANLAUREN WINERY

  Hiina

  Ettevõte SANLAUREN WINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See asub guangzhouq, Hiina.

 4. CFA

  Türgi

  Ettevõte CFA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, filling, meat wine, wine bar wine tasting, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET

  Prantsusmaa

  Ettevõte SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub St Paulet De Caisson, Prantsusmaa.

 6. PLOYEZ-JACQUEMART

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLOYEZ-JACQUEMART, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Ludes, Prantsusmaa.

 7. IPTAL EDILDI

  Türgi

  Ettevõte IPTAL EDILDI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstuses. See tegeleb ka white wines, red wines, JA engine production tööstustes. See asub Mardin, Türgi.

 8. NORTAN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NORTAN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Joogitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Veronella, Itaalia.

 9. ENOTEC

  Itaalia

  Ettevõte ENOTEC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Joogitööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Spinetoli, Itaalia.

 10. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES VIGNERONS DE PELISSANNE, aastal ja mis tegeleb Šampanja-meetodil valmistatud veinid tööstuses. See tegeleb ka Veinikääritusmahutid, Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased, Veinikääritusmahutid, JA Veinivalmistamine - masinad, seadmed ja tehased tööstustes. See asub Pelissanne, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta