• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Kudumismasinad ja -seadmed, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, industrial textile machine supplies and accessories, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Esparreguera-Barcelona, Hispaania.

 2. CEDIT MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte CEDIT MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 3. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Laboriseadmed ja -instrumendid, machinery for textile products, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, JA Laboriseadmed ja -instrumendid tööstustes. See asub Çerkezkoy/tekirdag, Türgi.

 4. NOSEDA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NOSEDA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA textile dyeing machines tööstustes. See asub Tavernerio, Itaalia.

 5. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Türgi

  Ettevõte DORU MAKINA VE DIS TICARET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, finishing and dyeing textile fibers and yarns, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, finishing and dyeing of fabrics and textile products, JA textile dyeing machines tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. L.A.I.P. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte L.A.I.P. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA textile dyeing machines tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 2. BEXCO

  Belgia

  Ettevõte BEXCO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kunst- ja sünteetilised kiud tööstuses. See tegeleb ka Tehnilised tekstiilid, Tehnilised tekstiilid transporditööstusele, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tehnilised tekstiilid kasutamiseks tööstuses, Tehnilised tekstiilid, Tehnilised tekstiilid transporditööstusele, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tehnilised tekstiilid kasutamiseks tööstuses tööstustes. See asub Hamme, Belgia.

 3. GASPARINI FRIGORIFERI SRL

  Itaalia

  Ettevõte GASPARINI FRIGORIFERI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Maerne, Itaalia.

 4. UGOLINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte UGOLINI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka drying machinery and equipment, JA dry-cleaning automation tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 5. AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kangad, Linased kangad, cotton, jacquards, Kangad, JA Linased kangad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH, aastal ja mis tegeleb Lehtmetallide stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Metallurgia - masinad ja sisseseade, Sepisraua stantsimine, Terastraadid ja -kaablid, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Metallurgia - masinad ja sisseseade, JA Sepisraua stantsimine tööstustes. See asub Königsbrunn, Saksamaa.

 2. GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S.

  Türgi

  Ettevõte GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Tekirdag, Türgi.

 1. ENTEMA LTD STI.

  Türgi

  Ettevõte ENTEMA LTD STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Tekirdag, Türgi.

 2. ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN

  Šveits

  Ettevõte ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Zuoz, Šveits.

 3. BENEKS

  Türgi

  Ettevõte BENEKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery for treating and finishing fabrics tööstustes. See asub Beylikduzu/istanbul, Türgi.

 4. WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub wuxi city, Hiina.

 5. POLSTAR TEKSTIL

  Türgi

  Ettevõte POLSTAR TEKSTIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite sisseseade ja tarvikud, Kangatrükkimismasinad ja -seadmed, Sõidukite sisseseade ja tarvikud, JA Kangatrükkimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 7. EVANS TEXTILE GROUP LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EVANS TEXTILE GROUP LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiili värvimine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud mittesöödavad värvained ja pigmendid, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tööstuslikud mittesöödavad värvained ja pigmendid, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Manchester, Ühendkuningriik.

 8. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, Tekstiiliflokeerimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Loughborough, Ühendkuningriik.

 1. OBEM S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte OBEM S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Biella, Itaalia.

 2. SEDO TREEPOINT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SEDO TREEPOINT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Mengerskirchen, Saksamaa.

 3. MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bernkastel-Kues, Saksamaa.

 4. SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Münster, Saksamaa.

 5. TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI.

  Türgi

  Ettevõte TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 6. ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Printing - machines and equipment, JA plants and machinery for producing round metal bars tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. OTTO FUNKE GMBH & CO.

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO FUNKE GMBH & CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 8. ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD.

  Türgi

  Ettevõte ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed, JA Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Gebze / Kocaeli, Türgi.

 9. DADE EQUIPMENT

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte DADE EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Cotton yarns, JA Hand knitting yarn tööstustes. See asub Central Bronx, Ameerika Ühendriigid.

 10. POLANI CORPORATION

  Pakistan

  Ettevõte POLANI CORPORATION, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Karachi, Pakistan.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tekstiilivärvimismasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

48 942 Ettevõtted