• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. REP INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Supplier of solutions for the rubber and other polymers industry, REP international manufactures and markets rubber injection and compression machines. The REP company has been selling injection molding machines since 1948. Very early on, REP understood the importance of polymers and elastomers to industry and decided to specialize in the rubber injection technology. Our advantages ? Exclusive solutions and an international network of sales and aftersales agents. Our core knowhow? A high-technology range of vertical and horizontal rubber injection molding machines. With over 60 years experience of building rubber injection presses, the REP GROUP now has an extremely broad understanding of rubber molding. We put our know-how to work for you! Join the community of thousands of users in the world who have chosen authenticity with REP injection molding machines!

 2. HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Herisau, Šveits.

 3. MAPLAN

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAPLAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti pritsevormimine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummivormimismasinad, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Chambery, Prantsusmaa.

 4. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummist tööstustarbed, rubber, Rubber and plastic machining, development of models from customer specifications, JA Kummist tööstustarbed tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 5. FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka precision washing installations, equipment for surface treatment, JA cryogenic plants tööstustes. See asub Wiehl, Saksamaa.

 2. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Taani

  Ettevõte A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummitooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummist ehitustarbed, Mereteenused, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummist ehitustarbed, Mereteenused, JA rubber articles for the mining industry tööstustes. See asub Nørresundby, Taani.

 3. OLBRICH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OLBRICH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Hüdropressid, Tehnilised tekstiilid, Hüdropressid, hydraulic punch cutters, Tehnilised tekstiilid, JA Installations for films tööstustes. See asub Bocholt, Saksamaa.

 4. ALFA STAMPI

  Itaalia

  Ettevõte ALFA STAMPI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Adrara San Martino, Itaalia.

 5. ALFA ROLLER

  Türgi

  Ettevõte ALFA ROLLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka extruded rubber products, extruders for extrusion machines, JA machinery and equipment for extruding rubber tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Plastmasstooted masinatele, Plastpakendid, Tööstuslikud plasttooted, Plastmasstooted masinatele, Plastpakendid, JA Tööstuslikud plasttooted tööstustes. See asub Wendelstein, Saksamaa.

 2. GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vahtkummid ja -plastid, Kummi- ja plasttorud, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Vahtkummid ja -plastid, Kummi- ja plasttorud, JA Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Westendorf, Saksamaa.

 1. INTERCARAT

  Prantsusmaa

  Ettevõte INTERCARAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja derivaadid, Kummivormimismasinad, Kummi ja derivaadid, Kummivormimismasinad, JA rubber membranes tööstustes. See asub Duppigheim, Prantsusmaa.

 2. POMMEREIT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte POMMEREIT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vedrud, working rubber, Moulded rubber parts, rubber-metal connections, JA Vedrud tööstustes. See asub Altdorf, Saksamaa.

 3. BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummist tööstustarbed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummitooted, Kummi ja derivaadid, Kummitooted auto- ja transporditööstusele, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummitooted, Kummi ja derivaadid, JA Kummitooted auto- ja transporditööstusele tööstustes. See asub Hermes, Prantsusmaa.

 4. PRIMAPLAST

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRIMAPLAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, conveyors, JA thermoregulators tööstustes. See asub Libercourt, Prantsusmaa.

 5. KOMAX

  Prantsusmaa

  Ettevõte KOMAX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastipressimismasinad, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Plastipressimismasinad, JA extruders tööstustes. See asub Wittenheim, Prantsusmaa.

 6. KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plasttooted, plastic materials in pellet form, JA Tööstuslikud plasttooted tööstustes. See asub Rednitzhembach, Saksamaa.

 7. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummi- ja plasttorud, Vahtkummid ja -plastid, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummi- ja plasttorud, Vahtkummid ja -plastid, JA Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Niederwinkling, Saksamaa.

 8. DIDA ALB

  Albaania

  Ettevõte DIDA ALB, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka farm tööstustes. See asub Kukes, Albaania.

 1. ATLANTIC JOINT

  Prantsusmaa

  Ettevõte ATLANTIC JOINT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti lõikamine tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti töötlemine, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Kummi ja plasti töötlemine, Elastomer seals, Elastomer shock-absorbers, JA Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Saint Aignan De Grandlieu, Prantsusmaa.

 2. GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GERBER SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Kummitooted, Mööblitarbed, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Kummitooted, JA Mööblitarbed tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 3. BILLION SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte BILLION SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, injection press for plastics, injection presses, JA Plastic injection tööstustes. See asub Oyonnax Cedex, Prantsusmaa.

 4. IRISH WATERJET PROFILE LTD

  Iirimaa

  Ettevõte IRISH WATERJET PROFILE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka sheets of rubber tööstustes. See asub Kilbeggan, Iirimaa.

 5. PETER MÜLLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PETER MÜLLER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kummivormimismasinad, JA Kummivormimismasinad tööstustes. See asub Sulzberg, Saksamaa.

 6. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vahtkummid ja -plastid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Plastilõikemasinad, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Kummi- ja plasttorud, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Plastilõikemasinad, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, JA Kummi- ja plasttorud tööstustes. See asub Winhöring, Saksamaa.

 7. MULTIPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MULTIPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plasttooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Plastpakendid, Plastmasstooted masinatele, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Plastpakendid, JA Plastmasstooted masinatele tööstustes. See asub Schönberg, Saksamaa.

 8. MBM MASCHINENBAU MÜHLDORF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MBM MASCHINENBAU MÜHLDORF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plasttooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Plastmasstooted masinatele, Plastpakendid, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Plastmasstooted masinatele, JA Plastpakendid tööstustes. See asub Mühldorf a. Inn, Saksamaa.

 9. WALTER ZINK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER ZINK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Kummi- ja plasttorud, Vahtkummid ja -plastid, Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed, Kummi- ja plasttorud, Vahtkummid ja -plastid, JA Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Jettingen-Scheppach, Saksamaa.

 10. KUNSTSTOFFTECHNIK WIESMAYER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KUNSTSTOFFTECHNIK WIESMAYER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plasttooted, Plastpakendid, Plastmasstooted masinatele, Tööstuslikud plasttooted, Plastpakendid, JA Plastmasstooted masinatele tööstustes. See asub Neustadt a.d.Donau, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tööstuslikud kummitöötlusmasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

2827 Ettevõtted