• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • maiustuste tootmine - masinad ja seadmed

Otsingu tulemused

Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed - Import eksport

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Ungari

  Verified by europages badge

  Welcome to ÁRIK 21 - AGRO KFT, a private trading company headquartered in Budapest, Hungary. Our commitment is to provide unparalleled business solutions to customers worldwide. We specialize in offering quality branded products at affordable wholesale prices, catering to businesses of all sizes. Complementing this, our seamless logistics ensure timely deliveries. As a leading trading company, we excel as a wholesaler and distributor, offering an extensive range of products. Our portfolio includes beverages like soft and energy drinks, alcoholic and non-alcoholic beers, dairy products, including baby milk, and indulgent items like chocolates, confectioneries, and premium teas and coffees. Our strong partnerships with renowned FMCG producers such as Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo, and Ferrero enable us to serve businesses worldwide with excellence. Our dedication to excellence drives us to explore captivating niche categories and unique brands. We've cultivated reliable relationships with suppliers, ensuring quick order fulfillment within 48 hours. Central to ÁRIK 21 - AGRO KFT is the value we place on trust and lasting partnerships. Our experienced team combines trading expertise with a visionary approach, ensuring efficient transactions. Our goal is to foster collaborations that extend beyond the initial order, emphasizing mutual growth.

 2. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Lõuna-Korea

  Verified by europages badge

  Pagari- ja kondiitritööstuses kasutatakse "Riisikoogi masinat" SYP Rice kooki masinat saab liigitada pagaritöömasina või kondiitri masinasse. Oleme riisikoogi popping masina valmistamiseks. See loodusliku teraviljapoppimise masin toodab teraviljapooge või kooki, kasutades ainult 100% naturaalset tera, näiteks riisi, pruuni riisi, maisit, oderi jne. Riisikoogikujuline masin võib kartulipalti või soja abil toota kartulipipi, sojajahu jne. Ubaala. Kuna 100-protsendiline teraviljajook on suurepärase toitainesisaldusega ja tarbijatel hea maine, on seda lihtne kommertsistada. Meie SYP-seeria kompaktne disain ja suurepärane kasutusmugavus. Samuti on kerge kontrollida aega, paksust ja kuju ning seetõttu kasutatakse seda laialdaselt poodidest tehastesse. Seda nimetatakse ka riisikooki popping-masiniks, hüppas kooki masin, riisipopsti masin, maisikoogi masin, puffing masin, täidetud kooki masin, korea riisikoogi masin, popmasin jne.

 3. RF MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RF MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Hüttlingen, Saksamaa.

 4. ALLURE LLC

  Venemaa

  Ettevõte ALLURE LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Kakao ja šokolaad, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, systems and equipment for the confectionery industry, JA plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 5. PKO-SURA COMPANY

  Venemaa

  Ettevõte PKO-SURA COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb pagariäri - masin ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Penza, Venemaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, mixers for the food industry, kneaders and mixers for confectionery, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA systems and equipment for the confectionery industry tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 2. BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Rasked katelsepatööd, Tsentrifugaalvalumasinad, Katlasüsteemid, Rasked katelsepatööd, Tsentrifugaalvalumasinad, magnetic filters, JA Katlasüsteemid tööstustes. See asub Aachen, Saksamaa.

 3. MAKREV PACKAGING

  Türgi

  Ettevõte MAKREV PACKAGING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vitsutamismasinad, JA Vitsutamismasinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. BISMAC ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BISMAC ITALIA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, pouring machines for cake shops, biscuit draining machines, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 5. ALPY MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte ALPY MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. KUDRET MAKINE

  Türgi

  Ettevõte KUDRET MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, Elektrivarustus – masinad ja seadmed, tunnel ovens, plants and equipment for the production of comfits, Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, JA Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 2. KADZAMA D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte KADZAMA D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted, Kakao ja šokolaad, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Kondiitritooted, Kakao ja šokolaad, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA cocoa tööstustes. See asub Ljubljana, Sloveenia.

 1. WSTEC ANDREAS WULF + OLAF STEINKE GBR

  Saksamaa

  Ettevõte WSTEC ANDREAS WULF + OLAF STEINKE GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Wiehl, Saksamaa.

 2. BW PROCESTECHNIEK

  Belgia

  Ettevõte BW PROCESTECHNIEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed, Kondiitritoodete vamistamine - masinad ja seadmed, automatic industrial processes, beer-house, JA Production lines and systems tööstustes. See asub Lier, Belgia.

 3. WALTCHER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALTCHER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Krefeld, Saksamaa.

 4. PROFORM

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROFORM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA systems and equipment for the confectionery industry tööstustes. See asub Hangenbieten, Prantsusmaa.

 5. PROFRESOURCEGROUP

  Ukraina

  Ettevõte PROFRESOURCEGROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka lollipops, JA candy production systems and equipment tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 6. NUOVA EUROMEC

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA EUROMEC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka candy production systems and equipment, confectionery, JA feeds for rabbits tööstustes. See asub Martinengo (bg), Itaalia.

 7. ALEDOBRE

  Poola

  Ettevõte ALEDOBRE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See asub Warszawa, Poola.

 8. BM BERLINER MASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BM BERLINER MASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka chocolate egg production systems and equipment, plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, JA cocoa production equipment tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 1. ALPER MAKINA

  Türgi

  Ettevõte ALPER MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, chocolate production equipment, Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Ikitelli, Türgi.

 2. DMH MASCHINENHANDEL DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DMH MASCHINENHANDEL DEUTSCHLAND GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Piimatööstus - masinad ja seadmed, JA Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Forchheim, Saksamaa.

 3. L TRANS SERVICE

  Ukraina

  Ettevõte L TRANS SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Elektrivarustus – masinad ja seadmed, food industry, pastry-making equipment, JA Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Kremenchuk, Ukraina.

 4. EMPIRE OF METALS LTD

  Ukraina

  Ettevõte EMPIRE OF METALS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 5. ECOMEC BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte ECOMEC BELGIUM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Braine L' Alleud, Belgia.

 6. MEMET MAKINA

  Türgi

  Ettevõte MEMET MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed, JA Kondiitritooted – tööstuslikud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 7. JONGERIUS INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JONGERIUS INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka bakery tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 8. CHOCOTECH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CHOCOTECH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lauanõud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid, Lauanõud, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Wernigerode, Saksamaa.

 9. FRANZ HAAS WAFFEL- UND KEKSANLAGEN-INDUSTRIE GMBH

  Austria

  Ettevõte FRANZ HAAS WAFFEL- UND KEKSANLAGEN-INDUSTRIE GMBH, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, biscuit production systems and equipment, crackers, JA Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub LEOBENDORF, Austria.

 10. DKFM. ADOLF HAFNER

  Austria

  Ettevõte DKFM. ADOLF HAFNER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Maiustuste tootmine - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Piimatööstus - masinad ja seadmed, JA Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Klosterneuburg, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta