• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud triikimismasinad

Otsingu tulemused

Tööstuslikud triikimismasinad - Import eksport

 1. VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS

  Saksamaa

  Ettevõte VOMATEX TEXTIL- UND KUNSTSTOFF-GMBH - INDUSTRIAL IRONING COVERS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka ironing board covers tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 2. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Türgi

  Ettevõte LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Tekstiili viimistlus, Tekstiil – masinad ja seadmed, ironing boards, Kodumajapidamises kasutatavad triikrauad ja pressrauad, Tekstiili viimistlus, JA Tekstiil – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumeenia

  Ettevõte VAELLA MASCHINEN SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Kodumajapidamises kasutatavad õmblusmasinad, Juurdelõikusmasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, JA Trikotaažimasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 4. ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte ATLANTIK TUKETIM MALLARI TICARET VE SANAYI LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka ironing board covers, aerosol production, JA cushions tööstustes. See asub Yalova, Türgi.

 5. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumeenia

  Ettevõte BEST SPRING ECOCLEAN SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puhastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Rõhu all töötavad puhastusmasinad, Tööstuslikud pesuseadmed, Märgpuhastusseadmed, Tööstuslikud triikimismasinad, Rõhu all töötavad puhastusmasinad, Tööstuslikud pesuseadmed, Märgpuhastusseadmed, JA Tööstuslikud triikimismasinad tööstustes. See asub Botosani, Rumeenia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PRIMA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PRIMA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka professional irons tööstustes. See asub Palazzolo Sull'oglio, Itaalia.

 2. SILC S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte SILC S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka machines for dry cleaners, ironing boards, JA stain-removing machines tööstustes. See asub Jesi, Itaalia.

 3. PRIMULA S.A.

  Kreeka

  Ettevõte PRIMULA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka professional washing machines tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 4. SEKAISA

  Hispaania

  Ettevõte SEKAISA, aastal ja mis tegeleb Tekstiiliviimistlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud triikimismasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, textile machinery, machines for treating and finishing textile fibres, JA textile machine repair tööstustes. See asub Banyoles - Girona, Hispaania.

 5. IRONS.IE

  Iirimaa

  Ettevõte IRONS.IE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See asub Castlebellingham, Iirimaa.

 1. HASEL IRONING MACHINES

  Türgi

  Ettevõte HASEL IRONING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka ironing board, suction ironing-boards, steam boilers for laundries and dry-cleaners, JA equipment for ironing shops tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ

  Saksamaa

  Ettevõte JIFFY STEAMER DEUTSCHHLAND / INH. GERALD SCHULZ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud triikimismasinad, Väikesed kodumasinad, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud triikimismasinad, JA Väikesed kodumasinad tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 1. MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte MALKAN IC VE DIS PAZARLAMA ANONIM SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka professional irons, ironer, ironing board, JA components for irons tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. KLIMAKS MAKINA

  Türgi

  Ettevõte KLIMAKS MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, women's jackets, men's shirts, JA Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. GL-MASCHINENVERTRIEB

  Saksamaa

  Ettevõte GL-MASCHINENVERTRIEB, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud triikimismasinad, Tekstiiliviimistlus-, trükkimis- ja värvimismasinad, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, JA Tööstuslikud triikimismasinad tööstustes. See asub Hofheim, Saksamaa.

 4. MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE

  Türgi

  Ettevõte MESEL INDUSTRIAL IRONING MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka textile washing machines, JA machinery for dying items tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. HEPROTEX MASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEPROTEX MASCHINEN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud triikimismasinad, steam wand, JA Tööstuslikud triikimismasinad tööstustes. See asub Klingenberg, Saksamaa.

 6. STIRO SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte STIRO SERVICE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See asub Peschiera Borromeo, Itaalia.

 7. MORGAN TECNICA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte MORGAN TECNICA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See asub Coccaglio, Itaalia.

 8. LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO

  Itaalia

  Ettevõte LIA STIR S.R.L. A SOCIO UNICO, aastal ja mis tegeleb Tekstiili viimistlus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud triikimismasinad, ironing and bagging in cellophane, JA Tööstuslikud triikimismasinad tööstustes. See asub Isso, Itaalia.

 1. I.M.E.C.E.

  Itaalia

  Ettevõte I.M.E.C.E., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka laundry machinery, JA machines and equipment for sizing fabrics tööstustes. See asub Este, Itaalia.

 2. SILTER BUHARLI UTU KAYNAK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türgi

  Ettevõte SILTER BUHARLI UTU KAYNAK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud triikimismasinad, Keevitamismasinad, Tööstuslikud triikimismasinad, JA Keevitamismasinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. RIMA'S 88 DI MAFUCCI ALESSANDRO

  Itaalia

  Ettevõte RIMA'S 88 DI MAFUCCI ALESSANDRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka professional irons tööstustes. See asub Arezzo, Itaalia.

 4. STIMAC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte STIMAC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka professional irons tööstustes. See asub Sarcedo, Itaalia.

 5. COCCHI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COCCHI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka laundry machinery, JA professional irons tööstustes. See asub San Giovanni In Persiceto, Itaalia.

 6. BATTISTELLA BG S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BATTISTELLA BG S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaupade remont, Tööstuslikud triikimismasinad, Tööstuskaupade remont, JA Tööstuslikud triikimismasinad tööstustes. See asub Rossano Veneto, Itaalia.

 7. STIROVAP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte STIROVAP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka laundry machinery, JA machinery for dying items tööstustes. See asub Reggio Nell'emilia, Itaalia.

 8. TECNOPEA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOPEA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Sokikudumismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Quinzano D'oglio, Itaalia.

 9. BMP-PAWLICZEK MATEUSZ

  Poola

  Ettevõte BMP-PAWLICZEK MATEUSZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See asub Rybnik, Poola.

 10. DILAS S.N.C. DI DEL BIANCO ROBERTO & C S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte DILAS S.N.C. DI DEL BIANCO ROBERTO & C S.N.C., aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka professional irons, JA flat irons tööstustes. See asub Pesaro, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta