• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rullimismasinad

Otsingu tulemused

Rullimismasinad - Import eksport

 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  As a Grimme Group company, we produce high-quality plastic products in-house: Rollers and roller coatings made of polyurethane plastics, moulded parts and injection-moulded items. Franz Grimme founded the company in 1987 in Damme (South Oldenburg, Germany). With modern and efficient products, we have transformed from a small company into a medium-sized business. Nowadays, we offer a wide range of customer-specific solutions for the international market. We are active in many different fields.

 2. JACK&FILS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte JACK&FILS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmasinad, Rullimismasinad, Tööstuslikud pühkimismasinad, sale of mini diggers - dumpers - loaders - trailers, Construction machine, Supplier of heavy construction equipment, Ehitusmasinad, Mini-digger distributor, JA Backhoe loaders tööstustes. See asub Sarre-Union, Prantsusmaa.

 3. UNIFY THREAD ROLLING

  Taiwan

  Ettevõte UNIFY THREAD ROLLING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kinnitusvahendite tootmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Rullimismasinad, rolling machines for metal threads, Rullimismasinad, machines for screws, JA Screws - machines tööstustes. See asub Taichung City, Taiwan.

 4. GERALD SCHÖDL ERDBAU KG

  Austria

  Ettevõte GERALD SCHÖDL ERDBAU KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Gföhl, Austria.

 5. NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Lõikamine - tööpingid, Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, sheetmetal bending machines, Lõikamine - tööpingid, Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, JA Plate punching machines tööstustes. See asub Nanjing, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AMMANN SCHWEIZ AG

  Šveits

  Ettevõte AMMANN SCHWEIZ AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Langenthal, Šveits.

 2. EGBERTS RUBBER

  Holland

  Ettevõte EGBERTS RUBBER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummitooted tööstuses. See tegeleb ka Vahtkummid ja -plastid, Rullimismasinad, Rattad ja rullikud, Erirattad, Vahtkummid ja -plastid, Rullimismasinad, Rattad ja rullikud, JA Erirattad tööstustes. See asub Almelo, Holland.

 3. ERVOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte ERVOR, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhutööriistad ja -süsteemid, Kolbkompressorid, Tsentrifugaalkompressorid, Membraankompressorid, Suruõhutööriistad ja -süsteemid, Kolbkompressorid, Tsentrifugaalkompressorid, JA Membraankompressorid tööstustes. See asub Argenteuil, Prantsusmaa.

 4. BONTE ATELIERS

  Belgia

  Ettevõte BONTE ATELIERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Rullimismasinad, JA Rullimismasinad tööstustes. See asub Leuven, Belgia.

 5. BOMAG FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOMAG FRANCE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Rullimismasinad, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Rullimismasinad, JA compactors tööstustes. See asub Viry Chatillon, Prantsusmaa.

 1. XINAN WOOD DRYING SYSTEMS

  Hiina

  Ettevõte XINAN WOOD DRYING SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Nanjing, Hiina.

 2. METHU BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte METHU BELGIUM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Tööstuslikud noad, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, JA Tööstuslikud noad tööstustes. See asub Evergem, Belgia.

 1. ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Ningguo, Hiina.

 2. WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Wuxi, Hiina.

 3. CTS MAKINA

  Türgi

  Ettevõte CTS MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See tegeleb ka rolling machines, JA milling machines tööstustes. See asub Ulukent, Izmir, Türgi.

 4. OMEX TECH CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte OMEX TECH CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Guangzhou, Hiina.

 5. DE FELMA SA

  Hispaania

  Ettevõte DE FELMA SA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Teekattemasinad ja -seadmed, Rullimismasinad, Teekattemasinad ja -seadmed, JA Rullimismasinad tööstustes. See asub Oviedo, Hispaania.

 6. NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See tegeleb ka lithium batteries, JA calendering tööstustes. See asub Xingtai, Hiina.

 7. MAATS B.V.

  Holland

  Ettevõte MAATS B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Süvendusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmasinad, Rullimismasinad, Ehitusmasinad, JA Rullimismasinad tööstustes. See asub Goor, Holland.

 8. KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Jinshan, Hiina.

 1. GIKEN EUROPE B.V.

  Holland

  Ettevõte GIKEN EUROPE B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Süvendusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Rullimismasinad, Ehitusmasinad, Rullimismasinad, JA Ehitusmasinad tööstustes. See asub Almere, Holland.

 2. GRECIA BRITO

  Peruu

  Ettevõte GRECIA BRITO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Yungay, Peruu.

 3. REPARO SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte REPARO SP. Z O.O., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See asub Gdansk, Poola.

 4. HAMMERS MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HAMMERS MASCHINENBAU GMBH, aastal ja mis tegeleb Ehitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, Rullimismasinad, Tekstiil - ettevalmistus-, ketrus- ja kudumismasinad, JA Rullimismasinad tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 5. LISTINTO OÜ

  Eesti

  Ettevõte LISTINTO OÜ, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rullimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Teekattemasinad ja -seadmed, JA Teekattemasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 6. THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Rullimismasinad, JA Rullimismasinad tööstustes. See asub Isle Of Man, Ühendkuningriik.

 7. HEINRICH MOHMEYER GESELLSCHAFT FÜR VERFAHRENSTECHNIK MBH

  Saksamaa

 8. RENOLD A/S

  Taani

 9. CATERPILLAR PRODOTTI STRADALI S.R.L.

  Itaalia