• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • takjakinnis

Otsingu tulemused

Takjakinnis - Import eksport

 1. ERNST SEIDEMANN KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte ERNST SEIDEMANN KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Wels, Austria.

 2. FIBERLIVE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FIBERLIVE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka strip fastenings, tapes, straps, JA fastening articles tööstustes. See asub Lezan, Prantsusmaa.

 3. SCHNEIDER UMREIFUNGSTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte SCHNEIDER UMREIFUNGSTECHNIK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Hengersberg, Saksamaa.

 4. WAHL TEXTILIEN

  Saksamaa

  Ettevõte WAHL TEXTILIEN, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Paelad ja nöörid tööstuses. See tegeleb ka Takjakinnis, Elastikrihmad, skeins, Takjakinnis, JA Elastikrihmad tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 5. OKTI TEKNIK

  Türgi

  Ettevõte OKTI TEKNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõmblukud tööstuses. See tegeleb ka Takjakinnis, textile accessories, metal accessories, pvc, JA Takjakinnis tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HALCO EUROPE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HALCO EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka adhesive hook-and-loop fasteners, JA hook-and-loop fasteners for footwear tööstustes. See asub Hereford, Ühendkuningriik.

 2. IPS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IPS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka synthetic caps, strip fastenings, hook and loop fasteners, JA insect net tööstustes. See asub Selb, Saksamaa.

 3. TOPRAK CIRT BANT LTD.

  Türgi

  Ettevõte TOPRAK CIRT BANT LTD., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka adhesive hook-and-loop fasteners, JA hook-and-loop fasteners for footwear tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. IT TAPE PRODUCTS LTD

  Iirimaa

  Ettevõte IT TAPE PRODUCTS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Dundalk, Iirimaa.

 5. POLSAN BUTTON MANUFACTURING & TRADE CO. INC. - POLSAN DUGME SANAYI

  Türgi

  Ettevõte POLSAN BUTTON MANUFACTURING & TRADE CO. INC. - POLSAN DUGME SANAYI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka metal buttons tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. UMBRA SOLIS DIS TICARET STI

  Türgi

  Ettevõte UMBRA SOLIS DIS TICARET STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka control buttons, polyester buttons, mother-of-pearl buttons, JA corozo buttons tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. PK FHU BEATA KOWALCZYK

  Poola

  Ettevõte PK FHU BEATA KOWALCZYK, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kleeplindid tööstuses. See tegeleb ka Takjakinnis, Takjakinnis, adhesive and biadhesive tapes for cars, adhesives for special applications, JA mosquito blinds tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 1. STRAPRYTE

  Holland

  Ettevõte STRAPRYTE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Tilburg, Holland.

 2. DESEN DÜGME

  Türgi

  Ettevõte DESEN DÜGME, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ATEX ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER SANAYI LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte ATEX ENDÜSTRIYEL ÜRÜNLER SANAYI LTD ŞTI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka shoe factory tööstustes. See asub Bakirköy/ Istanbul, Türgi.

 4. HAKSEVER DUGME VE KEMER SAN. DIS TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte HAKSEVER DUGME VE KEMER SAN. DIS TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Gaziosmanpasa / Istanbul, Türgi.

 5. GUNES FERMUAR ZIPPER

  Türgi

  Ettevõte GUNES FERMUAR ZIPPER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. VELCRO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte VELCRO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Middlewich, Ühendkuningriik.

 7. INTERNATIONAL BUTTON GROUP

  Türgi

  Ettevõte INTERNATIONAL BUTTON GROUP, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka jeans buttons, JA clothing hooks tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. VELCRO EUROPE, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte VELCRO EUROPE, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Takjakinnis, JA Takjakinnis tööstustes. See asub Argentona, Hispaania.

 1. SCHULTE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SCHULTE GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Takjakinnis, JA Takjakinnis tööstustes. See asub Holzgerlingen, Saksamaa.

 2. ATA TEXTILE ACCESSORIES LTD.CO.LTD

  Türgi

  Ettevõte ATA TEXTILE ACCESSORIES LTD.CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See tegeleb ka jeans buttons tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ORBEL PLC

  Bulgaaria

  Ettevõte ORBEL PLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Takjakinnis, JA Takjakinnis tööstustes. See asub Goce Delchev, Bulgaaria.

 4. BUTTON FACTORY

  Bulgaaria

  Ettevõte BUTTON FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Takjakinnis tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.