• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • veepuhastusseadmed ja -rajatised

Otsingu tulemused

Veepuhastusseadmed ja -rajatised - Import eksport

 1. KMU LOFT CLEANWATER SE

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  KMU LOFT Cleanwater SE is the professional and reliable partner of the water treatment industry – worldwide. From initial analysis and design to installation and commissioning, our industry experts, engineers and chemists are here to help you every step of the way. We have been designing and producing KMU LOFT vacuum evaporators as efficient solutions for waste water treatment since 1989. Currently, over 2400 of our vacuum evaporators are treating waste water all over the world, 24/7. Our evaporators recover up to 98% reusable high-quality distillate, allowing our customers from a wide variety of sectors to treat their waste water efficiently and safely. Using vacuum evaporators helps not only to reuse treated waste water as a resource, but also minimises costs, since you can recover and reuse valuable by-products from your waste water.

 2. O.M.C. COLLAREDA S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  O.M.C. Collareda di Schio (VI) specialises in innovative solutions for the environmental sector. O.M.C. Collareda is a world leader in designing, producing, installing, mobilising and marketing industrial and domestic water treatment equipment. Its installations are marketed across the world, thanks to an extensive and well-structured sales network.

 3. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Veejaotus, Pumbad, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Drenaažisüsteemid ja -seadmed, Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, JA Demineralisation systems tööstustes. See asub Kempenich, Saksamaa.

 4. ESB ROZVADECE A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ESB ROZVADECE A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrisüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lakkimine - teras ja metall, Elektrilised juhtimispaneelid, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, Lakkimine - teras ja metall, Elektrilised juhtimispaneelid, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Brno, Tšehhi Vabariik.

 5. PRIMO TEKNIK A.S

  Türgi

  Ettevõte PRIMO TEKNIK A.S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Ettevõte AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Filtreerimisseadmed ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, Drenaažisüsteemid ja -seadmed, Gaasistamine - bioenergiasüsteemid, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, Drenaažisüsteemid ja -seadmed, JA Gaasistamine - bioenergiasüsteemid tööstustes. See asub Wolfurt, Austria.

 2. ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD

  Türgi

  Ettevõte ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka filters and filtration systems, reverse osmosis equipment, JA ultrafiltration of waste water tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. UWO-WATER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte UWO-WATER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veejaotus tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusseadmed ja -rajatised, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Mannheim, Saksamaa.

 4. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BELKI FILTERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Heitvee taaskasutus, water treatment, Filter systems, water-oil separators, JA Heitvee taaskasutus tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 5. THE FILTER PRESS COMPANY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE FILTER PRESS COMPANY LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka industrial centrifuges, dewatering machines for mines and quarries, JA Effluent and wastewater treatment tööstustes. See asub Huddersfield, Ühendkuningriik.

 1. HOSEUNG ENT.CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Ettevõte HOSEUNG ENT.CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Laevaehitus, Tööstuslikud ventilaatorid, Laevaehitus, JA Tööstuslikud ventilaatorid tööstustes. See asub Busan, Lõuna-Korea.

 2. IAEE SRL

  Itaalia

  Ettevõte IAEE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusseadmed ja -rajatised, household air cleaners, germicide disinfection of buildings, environments and plants, engineering for water treatment plants, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Bondeno, Itaalia.

 1. COLD&PURE

  Hispaania

  Ettevõte COLD&PURE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 2. TIVOLI JET S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TIVOLI JET S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlemisfirmad, automated draining, consulting for environmental improvement and controls, Prügikäitlemisfirmad, JA videoinspection of pipe routes tööstustes. See asub Guidonia Montecelio, Itaalia.

 3. AQUAFIDES GMBH

  Austria

  Ettevõte AQUAFIDES GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka ultraviolet lights tööstustes. See asub Schörfling Am Attersee, Austria.

 4. ITAL SITI

  Itaalia

  Ettevõte ITAL SITI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veepehmendusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusseadmed ja -rajatised, building - renovations, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Marano Di Napoli, Itaalia.

 5. SYNTECH INTERNATIONAL SRL

  Itaalia

  Ettevõte SYNTECH INTERNATIONAL SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tehnilise disaini konsultandid tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusseadmed ja -rajatised, consultants on explosive articles and pyrotechnics, Nitric acid systems, distilling equipment, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

 6. SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS

  Saksamaa

  Ettevõte SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka water purifying plants, Air purification, JA vaporizers tööstustes. See asub Freiburg, Saksamaa.

 7. UMBERTO SCHIAVONI

  Itaalia

  Ettevõte UMBERTO SCHIAVONI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusteenused, water treatment, waste water purification, Veepuhastusteenused, JA complete desalination plants tööstustes. See asub Grottaferrata, Itaalia.

 8. Kähmann

  Saksamaa

  Ettevõte Kähmann, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See asub Herne, Saksamaa.

 1. KD WASSERTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KD WASSERTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Anti-scale treatment, JA Legionella control tööstustes. See asub Aschheim, Saksamaa.

 2. LILONG INDUSTRIAL COMPANY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte LILONG INDUSTRIAL COMPANY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See asub Liaoyang, Hiina.

 3. ATN WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ATN WASSERAUFBEREITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka water treatment advice, Plant construction, activated carbon filter, JA Cooling water treatment tööstustes. See asub Mönsheim, Saksamaa.

 4. DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE

  Itaalia

  Ettevõte DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Air purification, manufacturers of water purification equipment, water purification, JA waste water treatment apparatus tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 5. A. & C. KOSIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte A. & C. KOSIK GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See asub Kelheim, Saksamaa.

 6. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Poola

  Ettevõte FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Vee puhastamine tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusseadmed ja -rajatised, Saastekontroll - ruumide puhastamine, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, septic tanks, JA Saastekontroll - ruumide puhastamine tööstustes. See asub Pniewo, Poola.

 7. PROMINENT FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROMINENT FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, dosing pumps, water softening, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Eckbolsheim-Strasbourg Cedex 2, Prantsusmaa.

 8. ORM OMNIA RESINA MAZZOTTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ORM OMNIA RESINA MAZZOTTI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud veepuhastusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Keskkonnakaitse masinad ja seadmed, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, Keskkonnakaitse masinad ja seadmed, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, fibreglass tanks, JA wine vats tööstustes. See asub Bagnara Di Romagna, Itaalia.

 9. TETHYS ENOTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TETHYS ENOTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastus - masinad ja seadmed, Plant construction, water recycling plants, Veepuhastus - masinad ja seadmed, JA water purification and treatment consulting tööstustes. See asub Stuhr, Saksamaa.

 10. HT HYDRO TECHNOLOGY

  Itaalia

  Ettevõte HT HYDRO TECHNOLOGY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud veepuhastusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Veepuhastusvahendid, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, inverse osmosis, industrial water softeners, Veepuhastusvahendid, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Canossa, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Veepuhastusseadmed ja -rajatised - Import eksport

Tulemuste arv

1860 Ettevõtted