• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • peakatete tootmine - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Peakatete tootmine - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Taani

  Ettevõte PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud, Trikotaažimasinad ja -seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Bredebro, Taani.

 2. CEMAFIM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CEMAFIM S.R.L., aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 3. GI.EMME PI.

  Itaalia

  Ettevõte GI.EMME PI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Gallarate, Itaalia.

 4. SERVIZI SISTEMI LOGISTICI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SERVIZI SISTEMI LOGISTICI S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 5. LECTRA ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte LECTRA ITALIA S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SHANGHAI CDM TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI CDM TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Titanium tube, JA titanium tööstustes. See asub Pudong District, Shanghai, Hiina.

 2. NOON GROUP LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NOON GROUP LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Southall, Ühendkuningriik.

 3. BAHNER MASCHINENHANDELS-GESELLSCHAFT MBH

  Saksamaa

  Ettevõte BAHNER MASCHINENHANDELS-GESELLSCHAFT MBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Weikersheim, Saksamaa.

 4. XINXIANG WEIMENG METALLURGICAL EQUIPMENT CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte XINXIANG WEIMENG METALLURGICAL EQUIPMENT CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub XIAOJI, Hiina.

 5. TAURINO LUCIANO

  Itaalia

  Ettevõte TAURINO LUCIANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Teppimismasinad ja -tarvikud, Peakatete tootmine - masinad ja seadmed, Teppimismasinad ja -tarvikud, JA Peakatete tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Corsico, Itaalia.

 1. JUPITERS S.A.S. DI SAVIO & C.

  Itaalia

 2. LOTTI DI LOTTI LEANDRO

  Itaalia

 1. RUSSO ANTONIO

  Itaalia

 2. ASTOR ITALIA S.R.L.

  Itaalia

 3. LA SFINGE S.R.L.

  Itaalia

 4. MILL SECTIONS LTD

  Iirimaa

 5. FUSINA MARCELLO & C. S.R.L.

  Itaalia

 6. CAP MARINE SARL

  Prantsusmaa

 7. FIMATEX S.R.L.

  Itaalia

 8. P.A.M.I. DI TOMASELLI S.R.L.

  Itaalia

 1. LAMBOGLIA CATERINA

  Itaalia

 2. EFFEQUATTRO S.R.L.

  Itaalia

 3. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Verified by europages badge

  Pagari- ja kondiitritööstuses kasutatakse "Riisikoogi masinat" SYP Rice kooki masinat saab liigitada pagaritöömasina või kondiitri masinasse. Oleme riisikoogi popping masina valmistamiseks. See loodusliku teraviljapoppimise masin toodab teraviljapooge või kooki, kasutades ainult 100% naturaalset tera, näiteks riisi, pruuni riisi, maisit, oderi jne. Riisikoogikujuline masin võib kartulipalti või soja abil toota kartulipipi, sojajahu jne. Ubaala. Kuna 100-protsendiline teraviljajook on suurepärase toitainesisaldusega ja tarbijatel hea maine, on seda lihtne kommertsistada. Meie SYP-seeria kompaktne disain ja suurepärane kasutusmugavus. Samuti on kerge kontrollida aega, paksust ja kuju ning seetõttu kasutatakse seda laialdaselt poodidest tehastesse. Seda nimetatakse ka riisikooki popping-masiniks, hüppas kooki masin, riisipopsti masin, maisikoogi masin, puffing masin, täidetud kooki masin, korea riisikoogi masin, popmasin jne.

  Kõik tooted, milles sisaldub "peakatete tootmine - masinad ja seadmed"

 4. LA BOTTEGA DEI TELAI DI POLIDORO EVA

  Itaalia

 5. MARPER

  Itaalia

 6. TAKIS PALAONDAS LIMITED

  Küpros

 7. SPADAFORA S.N.C.

  Itaalia

 8. GOODWILL NATIONAL TRADING KFT

  Ungari

  Ettevõte GOODWILL NATIONAL TRADING KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Budapest, Ungari.

 9. RABBU ALFREDO

  Itaalia

 10. 3G S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte 3G S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Cusano Milanino, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Peakatete tootmine - masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

531 Ettevõtted