• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • lakkimisseadmed

Otsingu tulemused

Lakkimisseadmed - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Systems for surface engineering, complete, Corrosion protection coating, Paint lines, Coating systems for plastic parts, Paint shops and drying systems, combined, Machines and systems for surface coating, Wet paint coating plants, Spray booths, JA Automated spray paint machine for mass-produced parts tööstustes. See asub Kirchheim, Saksamaa.

 3. CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud eemaldusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Suitsuväljutussüsteemid - tuleohutus, Lakkimisseadmed, fume extraction systems, extraction systems, dust extraction systems, Suitsuväljutussüsteemid - tuleohutus, air treatment, dust extraction system design, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Manzano, Itaalia.

 4. LM NEW TECHNOLOGY

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte LM NEW TECHNOLOGY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektritööd tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Kodutehnika, Tööstuslikud eemaldusseadmed, Lakkimisseadmed, Kodutehnika, JA Tööstuslikud eemaldusseadmed tööstustes. See asub Cortona, Itaalia.

 5. FILTROSTORE

  Itaalia

  Ettevõte FILTROSTORE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka pumps for painting, filters, nebuliser nozzles, JA varnishing cabins tööstustes. See asub Osimo, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See asub Sprockhövel, Saksamaa.

 2. AIRMATION ECP SRL

  Itaalia

  Ettevõte AIRMATION ECP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka industrial plant manufacture, JA paint stripping tööstustes. See asub Cavenago Brianza, Itaalia.

 3. GTL KNÖDEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GTL KNÖDEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Industrial paint drying ovens, paint driers, industrial electric paint drying ovens, JA Paint line tööstustes. See asub Leonberg, Saksamaa.

 4. TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA

  Itaalia

  Ettevõte TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka airless pumps, spray guns, painting systems and equipment, JA manual application painting machine tööstustes. See asub Muggiò, Itaalia.

 5. INTEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte INTEC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Värvikuivatusahjud, continuous-flow dryers, Chain conveyors, Paint line, JA Värvikuivatusahjud tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 1. CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO

  Itaalia

  Ettevõte CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka equipment and machinery maintenance for painting on metals tööstustes. See asub Castelfranco Emilia, Itaalia.

 2. CALUX

  Belgia

  Ettevõte CALUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Powdered lacquer, lacquering, JA painting of metals tööstustes. See asub Oudenaarde, Belgia.

 1. KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU

  Saksamaa

  Ettevõte KRAPF UND LEX GMBH ANLAGENBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka filters and filtration systems, JA equipment for surface treatment tööstustes. See asub Weiden I.d.opf, Saksamaa.

 2. METACAP GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte METACAP GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Värvipüstolid ja tarvikud, detergents, pulverisers, Värvipüstolid ja tarvikud, JA spray guns for painting tööstustes. See asub Lübeck, Saksamaa.

 3. AUTO EFEKT S.C.

  Poola

  Ettevõte AUTO EFEKT S.C., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kereparandusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Mootorrataste varuosad ja tarvikud, Autoparandustöökojad ja -hooldus, Lakkimisseadmed, Mootorrataste varuosad ja tarvikud, JA Autoparandustöökojad ja -hooldus tööstustes. See asub Szczecin, Poola.

 4. PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L.

  Saksamaa

  Ettevõte PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See asub Gemmrigheim, Saksamaa.

 5. RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN

  Itaalia

  Ettevõte RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Lakkimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka powder coating booth tööstustes. See asub San Donato Milanese, Itaalia.

 6. ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA

  Poola

  Ettevõte ZUH EL-MIX. RATAJCZAK ELŻBIETA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Värvimismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, thermohardening powder paint, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Konarzewo, Poola.

 7. LAKKERIJ COOLS

  Belgia

  Ettevõte LAKKERIJ COOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, industrial paintings, painting of metals, Lakkimisseadmed, JA Varnish and lacquer finishes tööstustes. See asub Zedelgem, Belgia.

 8. LACKIERKABINE24.DE INGENIEUR-UNTERNEHMEN E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte LACKIERKABINE24.DE INGENIEUR-UNTERNEHMEN E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 1. AKA GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AKA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Lakkimisseadmed, Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, Tööstuslikud veepuhastusseadmed, Tööpingid - metalli töötlemine, Lakkimisseadmed, Filtreerimisseadmed ja -tarvikud, JA Tööstuslikud veepuhastusseadmed tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 2. CEFLA EUROPE

  Saksamaa

  Ettevõte CEFLA EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Marktoberdorf, Saksamaa.

 3. WALTER BÖSCH GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER BÖSCH GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Lindau, Saksamaa.

 4. RADEX EXPERT SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte RADEX EXPERT SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Autoparandustöökojad ja -hooldus tööstuses. See tegeleb ka Lakkimisseadmed, Lakkimisseadmed, air-conditioned cars, JA tyres tööstustes. See asub Szczecin-Dąbie, Poola.

 5. HULAC OBERFLÄCHEN- UND TROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HULAC OBERFLÄCHEN- UND TROCKNUNGSANLAGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Gengenbach, Saksamaa.

 6. T & M INDUSRIE-TECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte T & M INDUSRIE-TECHNIK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli kuumtöötlus tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Lakkimisseadmed, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Nürnberg, Saksamaa.

 7. DOMENICO TECHNIK GMBH

  Šveits

  Ettevõte DOMENICO TECHNIK GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, JA Märgistamis- ja etiketimasinad tööstustes. See asub Sennwald, Šveits.

 8. WALTER BÖSCH GMBH & CO KG LACKIERANLAGEN

  Austria

  Ettevõte WALTER BÖSCH GMBH & CO KG LACKIERANLAGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Vesi - tootmine ja jaotus, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Lakkimisseadmed, Vesi - tootmine ja jaotus, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Lustenau, Austria.

 9. NEW WÄLTI AG

  Šveits

  Ettevõte NEW WÄLTI AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Winterthur, Šveits.

 10. SPRILATEC

  Saksamaa

  Ettevõte SPRILATEC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, Lakkimisseadmed, Tööpingid - metalli töötlemine, Pinnatöötlus - masinad ja seadmed, Värvimismasinad ja -seadmed, JA Lakkimisseadmed tööstustes. See asub Boffzen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta