• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kohvi- ja kakaoröstrid

Otsingu tulemused

Kohvi- ja kakaoröstrid - Import eksport

 1. ALFRED NOLTE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALFRED NOLTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka air cleaning, axial fans, Drying conveyors, Coffee roasting machines, Chimney fans, Smoke gas fans, Radial fans, Roaster for nuts, JA Special fans tööstustes. See asub Reinbek, Saksamaa.

 2. BRASIL MOKA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte BRASIL MOKA SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Automaadid, Joogiautomaadid, installation of vending machines, automatic hot drink dispensers, Automaadid, automatic dispenser rental, Joogiautomaadid, espresso coffee machines, JA coffee tööstustes. See asub Villa Di Tirano, Itaalia.

 3. CARBONE HANDELS GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CARBONE HANDELS GMBH & CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Kevelaer Ot Kervenheim, Saksamaa.

 4. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Türgi

  Ettevõte KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee-roasting, JA coffee grinder tööstustes. See asub Yenişehir/ Konak /izmir, Türgi.

 5. EKOROAST KMS

  Türgi

  Ettevõte EKOROAST KMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka roasters for dried fruit, coffee-roasting, JA chocolate coated dried fruit tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Reinbek, Saksamaa.

 2. QUARANTA CAFFÈ

  Itaalia

  Ettevõte QUARANTA CAFFÈ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka italian espresso coffee, wholesale coffee, roasted and refined coffee export, JA contract roasting of coffee and related products tööstustes. See asub Brindisi, Itaalia.

 3. BESCA ROASTERS.

  Türgi

  Ettevõte BESCA ROASTERS., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohviröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohvi- ja kakaoröstrid, coffee bean roasters, JA Kohvi- ja kakaoröstrid tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 4. SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

  Türgi

  Ettevõte SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka roasters for dried fruit, packing machines for packing, plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products, JA coffee-roasting tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  Itaalia

  Ettevõte CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Coffee capsule machines, Kohviröstrid, Coffee bean mixture, JA espresso coffee machines for communities tööstustes. See asub Cremona, Itaalia.

 1. ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S.

  Türgi

  Ettevõte ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, JA Kohv ja tee tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. DNZ ROASTING MACHINE

  Türgi

  Ettevõte DNZ ROASTING MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 1. COFFE EXCLUSIVE

  Ukraina

  Ettevõte COFFE EXCLUSIVE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Charkiv, Ukraina.

 2. VALEOROSSI

  Ukraina

  Ettevõte VALEOROSSI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka roasting, JA food industry tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 3. BAZZARA SRL

  Itaalia

  Ettevõte BAZZARA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Trieste, Itaalia.

 4. ALL4VENDING

  Poola

  Ettevõte ALL4VENDING, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Radom, Poola.

 5. DONKO'S KOFFIE

  Belgia

  Ettevõte DONKO'S KOFFIE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee and tea, coffee, tea, coffee and herbal teas, JA coffee machine accessories tööstustes. See asub Roeselare, Belgia.

 6. GARANTI ROASTERS

  Türgi

  Ettevõte GARANTI ROASTERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 7. MOKAFINA

  Belgia

  Ettevõte MOKAFINA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Ground roasted coffee, roasted coffee beans, JA Kohv ja tee tööstustes. See asub Wijnegem, Belgia.

 8. CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Türgi

  Ettevõte CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Giresun, Türgi.

 1. EUROFOOD TRADING SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROFOOD TRADING SARL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Kohvi- ja kakaoröstrid, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kohvi- ja kakaoröstrid, Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Annecy-Le-Vieux, Prantsusmaa.

 2. URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türgi

  Ettevõte URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 3. PRIME BRASIL COFFEE

  Itaalia

  Ettevõte PRIME BRASIL COFFEE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka roasted coffee, Green coffee, JA Ground roasted coffee tööstustes. See asub Avezzano, Itaalia.

 4. MACHINE CASTLE

  Türgi

  Ettevõte MACHINE CASTLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka roasters for peanuts, almonds, cocoa, pumpkin seeds, chick-peas and pistachio nuts, coffee roasting equipment, coffee bean roasters, JA grinders tööstustes. See asub Machine Castle, Türgi.

 5. OZSTARMAKINA

  Türgi

  Ettevõte OZSTARMAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka food ingredients for salted meats, JA treadmills tööstustes. See asub Dznizli, Türgi.

 6. PREDOM SERVICE FHU

  Poola

  Ettevõte PREDOM SERVICE FHU, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka coffee-makers, accessories and optional features for coffee machines, ground coffee, JA raw coffee beans tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 7. BEIJING HUOSHI MACHIERY MANUFACTURING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte BEIJING HUOSHI MACHIERY MANUFACTURING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See asub Beijing, Hiina.

 8. MACCHINE DA CAFFE' FRACINO

  Itaalia

  Ettevõte MACCHINE DA CAFFE' FRACINO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka doser grinders tööstustes. See asub Lodi, Itaalia.

 9. SMYRNA COFFEE ROASTERS

  Türgi

  Ettevõte SMYRNA COFFEE ROASTERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products, coffee roasting equipment, JA coffee bean roasters tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 10. SIGMA ROASTER

  Türgi

  Ettevõte SIGMA ROASTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products, coffee grinder, JA coffee bean roasters tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta