• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sport ja vaba aeg

Otsingu tulemused

Sport ja vaba aeg - Import eksport

 1. MEGAFORM

  Belgia

  Verified by europages badge

  MEGAFORM is your partner to supply innovative and educational products and resources to the institutional market (clubs, schools, institutions) in the field of Physical Education and Well Being for all ages and abilities, respecting sustainable development. Our company is based in the heart of Europe, in Belgium, and serves dealers all over Europe and beyond since more than 30 years. The MEGAFORM product range includes quality products for (adapted) physical education, traditional sport items (such as football, volleyball or athletics), innovative activity ideas (such as Skillastics and MosaIQ Zoo), new sport games (such as Poull Ball and Bumball), sensory motor solutions meeting the special needs market requirements and many other accessories to organize any physical activity (such as cones and floor markers). MEGAFORM brings to the market its own branded products and is proud owner of the Spordas® and Stimove® brands. We are also official European distributor for other well-known quality brands such as Park&Sun Sports®, DOM Sports®, Sand Socks®, Tangles®, Skillastics®, PedaYoga®, ARK Therapeutics®, COMFY®, manimo® and more. MEGAFORM is an environmentally conscious company and takes some important measures to contribute actively to sustainable development. Our company has the EMAS (Eco Management and Audit Scheme) and ISO 14001 certification. Our company values are: dynamism, responsibility, open-mindedness, team spirit, sustainability.

 2. CHRISTOPHE CANCLAUX COACH BOX

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CHRISTOPHE CANCLAUX COACH BOX, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka Heaolu ja vormi taastamine, JA Heaolu ja vormi taastamine tööstustes. See asub La Colle-Sur-Loup, Prantsusmaa.

 3. ANDRYS SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte ANDRYS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Linnaseadmed ja -rajatised tööstuses. See tegeleb ka Sport ja vaba aeg, Motospordivarustus ja -tarvikud, Jalgrattatarvikud, Parklate varustus, supplies for urban furnishing, bike racks, ANDRYS SRL, Sport ja vaba aeg, JA bike rack tööstustes. See asub Castello Di Godego, Itaalia.

 4. OXENTIS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OXENTIS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Northeim, Saksamaa.

 5. AKBULUS

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte AKBULUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsid tööstuses. See tegeleb ka Tekstiili import ja eksport, Rõivaste import ja eksport, Import ja eksport - tekstiil ja rõivad, Lastejalatsid, Meestekingad, Spordi- ja vabaajajalatsid, Sporditarbed, Sport ja vaba aeg, JA Treeningjalatsid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ALPHONSE BOUA

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALPHONSE BOUA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Saint Denis, Prantsusmaa.

 2. MERITON SPORDIKLUBI

  Eesti

  Spordiklubi ja jõusaal Tallinna kesklinnas. Rühmatreeningud, lihastreeningud, vesiaeroobika erinevad stiilid, jooga, pilates. Les Mills rühmatreeningud - BodyPump, BodyCombat, BodyBalance. Vee- ja saunakeskus. Jõusaalis on Teie käsutuses erinevad jõumasinad - jõutrenažöörid, venitusala lisaks ka personaaltreeneri ja tugitreeneri võimalus. Klubi on avatud iga päev kell 7 AM - 10 PM.

 3. MATOS TARIFA

  Hispaania

  Ettevõte MATOS TARIFA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Tarifa, Hispaania.

 4. POOLBAU.COM

  Saksamaa

  Ettevõte POOLBAU.COM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Moosburg An Der Isar, Saksamaa.

 5. EKOFAKT

  Slovakkia

  Ettevõte EKOFAKT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Banska Bystrica, Slovakkia.

 1. OSB (ONE STOP BUSINESS) MIKE

  Kreeka

  Ettevõte OSB (ONE STOP BUSINESS) MIKE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ettevõtete juhtimise tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Sport ja vaba aeg, JA Sport ja vaba aeg tööstustes. See asub Ag.elefterios-Athens, Kreeka.

 2. BS ATHLETICS

  Türgi

  Ettevõte BS ATHLETICS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. YOGABOX SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte YOGABOX SERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Hilden, Saksamaa.

 2. DOLOMITI SKIROCK

  Itaalia

  Ettevõte DOLOMITI SKIROCK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka high pruning work tööstustes. See asub Cortina D'ampezzo, Itaalia.

 3. GRIETA AVENTURA

  Hispaania

  Ettevõte GRIETA AVENTURA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Benilloba, Hispaania.

 4. CALYPSO DIVING SAMUI

  Tai

  Ettevõte CALYPSO DIVING SAMUI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Koh Samui, Tai.

 5. GO FUNSPORTHANDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GO FUNSPORTHANDEL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka Elektrisõidukid, electric scooters, electric motorcycles, electric bikes, JA Elektrisõidukid tööstustes. See asub Willstätt, Saksamaa.

 6. CHAMPIONS CAMP

  Kreeka

  Ettevõte CHAMPIONS CAMP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka football pitches, sports and recreation facilities, JA sports facilities tööstustes. See asub Paiania, Kreeka.

 7. ONLINE CALISTHENICS COACH

  Holland

  Ettevõte ONLINE CALISTHENICS COACH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Randwijk, Holland.

 8. POWROCK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte POWROCK LTD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 1. OUTDOOR ADVENTURE SPORTS

  Hispaania

  Ettevõte OUTDOOR ADVENTURE SPORTS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka organisation of excursions, extreme sports, JA Branchenbuch - sport and leisure tööstustes. See asub Alaró, Hispaania.

 2. VITA CLUB FITNESSSTUDIO

  Austria

  Ettevõte VITA CLUB FITNESSSTUDIO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Salzburg, Austria.

 3. ESCUELA OFICIAL DE ESQUÍ SIERRA NEVADA

  Hispaania

  Ettevõte ESCUELA OFICIAL DE ESQUÍ SIERRA NEVADA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka Suusa- ja talvespordivarustus, skis, skiing lessons, Suusa- ja talvespordivarustus, JA snowboards tööstustes. See asub Sierra Nevada-Granada, Hispaania.

 4. ACRO POLE DANCE STUDIO

  Poola

  Ettevõte ACRO POLE DANCE STUDIO, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Rzeszów, Poola.

 5. TOLYMP GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte TOLYMP GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka Spordirajatised, fitness equipment, JA Spordirajatised tööstustes. See asub Hasbergen, Saksamaa.

 6. KITESURF313

  Hispaania

  Ettevõte KITESURF313, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See tegeleb ka Surfivarustus, kites for kite surfing, Surfivarustus, kites, JA sailing centres tööstustes. See asub Avenida Jose Miguel Galvan Bello 7 Local 2 Bajo El Meda, Hispaania.

 7. SPORTS COMPLEX AVANGARD

  Ukraina

  Ettevõte SPORTS COMPLEX AVANGARD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sporditarbed tööstuses. See tegeleb ka Sport ja vaba aeg, Spordivarustus, sports services, sports facilities, Sport ja vaba aeg, JA Spordivarustus tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 8. DEUBA GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DEUBA GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kontoririiulid ja kartoteegid tööstuses. See tegeleb ka Sport ja vaba aeg, Sport ja vaba aeg, garden furniture, gardening tools, JA gazebos tööstustes. See asub Losheim Am See, Saksamaa.

 9. EVENTAGENTUR BERLIN

  Saksamaa

  Ettevõte EVENTAGENTUR BERLIN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 10. BH FITNESS - MAQUINASPORT APARELHOS DE DESPORTO, S.A.

  Portugal

  Ettevõte BH FITNESS - MAQUINASPORT APARELHOS DE DESPORTO, S.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sport ja vaba aeg tööstuses. See asub Oliveira Do Bairro, Portugal.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Sport ja vaba aeg - Import eksport

Tulemuste arv

9385 Ettevõtted