• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tihendajad ja purustid

Otsingu tulemused

Tihendajad ja purustid - Import eksport

 1. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Welcome to Nara Machinery CO., LTD.'s European branch. Thank you for your interest in our products. We will be happy to answer any questions you may have. Contact us now! We are continually building on our research into grinding, drying and nanotechnology to bring you new and optimised processes.

 2. MACFAB SYSTEMS LTD

  Iirimaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MACFAB SYSTEMS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka Vertical balers, baling presses, compactors cardboard baler, drum crushers, Glass crusher, Balers, bale presses, vertical compactors, waste compactor design, JA plants and equipment for industrial waste tööstustes. See asub Carrickmacross,, Iirimaa.

 3. ECOLOGIA ESPOSITO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ECOLOGIA ESPOSITO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusjäätmete puhastamine tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, JA Tihendajad ja purustid tööstustes. See asub Volla, Itaalia.

 4. STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Glandorf, Saksamaa.

 5. IDEAL TECHNOLOGIES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IDEAL TECHNOLOGIES, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusjäätmete käitlemine, Pakendite taaskasutus, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Tihendajad ja purustid, Tööstusjäätmete käitlemine, Pakendite taaskasutus, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Tihendajad ja purustid tööstustes. See asub Rambouillet, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AB-EX

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AB-EX, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Bramsche, Saksamaa.

 2. IDS ENVIRONNEMENT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IDS ENVIRONNEMENT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusjäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Papi taaskasutus, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Tihendajad ja purustid, cardboard balls, bale presses, plastic press, cardboard removal, cardboard removal, JA Papi taaskasutus tööstustes. See asub St Trivier De Courtes, Prantsusmaa.

 3. GETECHA GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GETECHA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Aschaffenburg, Saksamaa.

 4. PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Bad Iburg, Saksamaa.

 5. BARRADAS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BARRADAS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka LI-ION battery recycling, EV battery recycling, tyre recycling, Used tyre recycling, WEEE recycling, Refrigerator recycling, Machine building and plant construction, Service, JA Used machines tööstustes. See asub Dortmund, Saksamaa.

 1. COMITEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COMITEC S.R.L., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Isolatsioonkatted tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, JA Tihendajad ja purustid tööstustes. See asub Godega Di Sant'urbano, Itaalia.

 2. AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH

  Austria

  Ettevõte AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka Bale presses for waste disposal, Baling presses, hydraulic, JA compactors tööstustes. See asub Seewalchen, Austria.

 1. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid, metallist tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed, garbage compactors, Tihendajad ja purustid, JA Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed tööstustes. See asub Castellar Del Valles, Hispaania.

 2. AGICOM- PEDERGNANA OG

  Austria

  Ettevõte AGICOM- PEDERGNANA OG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Tihendajad ja purustid, plants for recovering and recycling rubber from waste, plants for recovering and recycling metals from waste, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, JA Tihendajad ja purustid tööstustes. See asub Puch Bei Hallein, Austria.

 3. ALTERVAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte ALTERVAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, bale presses, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, grinder shredders, JA reuse of wood waste tööstustes. See asub Epouville, Prantsusmaa.

 4. EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Krayenberggemeinde, Saksamaa.

 5. DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY

  Hispaania

  Ettevõte DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, metal waste reclamation, Tihendajad ja purustid, re-use of plastic waste, JA reuse of wood waste tööstustes. See asub Granollers, Hispaania.

 6. BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Niefern-Öschelbronn, Saksamaa.

 7. ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH

  Austria

  Ettevõte ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Meggenhofen, Austria.

 8. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tuneesia

  Ettevõte NIELSEN-ARAMIS GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, Jäätmete sorteerimise masinad ja seadmed, Tihendajad ja purustid, Jäätmete sorteerimise masinad ja seadmed, JA bale presses tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 1. SE SHREDDERS

  Türgi

  Ettevõte SE SHREDDERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Bolu, Türgi.

 2. BINOLOGY LLC

  Venemaa

  Ettevõte BINOLOGY LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete sorteerimise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed, Tihendajad ja purustid, Prügikastid, jäätmenõud, Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed, Tihendajad ja purustid, JA waste collection containers tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 3. PINI SRL

  Itaalia

  Ettevõte PINI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Tihendajad ja purustid, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Tihendajad ja purustid, vertical compactors, JA Waste compacting installations tööstustes. See asub Gerenzano, Itaalia.

 4. SMELLWELL VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Ettevõte SMELLWELL VERTRIEBS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Altach, Austria.

 5. WEIMA MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEIMA MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka brick makers, grinder shredders, JA shredders tööstustes. See asub Ilsfeld, Saksamaa.

 6. KADANT PAAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KADANT PAAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka Hüdropressid, Chain conveyors, Baling presses, hydraulic, replacement press parts, JA Hüdropressid tööstustes. See asub Georgsmarienhütte, Saksamaa.

 7. FRANZ KAHL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRANZ KAHL GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See asub Frankfurt, Saksamaa.

 8. TEIRLINCK & CO

  Belgia

  Ettevõte TEIRLINCK & CO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tihendajad ja purustid, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Tihendajad ja purustid, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, containers, JA waste collection containers tööstustes. See asub Londerzeel, Belgia.

 9. HERBOLD MECKESHEIM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HERBOLD MECKESHEIM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka machines and equipment for granulating and grinding rubber, plastics recycling, re-use of plastic waste, JA industrial plastic waste recycling tööstustes. See asub Meckesheim, Saksamaa.

 10. CATTE CONTAINERS

  Belgia

  Ettevõte CATTE CONTAINERS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tihendajad ja purustid tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed, JA rental of swap bodies and containers tööstustes. See asub Oudenaarde, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta