• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • koorijad ja riivid

Otsingu tulemused

Koorijad ja riivid - Import eksport

 1. DURFO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DURFO S.R.L., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, JA jam pans tööstustes. See asub Nizza Monferrato, Itaalia.

 2. YANGJIANG BEST WAY HOUSEHOLD PRODUCT CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte YANGJIANG BEST WAY HOUSEHOLD PRODUCT CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See asub Yangjiang, Hiina.

 3. URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED

  Prantsusmaa

  Ettevõte URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, JA Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed tööstustes. See asub Lisses, Prantsusmaa.

 4. JOS DE BRUYNE

  Belgia

  Ettevõte JOS DE BRUYNE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögiviljade sorteerimise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Koorijad ja riivid, Koorijad ja riivid, kitchen accessories, fruit and vegetable processing machinery, JA vegetable cutters tööstustes. See asub Leupegem, Belgia.

 5. FIMAR S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte FIMAR S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Lihalõikurid, mixers for the food industry, electric stoves, JA Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Verucchio, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GARBY ANKA S.A

  Kreeka

  Ettevõte GARBY ANKA S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, Suurköökide hakkimismasinad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Ag.i. Rentis, Kreeka.

 2. YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO

  Türgi

  Ettevõte YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See asub Trabzon, Türgi.

 3. YANTAI GOLDKING TECHNOLOGY & TRADING CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte YANTAI GOLDKING TECHNOLOGY & TRADING CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Koorijad ja riivid tööstuses. See asub Yantai, Hiina.

 4. PACK END ENGINEERING S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PACK END ENGINEERING S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Montecchio Emilia, Itaalia.

 5. TARGET PROFMODE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TARGET PROFMODE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Mirandola, Itaalia.

 1. F.I.P. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte F.I.P. S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 2. FEA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FEA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Scarnafigi, Itaalia.

 1. COLUSSI ERMES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COLUSSI ERMES S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Casarsa Della Delizia, Itaalia.

 2. TECHFOOD BY SOGABE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECHFOOD BY SOGABE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Castelnovo Di Sotto, Itaalia.

 3. MAFIN S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte MAFIN S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Galliera Veneta, Itaalia.

 4. TECH.IN TECNICAPOMPE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECH.IN TECNICAPOMPE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Fara Vicentino, Itaalia.

 5. FOODTECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FOODTECH S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Camposampiero, Itaalia.

 6. OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Giarre, Itaalia.

 7. TEAMPACK S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TEAMPACK S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Bagnacavallo, Itaalia.

 8. LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA

  Itaalia

  Ettevõte LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Guidonia Montecelio, Itaalia.

 1. FRATELLI INDELICATO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI INDELICATO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Giarre, Itaalia.

 2. MARALE SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MARALE SERVICE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Vicopisano, Itaalia.

 3. GAM INTERNATIONAL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GAM INTERNATIONAL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Bellaria Igea Marina, Itaalia.

 4. TECNOFRUTTA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOFRUTTA S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Orta Nova, Itaalia.

 5. VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI, aastal ja mis tegeleb Aiatööriistad tööstuses. See tegeleb ka Koorijad ja riivid, Ehitusdetailid, Aiamööbel ja -kaunistused, Koorijad ja riivid, Ehitusdetailid, JA Aiamööbel ja -kaunistused tööstustes. See asub Besiny, Tšehhi Vabariik.

 6. I.G.F. ITALSTAMPI

  Itaalia

  Ettevõte I.G.F. ITALSTAMPI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub San Leo, Itaalia.

 7. PARMACONTROLS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PARMACONTROLS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 8. CAVALIERI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte CAVALIERI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 9. PARMATIC ( S.R.L. )

  Itaalia

  Ettevõte PARMATIC ( S.R.L. ), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Sala Baganza, Itaalia.

 10. MEC SISTEM

  Itaalia

  Ettevõte MEC SISTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, JA Koorijad ja riivid tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta