• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tuumaelektrijaamad

Otsingu tulemused

Tuumaelektrijaamad - Import eksport

 1. BC INGENIERIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BC INGENIERIE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Insenerid - tööstuskonsultandid tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Saint-Martin-Lacaussade, Prantsusmaa.

 2. FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tuumaelektrijaamad tööstuses. See tegeleb ka Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Radioaktiivse ja keemilise saaste likvideerimine, Chemicals, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, JA Radioaktiivse ja keemilise saaste likvideerimine tööstustes. See asub Corbas, Prantsusmaa.

 3. SEGAULT SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SEGAULT SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstuses. See tegeleb ka Tuumaeletrijaamad - sisseseade ja seadmed, Tuumaelektrijaamad, Tuumaeletrijaamad - sisseseade ja seadmed, aeronautical engineering, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Mennecy, Prantsusmaa.

 4. SIGEDI

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIGEDI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi- ja plasttorud tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, Tuumaelektrijaamad, Nuclear reactors, nuclear components, JA TUBEST - metal hoses tööstustes. See asub Corps, Prantsusmaa.

 5. SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tuumaelektrijaamad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud robotid, JA Tööstuslikud robotid tööstustes. See asub Chatellerault Cedex, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VUEZ, A.S.

  Slovakkia

  Ettevõte VUEZ, A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Tuumaelektrijaamad, Tööstushoonete ehitus, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Levice , Slovakkia.

 2. ESIS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ESIS GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tuumaelektrijaamad tööstuses. See asub Greifswald, Saksamaa.

 3. MOSTRO A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte MOSTRO A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Praha 4 , Tšehhi Vabariik.

 4. OSC, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte OSC, A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Brno , Tšehhi Vabariik.

 5. ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH

  Saksamaa

  Ettevõte ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Rödermark, Saksamaa.

 1. KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Gundremmingen, Saksamaa.

 2. F A D O M S. R. O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte F A D O M S. R. O., aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Dolni Mesto, Tšehhi Vabariik.

 1. ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Brno , Tšehhi Vabariik.

 2. STUDSVIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte STUDSVIK GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Pforzheim, Saksamaa.

 3. MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S., aastal ja mis tegeleb Torutarindid tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Praha 4, Tšehhi Vabariik.

 4. FORSMARKS KRAFTGRUPP AB

  Rootsi

  Ettevõte FORSMARKS KRAFTGRUPP AB, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tuumaelektrijaamad tööstuses. See asub Osthammar, Rootsi.

 5. INSTRUMENTY

  Ukraina

  Ettevõte INSTRUMENTY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tuumaelektrijaamad tööstuses. See asub Odessa, Ukraina.

 6. ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O., aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Brno, Tšehhi Vabariik.

 7. STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 8. CKD PRAHA DIZ, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CKD PRAHA DIZ, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Praha 9 , Tšehhi Vabariik.

 1. VUJE, A.S.

  Slovakkia

  Ettevõte VUJE, A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Elektri tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Tuumaelektrijaamad, JA Tuumaelektrijaamad tööstustes. See asub Trnava , Slovakkia.

 2. SKODA SLOVAKIA, S.R.O.

  Slovakkia

 3. PAKSI ATOMERÖMÜ RT.

  Ungari

 4. KOBAU GESELLSCHAFT FÜR KONSTRUKTIONSBAU UND MONTAGE MBH

  Saksamaa

 5. SIMEX SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

 6. WESTINGHOUSE TECHNOLOGY SERVICES SA

  Hispaania

 7. NUCLEAR POWER PLANT - KOZLODUI E A D

  Bulgaaria

 8. PRAGUE CASTING SERVICES A.S.

  Tšehhi Vabariik