• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • universaalühendused

Otsingu tulemused

Universaalühendused - Import eksport

 1. ROTAFLEX GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROTAFLEX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See asub Mötz, Austria.

 2. AMECANIC

  Türgi

  Ettevõte AMECANIC, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka Chocolate pots, Machined parts, Seafood and shellfish, JA Vacuum toilets tööstustes. See asub Sakarya, Türgi.

 3. MONTERO FYE

  Hispaania

  Ettevõte MONTERO FYE, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka Isoleertihendusmaterjalid, high temperature air-tight seals, seals, Isoleertihendusmaterjalid, JA binders for packaging tööstustes. See asub Barakaldo-Vizcaya, Hispaania.

 4. FIROW PROPSHAFTS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FIROW PROPSHAFTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka cardan shafts, propeller shafts, JA cardan transmissions tööstustes. See asub Holmes Chapel, Ühendkuningriik.

 5. WELTE CARDAN-SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WELTE CARDAN-SERVICE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See asub Essen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EMEK MAFSAL MAKINA MADENI ESYA LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte EMEK MAFSAL MAKINA MADENI ESYA LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. HAKAN YUKSEL OTOMOTIV LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte HAKAN YUKSEL OTOMOTIV LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka accessories and spare parts, JA spare parts for farm tractors tööstustes. See asub Yozgat, Türgi.

 3. POMIER JOINTS

  Portugal

  Ettevõte POMIER JOINTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka manufacture of seals tööstustes. See asub Braga, Portugal.

 4. HYDRO-COS SNC

  Itaalia

  Ettevõte HYDRO-COS SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka disassembly joints for aquaducts tööstustes. See asub Castellaneta, Itaalia.

 5. DEMAK MAK END.SAN. VE DIS.TIC.LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte DEMAK MAK END.SAN. VE DIS.TIC.LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See asub Tuzla, Türgi.

 1. AMADOR RIVAS

  Hispaania

  Ettevõte AMADOR RIVAS, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka couplers, industrial gaskets, metal-plastic gaskets, JA Water jet cutting tööstustes. See asub VIGO - PONTEVEDRA, Hispaania.

 2. GTS TRASMISSIONI

  Itaalia

  Ettevõte GTS TRASMISSIONI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka all-metal couplings, JA flexible couplings tööstustes. See asub Cologno Monzese, Itaalia.

 1. ATA FORM CNC LTD.

  Türgi

  Ettevõte ATA FORM CNC LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See asub Kocaeli, Türgi.

 2. SUNGHUN

  Lõuna-Korea

  Ettevõte SUNGHUN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, Universaalühendused, spindles, JA joints tööstustes. See asub Incheon, Lõuna-Korea.

 3. ARCANSAS SRL

  Itaalia

  Ettevõte ARCANSAS SRL, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, expansion joints, Universaalühendused, aluminium profiles, JA edge protectors tööstustes. See asub Piagge (Pu), Itaalia.

 4. OPRUGA D.D.

  Horvaatia

  Ettevõte OPRUGA D.D., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised sidurid, Traatvedrud, Universaalühendused, Mutrid ja poldid, Mehaanilised sidurid, Traatvedrud, Universaalühendused, JA Mutrid ja poldid tööstustes. See asub Varazdinske Toplice, Horvaatia.

 5. AG GÖRGÜLÜ MAKINA

  Türgi

  Ettevõte AG GÖRGÜLÜ MAKINA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka rental of spare parts for construction machinery and equipment tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 6. SERVOTECNICA

  Itaalia

  Ettevõte SERVOTECNICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See asub Nova Milanese, Itaalia.

 7. TOR.MEC AMBROSI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TOR.MEC AMBROSI SRL, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, modular structures, Universaalühendused, JA precision mechanics tööstustes. See asub Santa Maria Di Zevio (Vr), Itaalia.

 8. RSA DIS TICARET A.S

  Türgi

  Ettevõte RSA DIS TICARET A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka fittings, JA Elbow pipes tööstustes. See asub istanbul, Türgi.

 1. LACMAN S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte LACMAN S.R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Poldimutrid tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, Mehaanilised ühenduskomponendid, Mutrid ja poldid, Universaalühendused, Mehaanilised ühenduskomponendid, JA Mutrid ja poldid tööstustes. See asub Chotebor, Tšehhi Vabariik.

 2. REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V.

  Holland

  Ettevõte REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised sidurid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Universaalühendused, Pneumosidurid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Universaalühendused, JA Pneumosidurid tööstustes. See asub Elsloo Lb, Holland.

 3. HANG ZHOU WANKANG UNIVERSAL JOINT MANUFACTORY

  Hiina

  Ettevõte HANG ZHOU WANKANG UNIVERSAL JOINT MANUFACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka Truck parts, JA drive shafts for dividers tööstustes. See asub hangzhou, Hiina.

 4. NANOPRODUCTS.DE

  Saksamaa

  Ettevõte NANOPRODUCTS.DE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Puit ja möbleerimine - töötlemine ja kaitse, Universaalühendused, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Puit ja möbleerimine - töötlemine ja kaitse tööstustes. See asub Heppenheim, Saksamaa.

 5. CARDYFREN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CARDYFREN S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka cardan shafts, JA cardan transmissions tööstustes. See asub Ribarroja Del Turia (valencia), Hispaania.

 6. UJ TECH

  Lõuna-Korea

  Ettevõte UJ TECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kerged metallsõrestikud tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, JA Universaalühendused tööstustes. See asub Yeongcheon, Lõuna-Korea.

 7. COSTRUZIONE RICAMBI MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COSTRUZIONE RICAMBI MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Suruõhuliitmikud tööstuses. See tegeleb ka Hüdroliitmikud, Universaalühendused, Hüdroliitmikud, JA Universaalühendused tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 8. DANIEL SCHRAUBEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DANIEL SCHRAUBEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, Mutrid ja poldid, Universaalühendused, JA Mutrid ja poldid tööstustes. See asub Lübbecke, Saksamaa.

 9. IR - FEINWERKTECHNIK UND GERÄTEBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IR - FEINWERKTECHNIK UND GERÄTEBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Universaalühendused, Lõikepingid - varuosad ja tarvikud, Universaalühendused, JA Lõikepingid - varuosad ja tarvikud tööstustes. See asub Garching, Saksamaa.

 10. DIN.AL. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DIN.AL. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Universaalühendused tööstuses. See tegeleb ka flexible couplings for transmissions tööstustes. See asub Monza, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta