• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. MACH SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Mach designs, builds and sell glass washers, dish washers, utensil washers and equipment for large users such as hotels, bars, restaurants, bakeries and ice-cream makers. Since 1988, our aim has been to become a leader in a highly competitive industry and in recent years our single-mindedness has enabled us to achieve some excellent results which are reflected by our many satisfied clients in Italy, Europe, the USA, Asia and Africa.

 2. ROVACOS

  Belgia

  Verified by europages badge

  ROVACOS has been working in the bakery, pastry, confectionery and chocolate-making decoration market for over 50 years. Manufacturer of non-edible, and marzipan, sugar, chocolate and fruit paste decorations. Cake and ice cream decorations. Our range covers all celebrations and common events. We target our clients among wholesalers - resellers and industrial manufacturers in Europe, America and the Middle East.

 3. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Verified by europages badge

  Pagari- ja kondiitritööstuses kasutatakse "Riisikoogi masinat" SYP Rice kooki masinat saab liigitada pagaritöömasina või kondiitri masinasse. Oleme riisikoogi popping masina valmistamiseks. See loodusliku teraviljapoppimise masin toodab teraviljapooge või kooki, kasutades ainult 100% naturaalset tera, näiteks riisi, pruuni riisi, maisit, oderi jne. Riisikoogikujuline masin võib kartulipalti või soja abil toota kartulipipi, sojajahu jne. Ubaala. Kuna 100-protsendiline teraviljajook on suurepärase toitainesisaldusega ja tarbijatel hea maine, on seda lihtne kommertsistada. Meie SYP-seeria kompaktne disain ja suurepärane kasutusmugavus. Samuti on kerge kontrollida aega, paksust ja kuju ning seetõttu kasutatakse seda laialdaselt poodidest tehastesse. Seda nimetatakse ka riisikooki popping-masiniks, hüppas kooki masin, riisipopsti masin, maisikoogi masin, puffing masin, täidetud kooki masin, korea riisikoogi masin, popmasin jne.

  Kõik tooted, milles sisaldub "pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed"

 4. ACEMAL NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  ACEMAL NV - Thanks to its versatile and qualified team, ACEMAL can provide a made-to-measure solution for all your waffle-making needs. Industrial installations for waffles, biscuits, crepes, blinis, hotcakes, etc. Please contact us if you would like to know more about other types of products. Our extensive experience means that we are able to tailor the production lines to suit each client's particular needs.

 5. M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed puupõletusahjud tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, equipment for pizzerias, PURIFIER, ovens for pizzerias, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, 2-door rotary oven, wood oven, gas ovens for pizzerias, JA auxiliary ovens tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LEHRMANN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LEHRMANN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. DAUB MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DAUB MASCHINENBAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Birkenfeld, Saksamaa.

 3. ABENDSCHÖN MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ABENDSCHÖN MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Muggensturm, Saksamaa.

 4. PITEC AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte PITEC AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Oberriet, Šveits.

 5. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hispaania

  Ettevõte INDUSTRIAL FUERPLA SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Benetusser, Hispaania.

 1. FRITSCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRITSCH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, baking systems and equipment, pasta makers, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub MARKT EINERSHEIM, Saksamaa.

 2. MYRTLE INDUSTRIES

  Pakistan

  Ettevõte MYRTLE INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka kitchen aprons, chef jackets, kitchen towels, JA Industrial baking ovens tööstustes. See asub Sialkot, Pakistan.

 1. PANEM INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PANEM INTERNATIONAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub La Crèche, Prantsusmaa.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Venemaa

  Ettevõte PKO-SURA COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Penza, Venemaa.

 3. DAMS MACHINE

  Türgi

  Ettevõte DAMS MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, conveyors, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. UYGURLAR MAKINA

  Türgi

  Ettevõte UYGURLAR MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - tööstuslikud pakendamisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, packaging for foods, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA packaging machines for packing tööstustes. See asub Kirsehir, Türgi.

 5. MATAŞ MAKINA

  Türgi

  Ettevõte MATAŞ MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Pagariahjud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, pagariäri - masin ja seadmed, Pagariahjud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 6. VERHOEST MACHINERY

  Belgia

  Ettevõte VERHOEST MACHINERY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Küpsisetootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, bakery ovens, mixers, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Izegem, Belgia.

 7. DIRMAK MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte DIRMAK MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka kneaders and mixers for confectionery, blades for bakery machines, potato-peelers, JA kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. PETRAPLAST S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PETRAPLAST S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastkastid tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kummi ja plasti töötlemine, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Plastpakendid, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kummi ja plasti töötlemine, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, JA Plastpakendid tööstustes. See asub Jiřice, Tšehhi Vabariik.

 1. BASSANINA.FORMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BASSANINA.FORMA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Küpsisetootmine - masinad ja seadmed, JA Küpsisetootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Mason Vicentino, Itaalia.

 2. REBEL REINIGUNG UND SANIERUNG VON BÄCKEREIBETRIEBSMITTEL, INHABER BERND HENNING E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte REBEL REINIGUNG UND SANIERUNG VON BÄCKEREIBETRIEBSMITTEL, INHABER BERND HENNING E.K., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Krauthausen-Ütteroda, Saksamaa.

 3. BÖCKMANN MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BÖCKMANN MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Holdorf, Saksamaa.

 4. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Kreeka

  Ettevõte TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, refrigerated display cabinets for restaurants, refrigerated display cabinets for bars, refrigerated pastry counter, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Langada, Kreeka.

 5. NBS - NEUE BACKTECHNIK SCHUMANN

  Saksamaa

  Ettevõte NBS - NEUE BACKTECHNIK SCHUMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Heuchelheim, Saksamaa.

 6. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgia

  Ettevõte BRIATTE - COELEN SPRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, slicing machine repair, Kasutatud masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA machines for bakeries tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 7. MAP FOURS DE BOULANGERIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAP FOURS DE BOULANGERIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagariahjud tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, bakery ovens, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Valence, Prantsusmaa.

 8. DIMOBA

  Hispaania

  Ettevõte DIMOBA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, pagariäri - masin ja seadmed, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Almería, Hispaania.

 9. HEBENSTREIT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEBENSTREIT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Mörfelden-Walldorf, Saksamaa.

 10. PROMET. S.C.

  Poola

  Ettevõte PROMET. S.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka conveyor belts tööstustes. See asub Lodz, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

2094 Ettevõtted