• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • peakatete tootmine - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Peakatete tootmine - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Taani

  Ettevõte PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bredebro, Taani.

 2. GI.EMME PI.

  Itaalia

  Ettevõte GI.EMME PI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 3. CEMAFIM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CEMAFIM S.R.L., aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 4. LECTRA ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte LECTRA ITALIA S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 5. SERVIZI SISTEMI LOGISTICI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SERVIZI SISTEMI LOGISTICI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NOON GROUP LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NOON GROUP LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Southall, Ühendkuningriik.

 2. BAHNER MASCHINENHANDELS-GESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte BAHNER MASCHINENHANDELS-GESELLSCHAFT MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Weikersheim, Saksamaa.

 3. TAURINO LUCIANO

  Itaalia

  Ettevõte TAURINO LUCIANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Corsico, Itaalia.

 4. CAP MARINE SARL

  Prantsusmaa

 5. RUSSO ANTONIO

  Itaalia

 1. JUPITERS S.A.S. DI SAVIO & C.

  Itaalia

 2. MILL SECTIONS LTD

  Iirimaa

 1. EFFEQUATTRO S.R.L.

  Itaalia

 2. FUSINA MARCELLO & C. S.R.L.

  Itaalia

 3. ASTOR ITALIA S.R.L.

  Itaalia

 4. FIMATEX S.R.L.

  Itaalia

 5. LOTTI DI LOTTI LEANDRO

  Itaalia

 6. P.A.M.I. DI TOMASELLI S.R.L.

  Itaalia

 7. LA SFINGE S.R.L.

  Itaalia

 8. LAMBOGLIA CATERINA

  Itaalia

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Verified by europages badge

  Pagari- ja kondiitritööstuses kasutatakse "Riisikoogi masinat" SYP Rice kooki masinat saab liigitada pagaritöömasina või kondiitri masinasse. Oleme riisikoogi popping masina valmistamiseks. See loodusliku teraviljapoppimise masin toodab teraviljapooge või kooki, kasutades ainult 100% naturaalset tera, näiteks riisi, pruuni riisi, maisit, oderi jne. Riisikoogikujuline masin võib kartulipalti või soja abil toota kartulipipi, sojajahu jne. Ubaala. Kuna 100-protsendiline teraviljajook on suurepärase toitainesisaldusega ja tarbijatel hea maine, on seda lihtne kommertsistada. Meie SYP-seeria kompaktne disain ja suurepärane kasutusmugavus. Samuti on kerge kontrollida aega, paksust ja kuju ning seetõttu kasutatakse seda laialdaselt poodidest tehastesse. Seda nimetatakse ka riisikooki popping-masiniks, hüppas kooki masin, riisipopsti masin, maisikoogi masin, puffing masin, täidetud kooki masin, korea riisikoogi masin, popmasin jne.

 2. L TRANS SERVICE

  Ukraina

  Ettevõte L TRANS SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektrivarustus – masinad ja seadmed, food industry, pastry-making equipment, JA Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Kremenchuk, Ukraina.

 3. MERONI NATALE S.N.C. DI PAOLO MERONI E C.

  Itaalia

 4. GEROSA ACHILLE S.R.L.

  Itaalia

 5. NUOVA CASERINI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA CASERINI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Corno Giovine, Itaalia.

 6. AASTED-MIKROVERK APS

  Taani

  Ettevõte AASTED-MIKROVERK APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Farum, Taani.

 7. MARPER

  Itaalia

 8. MARDEN S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MARDEN S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Belfiore, Itaalia.

 9. MAKAT CANDY TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MAKAT CANDY TECHNOLOGY GMBH, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Dierdorf, Saksamaa.

 10. ITALBAKERY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ITALBAKERY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Monteforte D'alpone, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta