• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lakkimisseadmed

Otsingu tulemused

Lakkimisseadmed - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Systems for surface engineering, complete, Corrosion protection coating, Paint lines, Coating systems for plastic parts, Paint shops and drying systems, combined, Machines and systems for surface coating, Wet paint coating plants, Spray booths, JA Automated spray paint machine for mass-produced parts tööstustes. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 3. CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud eemaldusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Suitsuväljutussüsteemid - tuleohutus, Lakkimisseadmed, fume extraction systems, extraction systems, dust extraction systems, Suitsuväljutussüsteemid - tuleohutus, air treatment, dust extraction system design, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Manzano, Itaalia.

 4. LM NEW TECHNOLOGY

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LM NEW TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektritööd tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Kodutehnika, Tööstuslikud eemaldusseadmed, Lakkimisseadmed, Kodutehnika, JA Tööstuslikud eemaldusseadmed tööstustes. See asub Cortona, Itaalia.

 5. A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusvärvid tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Argelato, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FILTROSTORE

  Itaalia

  Ettevõte FILTROSTORE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka pumps for painting, filters, nebuliser nozzles, JA varnishing cabins tööstustes. See asub Osimo, Itaalia.

 2. IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See asub Sprockhövel, Saksamaa.

 3. GTL KNÖDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GTL KNÖDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Industrial paint drying ovens, paint driers, industrial electric paint drying ovens, JA Paint line tööstustes. See asub Leonberg, Saksamaa.

 4. AIRMATION ECP SRL

  Itaalia

  Ettevõte AIRMATION ECP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka industrial plant manufacture, JA paint stripping tööstustes. See asub Cavenago Brianza, Itaalia.

 5. TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA

  Itaalia

  Ettevõte TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka airless pumps, spray guns, painting systems and equipment, JA manual application painting machine tööstustes. See asub Muggiò, Itaalia.

 1. CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO

  Itaalia

  Ettevõte CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment and machinery maintenance for painting on metals tööstustes. See asub Castelfranco Emilia, Itaalia.

 2. INTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Värvikuivatusahjud, continuous-flow dryers, Chain conveyors, Paint line, JA Värvikuivatusahjud tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 1. LAKKERIJ COOLS

  Belgia

  Ettevõte LAKKERIJ COOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, industrial paintings, painting of metals, Lakkimisseadmed, JA Varnish and lacquer finishes tööstustes. See asub Zedelgem, Belgia.

 2. PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L.

  Saksamaa

  Ettevõte PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See asub Gemmrigheim, Saksamaa.

 3. CALUX

  Belgia

  Ettevõte CALUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Powdered lacquer, lacquering, JA painting of metals tööstustes. See asub Oudenaarde, Belgia.

 4. RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN

  Itaalia

  Ettevõte RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka powder coating booth tööstustes. See asub San Donato Milanese, Itaalia.

 5. ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA

  Poola

  Ettevõte ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Värvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, thermohardening powder paint, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Konarzewo, Poola.

 6. AUTO EFEKT S.C.

  Poola

  Ettevõte AUTO EFEKT S.C., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kereparandusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Mootorrataste varuosad ja tarvikud, Autoparandustöökojad ja -hooldus, Lakkimisseadmed, Mootorrataste varuosad ja tarvikud, JA Autoparandustöökojad ja -hooldus tööstustes. See asub Szczecin, Poola.

 7. METACAP GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte METACAP GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Värvipüstolid ja tarvikud, detergents, pulverisers, Värvipüstolid ja tarvikud, JA spray guns for painting tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 8. KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka filters and filtration systems, JA equipment for surface treatment tööstustes. See asub Weiden I.d.opf, Saksamaa.

 1. AKA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AKA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Lakkimisseadmed, Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Tööpingid - metalli töötlemine, Lakkimisseadmed, Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, JA Tööstuslikud veepuhastusseadmed tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 2. SPRILATEC

  Saksamaa

  Ettevõte SPRILATEC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Boffzen, Saksamaa.

 3. ECORAL LAKIERNIA PROSZKOWA.

  Poola

  Ettevõte ECORAL LAKIERNIA PROSZKOWA., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Värvid ja lakid, painting booths for vehicle bodywork, Värvid ja lakid, powder painting, JA sandblasting tööstustes. See asub Baniocha, Poola.

 4. INDUSTRIEVERTRETUNG -OBERFLÄCHENTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte INDUSTRIEVERTRETUNG -OBERFLÄCHENTECHNIK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Saepuit, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Saepuit tööstustes. See asub Werdau, Saksamaa.

 5. CEFLA EUROPE

  Saksamaa

  Ettevõte CEFLA EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Marktoberdorf, Saksamaa.

 6. WALTER BÖSCH AG

  Šveits

  Ettevõte WALTER BÖSCH AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Freienbach, Šveits.

 7. PTS PHOENIX THERMAL SOLUTIONS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PTS PHOENIX THERMAL SOLUTIONS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Lakkimisseadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Märgistamis- ja etiketimasinad, JA Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Maintal, Saksamaa.

 8. DELTA-HANDELSGES. M.B.H.

  Austria

  Ettevõte DELTA-HANDELSGES. M.B.H., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub St. Ruprecht An Der Raab, Austria.

 9. ACS-ANALYTICAL CONTROL SERVICE GMBH

  Austria

  Ettevõte ACS-ANALYTICAL CONTROL SERVICE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Sisustatud kontorite ja tööstuspindade teenused, Kvaliteedikontroll ja sertifitseerimine, Keskkonnaseirelaborid, Lakkimisseadmed, Sisustatud kontorite ja tööstuspindade teenused, Kvaliteedikontroll ja sertifitseerimine, JA Keskkonnaseirelaborid tööstustes. See asub Ried, Austria.

 10. RML ROLF MAASSEN LUFTTECHNIK BLOWTHERM LACKIERKABINEN

  Saksamaa

  Ettevõte RML ROLF MAASSEN LUFTTECHNIK BLOWTHERM LACKIERKABINEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Oberhausen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta