• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kohviröstrid

Otsingu tulemused

Kohviröstrid - Import eksport

 1. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Türgi

  Ettevõte EFOR NUTS ROASTING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrivarustus – masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, roasting machines, Kohviröstrid, industrial machines, JA dry fruits tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 2. COSMAI COFFEE GROUP SRL

  Itaalia

  Ettevõte COSMAI COFFEE GROUP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee bean roasters, Italian coffee, JA espresso coffee capsules tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 3. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Türgi

  Ettevõte FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Professionaalsed kohvimasinad, coffee bean roasters, coffee roasting equipment, Professionaalsed kohvimasinad, JA plants for roasting coffee, barley and related products tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ

  Itaalia

  Ettevõte CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, roasting, coffee, Kohviröstrid, JA espresso coffee capsules tööstustes. See asub Lavello, Itaalia.

 5. GOPPION CAFFE'

  Itaalia

  Ettevõte GOPPION CAFFE', on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, ground coffee, coffee, Kohv ja tee, JA coffee machine pods tööstustes. See asub Preganziol, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türgi

  Ettevõte R&R ROASTER AND ROASTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee roasting equipment, JA plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. EKOROAST

  Türgi

  Ettevõte EKOROAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, JA Kohviröstrid tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 3. BESCA ROASTERS.

  Türgi

  Ettevõte BESCA ROASTERS., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohvi- ja kakaoröstrid, coffee bean roasters, JA Kohvi- ja kakaoröstrid tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT

  Itaalia

  Ettevõte KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, wholesale coffee, ground coffee, Kohv ja tee, JA coffee tööstustes. See asub Enna, Itaalia.

 5. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  Itaalia

  Ettevõte CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Coffee capsule machines, Kohviröstrid, Coffee bean mixture, JA espresso coffee machines for communities tööstustes. See asub Cremona, Itaalia.

 1. AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS

  Belgia

  Ettevõte AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Kohv ja tee, Kohviröstrid, Kohv ja tee, coffee bean roasters, JA roasting tööstustes. See asub Ardooie (Koolskamp), Belgia.

 2. COPPER COFFEE ROASTERS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte COPPER COFFEE ROASTERS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee blends tööstustes. See asub Cobham, Ühendkuningriik.

 1. BRAZIL COMPANY

  Belgia

  Ettevõte BRAZIL COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, Kohviröstrid, Kohv ja tee, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, coffee beverages, Kohviröstrid, JA Kohv ja tee tööstustes. See asub Genk, Belgia.

 2. REVTECH

  Prantsusmaa

  Ettevõte REVTECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Insenerid - tööstusettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Kohviröstrid, JA heat treatment tööstustes. See asub Loriol Sur Drome, Prantsusmaa.

 3. TRÉSCOL COFFEE

  Türgi

  Ettevõte TRÉSCOL COFFEE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka 3-module coffeemaker, JA coffee tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. ESSSE CAFFE

  Belgia

  Ettevõte ESSSE CAFFE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Professionaalsed kohvimasinad, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, Kohv ja tee, Professionaalsed kohvimasinad, hot chocolate machines, JA Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad tööstustes. See asub Heppignies, Belgia.

 5. ARGAN FOOD

  Liibüa

  Ettevõte ARGAN FOOD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka espresso coffee machines for communities, 1-module coffeemaker, JA coffee cups tööstustes. See asub Tripoli, Liibüa.

 6. OUTER SPACE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OUTER SPACE LTD, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee blends for restaurants, JA contract roasting of coffee and related products tööstustes. See asub Birmingham, Ühendkuningriik.

 7. SWEET COFFEE ITALIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte SWEET COFFEE ITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See asub Grugliasco, Itaalia.

 8. TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL

  Belgia

  Ettevõte TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Kohv ja tee, Kohviröstrid, Kohv ja tee, wholesale roasted and refined coffee, JA wholesale coffee tööstustes. See asub Fleurus, Belgia.

 1. ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES

  Türgi

  Ettevõte ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 2. INTERNATIONAL DIRECT SOURCING

  Holland

  Ettevõte INTERNATIONAL DIRECT SOURCING, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, raw coffee beans, JA Kohviröstrid tööstustes. See asub Rotterdam, Holland.

 3. HOTFILTER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HOTFILTER GMBH, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Kohv ja tee, Kohviröstrid, JA Kohv ja tee tööstustes. See asub Nordhorn, Saksamaa.

 4. BEANWORKS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BEANWORKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See asub Woodville, Ühendkuningriik.

 5. GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See asub Kula, Türgi.

 6. DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS

  Kreeka

  Ettevõte DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, JA Kohviröstrid tööstustes. See asub Drama, Kreeka.

 7. ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka spare parts for espresso coffee machines tööstustes. See asub Zhongshan, Hiina.

 8. SMART INVESTMENT GROUP

  Ukraina

  Ettevõte SMART INVESTMENT GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See asub Chernivtsi, Ukraina.

 9. TEA AND COFFEE

  Island

  Ettevõte TEA AND COFFEE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, JA Kohviröstrid tööstustes. See asub Hafnarfirdi, Island.

 10. LUMAR SRL

  Itaalia

  Ettevõte LUMAR SRL, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka espresso coffee machines tööstustes. See asub Aosta, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta