• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • laevade hooldus ja remont

Otsingu tulemused

Laevade hooldus ja remont - Import eksport

 1. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte TECHNO - NAUTA SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pilutamine - teras ja metall, Ülekandemehhanismid, Hammasrattad, Laevade hooldus ja remont, Mechanical components, Contract CNC manufacturing and machining, Pilutamine - teras ja metall, Ülekandemehhanismid, JA Hammasrattad tööstustes. See asub Gdynia, Poola.

 2. N. BOGDANOS MARINE BUREAU LTD.

  Kreeka

  Ettevõte N. BOGDANOS MARINE BUREAU LTD., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka accessories and equipment for ships and sailboats, JA commercial representation services tööstustes. See asub Piraeus, Kreeka.

 3. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte MS INVEST POLAND SP. Z O.O., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Karkassitööd - ehitus, Ehitus – teised tööd, Laevatehaste remont ja hooldus, Karkassitööd - ehitus, Ehitus – teised tööd, marine engineering, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Gdynia, Poola.

 4. ASTILLEROS CARDAMA

  Hispaania

  Ettevõte ASTILLEROS CARDAMA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevatehaste ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevatehaste remont ja hooldus, Veesõidukite ehitus, Laevade hooldus ja remont, shipyards, Laevatehaste remont ja hooldus, Veesõidukite ehitus, JA Laevade hooldus ja remont tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 5. PSOMAKARA DIVING SERVICES & CONSULTING CO.

  Kreeka

  Ettevõte PSOMAKARA DIVING SERVICES & CONSULTING CO., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Mere-, sadama- ja allveetööde ettevõtjad, JA Mere-, sadama- ja allveetööde ettevõtjad tööstustes. See asub Athens, Kreeka.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Türgi

  Ettevõte TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevatehaste remont ja hooldus tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Repairs and maintenance, ship, ship repairs, JA Laevade hooldus ja remont tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. COTERENA SL

  Hispaania

  Ettevõte COTERENA SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Katelsepatööd laevadel, Katelsepatööd laevadel, shipyards, Repairs and maintenance, ship, JA Onshore cogeneration tööstustes. See asub Vigo-Pontevedra, Hispaania.

 3. INN - OVATION SRL

  Itaalia

  Ettevõte INN - OVATION SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, boat polish, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, high precision polishing, JA ship maintenance tööstustes. See asub Dolo, Itaalia.

 4. NAUTIEL SERVICE SL

  Hispaania

  Ettevõte NAUTIEL SERVICE SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 5. YACHTFINISHING

  Poola

  Ettevõte YACHTFINISHING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Gdansk, Poola.

 1. UWS BALTIC OÜ

  Eesti

  Ettevõte UWS BALTIC OÜ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mere-, sadama- ja allveetööde ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Laevade hooldus ja remont, underwater ultrasonic metal measurement, Bureau Veritas, JA Russian Maritime Register of Shipping tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 2. PLATAFORMAS Y PANTALANES S.L

  Hispaania

  Ettevõte PLATAFORMAS Y PANTALANES S.L, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka platform hire, JA platforms tööstustes. See asub Alaquàs, Hispaania.

 1. ELIAS BLANCO SL

  Hispaania

  Ettevõte ELIAS BLANCO SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Algeciras, Hispaania.

 2. DELTA DIESEL SL

  Hispaania

  Ettevõte DELTA DIESEL SL, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka marine diesel engines, JA marine engines tööstustes. See asub Santa Ponça (calviá)-Illes Balears, Hispaania.

 3. ALFATECHNIC MAKINA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte ALFATECHNIC MAKINA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka manual application painting machine tööstustes. See asub Tuzla, Türgi.

 4. NAFTOSOL LTD. - MARINE MAINTENANCE

  Kreeka

  Ettevõte NAFTOSOL LTD. - MARINE MAINTENANCE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka ship repairs, JA engine overhaul tööstustes. See asub Piraeus, Kreeka.

 5. STEREONAVAL

  Hispaania

  Ettevõte STEREONAVAL, aastal ja mis tegeleb Laevaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Laevaelektroonika, Laevade hooldus ja remont, Lõbusõidulaevad, Laevaelektroonika, Laevade hooldus ja remont, Lõbusõidulaevad, JA accessories for sailing boats tööstustes. See asub Alicante, Hispaania.

 6. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugal

  Ettevõte NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevade hooldus ja remont, JA Laevatehaste remont ja hooldus tööstustes. See asub Aveiro, Portugal.

 7. MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES

  Prantsusmaa

  Ettevõte MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veesõidukite ehitus tööstuses. See tegeleb ka Laevade hooldus ja remont, Laevade hooldus ja remont, JA Mould design and manufacturing tööstustes. See asub Saint Cyprien, Prantsusmaa.

 8. WALTER GRÄTSCH GMBH RUDERANLAGEN SERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER GRÄTSCH GMBH RUDERANLAGEN SERVICE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Hüdroagregaadid, rowing machines, Hüdroagregaadid, oil burners, JA hydraulic system repairs tööstustes. See asub Quickborn, Saksamaa.

 1. CARRON MARINE

  Belgia

  Ettevõte CARRON MARINE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Laevatehaste remont ja hooldus, Laevaseadmed, Laevamootorid, Merenduseksperdid, Laevatehaste remont ja hooldus, Laevaseadmed, Laevamootorid, JA Merenduseksperdid tööstustes. See asub Zelzate, Belgia.

 2. PETRIK NAVAL S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PETRIK NAVAL S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Los Barrios, Cadiz, Hispaania.

 3. BESTURINGEN.COM

  Holland

  Ettevõte BESTURINGEN.COM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka control panel repairs, plc, hmi - human machine interface, JA Frequency regulators tööstustes. See asub Waddinxveen, Holland.

 4. FULL NAUTIC SL

  Hispaania

  Ettevõte FULL NAUTIC SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka ship repairs tööstustes. See asub Montmelò, Hispaania.

 5. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka Diisellaevade varuosad, Laevamehaanika, ship repairs, Diisellaevade varuosad, Laevamehaanika, JA Repair of diesel marine engines tööstustes. See asub Swinoujscie, Poola.

 6. SHIELD MARINE

  Türgi

  Ettevõte SHIELD MARINE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 7. BASNAV SHIPPING & ENGINEERING COMPANY SL

  Hispaania

  Ettevõte BASNAV SHIPPING & ENGINEERING COMPANY SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Denia, Hispaania.

 8. SWITCH ENGINEERING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SWITCH ENGINEERING LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See tegeleb ka assembly of steel structural metalwork for construction, metalwork, boat building, JA boat engine repair tööstustes. See asub Southampton, Ühendkuningriik.

 9. REPFORN, REPARAÇAO E FORNECIMENTOS NAVAIS, LDA.

  Portugal

  Ettevõte REPFORN, REPARAÇAO E FORNECIMENTOS NAVAIS, LDA., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Sines, Portugal.

 10. CTC

  Holland

  Ettevõte CTC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Laevade hooldus ja remont tööstuses. See asub Maassluis, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta