• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. ATAK TEXTILE

  Türgi

  Verified by europages badge

  Atak Textile Company is a cotton yarn, cotton knitted fabric and woven fabric supplier located in Gaziantep/TURKEY. For now, we supply single jersey fabric, fleece fabric, french terry fabric, rib fabric, cardigan fabric, pique fabric. Atak Textile Company serves to its wholesaler and garment manufacturer customers all over the world, with its high quality and fast service. FABRIC RANGE : 1.SINGLE JERSEY, FULL ELASTANE SINGLE JERSEY 2.PIQUE (DOUBLE PIQUE, SINGLE PIQUE, FULL ELASTANE SINGLE PIQUE) 3.INTERLOCK 4.1x1 RIB, 2x1 RIB, RIB WITH ELASTANE, FULL ELASTANE RIB 5.FRENCH TERRY, COT/PES FRENCH TERRY, FULL ELASTANE FRENCH TERRY 6.COTTON FLEECE, COTTON/PES FLEECE, BRUSHED FLEECE, UNBRUSHED FLEECE FINISHING: 1.THERMOFIXING 2.SINGLE DYEING 3.DOUBLE DYEING 4.ENZYME TREATMENT 5.SILICON SOFTENING 6.SANFORIZING 7.BRUSHING 8.CARBON BRUSH (PEACH EFFECT) 9.SHEARING MACHINERY: 1.KNITTING MACHINES (x45) 2.RAW FABRIC QUALITY CONTROL (x2) 3.HT DYEING MACHINES (x11) 4.STENTER MACHINE (THERMOFIXING/HEATSETTING) (x2) 5.SANFORIZING (COMPACTOR) MACHINE (x2) 6.BALLOON SQUEZEING MACHINE (ROPE OPENER) (x2) 7.DRYING MACHINE (x1) 8.BRUSHING (x2) 9.CARBON BRUSH (PEACH EFFECT) (x1) 10.FINISHED QUALITY CONTROL (X2) COLOURS: 1.ATAK TEXTILE COLOUR CHART 2.PANTONE COLOURS 3.ORIGINAL CUSTOMER COLOURS YARNS THAT USED: 1.OE COTTON 2.VORTEX COTTON 3. RING COTTON 4.COMPACT COMBED COTTON 5.VISCOSE YARN 6.ELASTANE YARN 7.POLYESTER YARN Contact us for more information !

 2. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, industrial textile machine supplies and accessories, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Esparreguera-Barcelona, Hispaania.

 3. TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES

  Brasiilia

  Ettevõte TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili viimistlus, JA Tekstiili viimistlus tööstustes. See asub Estancia Velha, Brasiilia.

 4. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Saksamaa

  Ettevõte GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, embroidery machines, Teppimismasinad ja -tarvikud, Machines, custom-built, JA embroidered clothing tööstustes. See asub Konken, Saksamaa.

 5. SEKAISA

  Hispaania

  Ettevõte SEKAISA, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud triikimismasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, textile machinery, machines for treating and finishing textile fibres, JA textile machine repair tööstustes. See asub Banyoles - Girona, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. INNOTRANSFERS

  Hispaania

  Ettevõte INNOTRANSFERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili viimistlus, protective work masks, Tekstiili viimistlus, JA professional protection items tööstustes. See asub Parets Del Vallès, Hispaania.

 2. GRANDIS SRL

  Itaalia

  Ettevõte GRANDIS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Autoklaavid, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, textile dyeing machines, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Autoklaavid, JA Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstustes. See asub Paderno Dugnano, Itaalia.

 3. RED CARPET S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RED CARPET S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, thread decatizing machines, JA decatising fabrics and textile products tööstustes. See asub Carre', Itaalia.

 4. NOSEDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NOSEDA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA textile dyeing machines tööstustes. See asub Tavernerio, Itaalia.

 5. OFFICINA MASTER S.P.A

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MASTER S.P.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 1. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DANTI PAOLO & C. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiili viimistlus, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Tekstiili viimistlus tööstustes. See asub Montemurlo, Itaalia.

 2. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Saksamaa

  Ettevõte GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka coupling machines tööstustes. See asub Grossostheim, Saksamaa.

 1. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Iirimaa

  Ettevõte ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, machines and equipment for spinning and twisting, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA parts and accessories for textile machines tööstustes. See asub Galway, Iirimaa.

 2. MAQUINAS DE COSER

  Hispaania

  Ettevõte MAQUINAS DE COSER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka sewing machines, used sewing machines, JA Sewing machines for textiles tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 3. ASTENJOHNSON

  Belgia

  Ettevõte ASTENJOHNSON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kangad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili viimistlus, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Puuvillased kangad, Kunst- ja sünteetilised kangad, Tekstiili viimistlus, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Puuvillased kangad, JA Kunst- ja sünteetilised kangad tööstustes. See asub Eupen, Belgia.

 4. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA textile industry tööstustes. See asub Elbeuf, Prantsusmaa.

 5. LAFER S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte LAFER S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka grinders, machines and equipment for teaseling fabrics, JA machines for shearing yarns tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 6. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Aachen, Saksamaa.

 7. HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A.

  Hispaania

  Ettevõte HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, yarn spinning machine, textile machinery, JA Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

 8. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte SCHENK-TEXTILMASCHINEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 1. MAKROCOSTURA

  Hispaania

  Ettevõte MAKROCOSTURA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Alcala De Guadaira, Hispaania.

 2. SECOND HAND TEXTILE

  Itaalia

  Ettevõte SECOND HAND TEXTILE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka second hand weaving machines, machines and equipment for finishing yarn, sale of used textile machinery, JA machinery for treating and finishing fabrics tööstustes. See asub Gerenzano, Itaalia.

 3. E.J. CZIRAKY

  Saksamaa

  Ettevõte E.J. CZIRAKY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Tegernsee, Saksamaa.

 4. NOWOTECMA GMBH

  Austria

  Ettevõte NOWOTECMA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Neuhofen An Der Krems, Austria.

 5. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Wagenfeld, Saksamaa.

 6. THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Schwarzenbach a Wald, Saksamaa.

 7. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Saksamaa

  Ettevõte ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Dülmen, Saksamaa.

 8. KARL L. HÜBSCHMANN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KARL L. HÜBSCHMANN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 9. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Teppimismasinad ja -tarvikud tööstustes. See asub Nettetal, Saksamaa.

 10. STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN

  Saksamaa

  Ettevõte STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

48 988 Ettevõtted