• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • teppimismasinad ja -tarvikud

Otsingu tulemused

Teppimismasinad ja -tarvikud - Import eksport

 1. WERNER GRAPHICS E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte WERNER GRAPHICS E.U., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See asub Strasshof An Der Nordbahn, Austria.

 2. LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A.

  Portugal

  Ettevõte LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka embroidery, curtains, JA diamonds tööstustes. See asub Guimarães, Portugal.

 3. MAISON BRODERIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAISON BRODERIE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka embroidering machines, embroidery machines, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, JA electronic embroidering machines tööstustes. See asub Avignon, Prantsusmaa.

 4. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Saksamaa

  Ettevõte GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, embroidery machines, Teppimismasinad ja -tarvikud, Machines, custom-built, JA embroidered clothing tööstustes. See asub Konken, Saksamaa.

 5. MOUNTEK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOUNTEK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka embroidering machines, JA software for embroidering machines tööstustes. See asub Winterlingen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ADD ON TEXTILE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ADD ON TEXTILE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See asub venissieux, Prantsusmaa.

 2. F.LLI FOGGIATO SRL

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI FOGGIATO SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, accessories for sewing machines, sewing machine dealers, JA wholesale of sewing machines tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 3. A COSER

  Hispaania

  Ettevõte A COSER, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Teppimismasinad ja -tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Teppimismasinad ja -tarvikud, sewing machine repairs, JA accessories for sewing machines tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 4. VITOR FERREIRA

  Portugal

  Ettevõte VITOR FERREIRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka embroidered articles tööstustes. See asub Vila Nova De Famalicaõa, Portugal.

 5. LIDER

  Türgi

  Ettevõte LIDER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka sewing threads, cotton spun yarns and sewing threads, JA textured silk yarns tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. MELCO INTERNATIONAL LLC

  Šveits

  Ettevõte MELCO INTERNATIONAL LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Web services, embroidering machines, JA software for embroidering machines tööstustes. See asub Steckborn, Šveits.

 2. ZSK STICKMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte ZSK STICKMASCHINEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka embroidering machines tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 1. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See asub Bargteheide, Saksamaa.

 2. JAMAFIL AG

  Šveits

  Ettevõte JAMAFIL AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstustes. See asub St. Gallen, Šveits.

 3. KARL SYSTEM ITALY SRL

  Rumeenia

  Ettevõte KARL SYSTEM ITALY SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, industrial sewing machines, sewing machine replacements, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, JA accessories for sewing machines tööstustes. See asub Resita, Rumeenia.

 4. MERCERIE NET

  Rumeenia

  Ettevõte MERCERIE NET, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Juurdelõikusmasinad, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Juurdelõikusmasinad, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. PACT EUROPACT

  Prantsusmaa

  Ettevõte PACT EUROPACT, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, Tikitud ja tüll-lisandid, Nahakaubatootjate seadmed ja tarvikud, Sõeltrükk, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, Tikitud ja tüll-lisandid, Nahakaubatootjate seadmed ja tarvikud, JA Sõeltrükk tööstustes. See asub Maulevrier, Prantsusmaa.

 6. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 7. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Taani

  Ettevõte PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bredebro, Taani.

 8. ROLF KALTENBACH

  Saksamaa

  Ettevõte ROLF KALTENBACH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 1. RES DI MARIO SINATRA

  Itaalia

  Ettevõte RES DI MARIO SINATRA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka studs, JA strass tööstustes. See asub Cassano Magnago, Itaalia.

 2. CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Kangad, Tekstiili viimistlus, Tekstiiltooted, Teppimismasinad ja -tarvikud, Kangad, Tekstiili viimistlus, JA Tekstiiltooted tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 3. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte SCHENK-TEXTILMASCHINEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 4. RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C.

  Itaalia

  Ettevõte RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka digitisation of plans, embroidery software, JA punching tööstustes. See asub Cittadella, Itaalia.

 5. LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK

  Poola

  Ettevõte LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka consulting, caps, emblems, JA leashes tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 6. URANIA

  Itaalia

  Ettevõte URANIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka shoe stretchers tööstustes. See asub Firenze, Itaalia.

 7. NEET MAKINA

  Türgi

  Ettevõte NEET MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka machines and equipment for carpets and tapestries, JA articles for upholsterers tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. MAQUINARIA F.APARICIO

  Hispaania

  Ettevõte MAQUINARIA F.APARICIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka embroidery machines, JA sewing machines tööstustes. See asub Sabadell, Hispaania.

 9. LAMERCERISSIMA

  Itaalia

  Ettevõte LAMERCERISSIMA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Teppimismasinad ja -tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Puuvillalõngad ja -niidid, JA Puuvillalõngad ja -niidid tööstustes. See asub Ladispoli, Itaalia.

 10. CEMAFIM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CEMAFIM S.R.L., aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Teppimismasinad ja -tarvikud - Import eksport

Tulemuste arv

9940 Ettevõtted