• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pakendi sulgemisseadmed

Otsingu tulemused

Pakendi sulgemisseadmed - Import eksport

 1. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Hiina

  Verified by europages badge

  Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd founded in 2003 and located in guangzhou China. Integrated R&D, production, sales and service departments, World packaging machine specialized in packing machine, filling machine, sealing machine, wrapping machine, such as screw packing machine, hardware counting machine, powder packing machine, tea packing machine, chips packing machine, snack packing machine, coffee packing machine, sugar packing machine, sauce packing machine, spice packing machine, sauce packing machine, bottle filling capping machine, pouch packing machine, form fill seal machine, weighing bag machine, stick bag machine, doypack packaging machine, vacuum packaging machine, wrapping machine. Package style including sachet, pouch, bag, bottle, jar, can, carton, box. Our machines are widely used in food, medicine, pharmaceutical, chemistry, daily necessities, hardware, furniture, toy industry. With the mission of constant innovation in technology and critical quality control, we strictly follow the ISO9001: 2000 quality management system, CE security standard and other world product safety requirements. World packaging machine enjoyed a good reputation in domestic and overseas like United Kingdom, Poland, Romania, Switzerland, Swedish, Norway, Germany, Spain, Ukraine, Sweden, USA, Canada, Peru, Italy, Russia, Turkey, UAE, South Africa, Malaysia, Thailand, Indonesia, Vietnam, South Korea , etc.

 2. HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HT-VERPACKUNGEN INH. H. KAHRAMAN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Leinfelden-Echterdingen, Saksamaa.

 3. AUDION ELEKTRO GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AUDION ELEKTRO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Kleve, Saksamaa.

 4. PUREPACK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PUREPACK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Cleanroom film, Clean room packaging, Anti-static film, Continuous package sealing machinery, Package sealing machinery for sterile material packaging, Hot sealing machines for medical products, Hot sealing machines for clean rooms, Plastic bags, sterile, JA Plastic bags, sterilisable tööstustes. See asub Heilbronn, Saksamaa.

 5. SCHÄRER+KUNZ GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SCHÄRER+KUNZ GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Bad Feilnbach-Au, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türgi

  Ettevõte HARKOM MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, vertical packaging machines, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, JA machines for packaging tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. ZAMBAK KAGIT

  Türgi

  Ettevõte ZAMBAK KAGIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka automatic hand towels, JA packing machines for packing tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte HERMANN ZARUBA VERPACKUNG GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Salzburg, Austria.

 4. HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEKU-PACK VERPACKUNGSMITTEL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Allersberg, Saksamaa.

 5. ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH

  Austria

  Ettevõte ZENTRAPAC VERTRIEBS-GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Vöcklamarkt, Austria.

 1. WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER

  Saksamaa

  Ettevõte WILLI KOPP E.K. VERPACKUNGSSYSTEME, INH. FLORIAN GOLLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Reichenbach, Saksamaa.

 2. ATHAPACK

  Türgi

  Ettevõte ATHAPACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 1. GERI TRADING SRL

  Rumeenia

  Ettevõte GERI TRADING SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kottipakkimismasinad ja -seadmed, Kottipakkimismasinad ja -seadmed, JA Sewing machines tööstustes. See asub Bucharest, Rumeenia.

 2. TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Metallalused, strapping tools, strapping equipment for packing, JA Metallalused tööstustes. See asub San Jose, Ameerika Ühendriigid.

 3. PEMAX KUNSTSTOFF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PEMAX KUNSTSTOFF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 4. SONIMAT ULTRASONS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SONIMAT ULTRASONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastikeevitusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Pakendi sulgemisseadmed, ultrasound cutting equipment, Pakendi sulgemisseadmed, ultrasound welding, JA hot-blade welders tööstustes. See asub Lencloître, Prantsusmaa.

 5. BLIPACK AG

  Šveits

  Ettevõte BLIPACK AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Wittenbach, Šveits.

 6. GECAM

  Prantsusmaa

  Ettevõte GECAM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka heat sealers, Tray sealers, sealing machines, JA automatic heat sealers tööstustes. See asub Gaillac, Prantsusmaa.

 7. MOOSMANN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MOOSMANN GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Ravensburg, Saksamaa.

 8. STAR PACK SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte STAR PACK SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pakendi sulgemisseadmed, Plastpakendid, Pakendi sulgemisseadmed, plastic storage boxes, JA Plastpakendid tööstustes. See asub Boissy L'aillerie, Prantsusmaa.

 1. HEBEI WANHEFENG PACKAGE CO., LTD. .

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte HEBEI WANHEFENG PACKAGE CO., LTD. ., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Bulk bags tööstustes. See asub Shijiazhuang, Ameerika Ühendriigid.

 2. ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI

  Türgi

  Ettevõte ONARE ENDÜSTRIYEL AMBALAJLAMA VE CEMBER MAKINASI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka hoop machines, JA automatic strapping machines tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. RM SEALERS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RM SEALERS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka plastic bag sealer, heat-sealing machines for packing, vacuum sealing machines, JA heat sealing machines for plastic materials tööstustes. See asub Dagnall, Ühendkuningriik.

 4. ESWE VERSANDPACK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ESWE VERSANDPACK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Sternenfels, Saksamaa.

 5. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pakendi sulgemisseadmed, pallet wrapping machine, taping machines for boxes, labelling machines, JA Pakendi sulgemisseadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 6. DA-PACK GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte DA-PACK GMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Datteln, Saksamaa.

 7. ORME PACKAGING CO.LTD.

  Türgi

  Ettevõte ORME PACKAGING CO.LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka food packaging, Packaging machine, machines for packaging, JA packaging of various shapes tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. WERNER FRANTES GESMBH

  Austria

  Ettevõte WERNER FRANTES GESMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Grund, Austria.

 9. RENAS MAKINA

  Türgi

  Ettevõte RENAS MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 10. CZEWO FULL FILLING SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CZEWO FULL FILLING SERVICE GMBH, aastal ja mis tegeleb Pakendi sulgemisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Parfüümid - essentsid ja lõhnaained, Kosmeetikatooted, Parfüümid - essentsid ja lõhnaained, JA Kosmeetikatooted tööstustes. See asub Neutraubling, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta