• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tõstukid ja vintsid

Otsingu tulemused

Tõstukid ja vintsid - Import eksport

 1. DAL FORNO SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  All inclusive supply of plants and equipment for material lifting and handling, including suction pads for the marble and granite industry, jib cranes, overhead suspended systems, electric chain hoists, vacuum lifter systems and handling equipment. Our products are designed according to the highest safety and quality standards and are guaranteed by many years of experience in the field and by the commitment to lifting by means of suction pads.

 2. LEMMENS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LEMMENS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kaablid - tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tõste- ja laadimisrihmad, Tõstukid ja vintsid, Paelad ja nöörid, Tõsteseadmete tarvikud, Võrgud ja köied, Terastraadid ja -kaablid, Cabling, Tõste- ja laadimisrihmad, JA Galvanized cables tööstustes. See asub Sprimont, Belgia.

 3. STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See asub Herdwangen-Schönach, Saksamaa.

 4. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Ettevõte LORTEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõsteseadmete tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Kraana tõstetoendid, Kaablid - tarvikud, Ketid, Tõstukid ja vintsid, Traks-turvavööd, Tõste- ja laadimisrihmad, Liikurkraanad, Kraana tõstetoendid, JA Kaablid - tarvikud tööstustes. See asub Bettembourg, Luksemburg.

 5. PLANETA FRANCE SAS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PLANETA FRANCE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõsteseadmete tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, JA Tõstukid ja vintsid tööstustes. See asub Couëron, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FRANCIA CATENE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRANCIA CATENE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ketid tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Tööstuslike kärude rattad, Tõstukid ja vintsid, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, JA Tööstuslike kärude rattad tööstustes. See asub Castel Maggiore, Itaalia.

 2. TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka Chain hoists, goods lifting windlasses, Cable winches, Hydraulic jacks, Wire ropes, Loading aids, Special winches, manual goods lifting winches, JA Construction hoists tööstustes. See asub Tönisvorst, Saksamaa.

 3. HUCHEZ TREUILS SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte HUCHEZ TREUILS SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka Kraana tõstetoendid, Tugiplatvormid, Kraana tõstetoendid, JA Tugiplatvormid tööstustes. See asub Ferrieres, Prantsusmaa.

 4. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka bridge cranes, dual arm cranes, cranes, JA Electric chain hoists tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE

  Saksamaa

  Ettevõte KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka lifters, JA Lifting - forklift and pallet trucks tööstustes. See asub Bergisch Gladbach, Saksamaa.

 1. GEBUWIN

  Holland

  Ettevõte GEBUWIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka manual winches for lifting goods, wire rope winches, JA winches tööstustes. See asub Winterswijk, Holland.

 2. ZITRÓN

  Hispaania

  Ettevõte ZITRÓN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ventilaatorid tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, Tõstukid ja vintsid, ventilators for mines, forced ventilation equipment for tunnelling, JA hydraulic shovels for earthmoving tööstustes. See asub Gijon-Asturias, Hispaania.

 1. GROUPE DLD

  Prantsusmaa

  Ettevõte GROUPE DLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõsteseadmete tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, JA Tõstukid ja vintsid tööstustes. See asub Saint Ouen L'aumone, Prantsusmaa.

 2. LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI

  Türgi

  Ettevõte LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka bridge cranes tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. PULLFORCE WINCH

  Türgi

  Ettevõte PULLFORCE WINCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka Pukseerimis- ja remondiseadmed, winches, forest winches, Pukseerimis- ja remondiseadmed, JA towing attachments tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. OZARAR HOIST & CRANE

  Türgi

  Ettevõte OZARAR HOIST & CRANE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka cranes, crane truck maintenance, winch repairs, JA Winches - equipment tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. MV YANTRA

  Bulgaaria

  Ettevõte MV YANTRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See asub Gabrovo, Bulgaaria.

 6. MDS MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte MDS MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka folding doors tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. IZUMI PRODUCTS (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte IZUMI PRODUCTS (UK) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektriülekandeseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, cutting equipment, hydraulic, crimpers, cutter, JA Tõstukid ja vintsid tööstustes. See asub Bishop Auckland, Ühendkuningriik.

 8. ABUS GRUAS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ABUS GRUAS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka bridge cranes tööstustes. See asub Centelles ( Barcelona ), Hispaania.

 1. TRACTEL ITALIANA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte TRACTEL ITALIANA S.P.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka Ripptellingud, JA Ripptellingud tööstustes. See asub Cologno Monzese, Itaalia.

 2. DRI FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte DRI FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tõsteseadmete tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, Tsentrifugaalpumbad, Tõstukid ja vintsid, Tsentrifugaalpumbad, hydraulic pumps, JA systems and equipment for gas pipelines tööstustes. See asub Gravelines, Prantsusmaa.

 3. ROTREX WINCHES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ROTREX WINCHES, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka winch tööstustes. See asub Alfreton, Ühendkuningriik.

 4. BVS CRANES

  Türgi

  Ettevõte BVS CRANES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kraana tõstetoendid tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, cranes for lifting merchandise, bridge cranes, JA Tõstukid ja vintsid tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. INDUSTRIAL WINCH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INDUSTRIAL WINCH LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 6. PAKSAN MAKINE MUHENDISLIK

  Türgi

  Ettevõte PAKSAN MAKINE MUHENDISLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõsteseadmete tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Tõstukid ja vintsid, truck with tilting deck, overhead platforms, Tõstukid ja vintsid, JA lifting platform tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 7. FIXATOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte FIXATOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Korvtõstukid tööstuses. See tegeleb ka Tõsteseadmete tarvikud, Tõstukid ja vintsid, Tõsteseadmete tarvikud, JA Tõstukid ja vintsid tööstustes. See asub St Barthélémy D'anjou, Prantsusmaa.

 8. CABLERO SRL

  Rumeenia

  Ettevõte CABLERO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaablid - tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Keerdkaablid, Tõstukid, Traks-turvavööd, Tõstukid ja vintsid, Keerdkaablid, Tõstukid, Traks-turvavööd, JA Tõstukid ja vintsid tööstustes. See asub Iasi, Rumeenia.

 9. AYNALI CRANE

  Türgi

  Ettevõte AYNALI CRANE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See tegeleb ka lifting appliances, JA sweet gelatins tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 10. SE DANYLCHENKO

  Ukraina

  Ettevõte SE DANYLCHENKO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tõstukid ja vintsid tööstuses. See asub Kryvoy Rog, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta