• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kastipakkimismasinad

Otsingu tulemused

Kastipakkimismasinad - Import eksport

 1. AGRAMA MATERIALFLUSSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AGRAMA MATERIALFLUSSTECHNIK GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Augsburg, Saksamaa.

 2. HERFRAGA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte HERFRAGA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu konserveerimine ja säilitamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, Kastipakkimismasinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, canning machinery, machining, Toiduainetööstus - masinad ja seadmed, machines for the canning and preserving industry, JA Kastipakkimismasinad tööstustes. See asub Carballo-A Coruña, Hispaania.

 3. SO-MATEC YILONG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SO-MATEC YILONG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Crailsheim, Saksamaa.

 4. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kaubaalustele pakendamise seadmed, Vitsutamismasinad, film wrappers, cartoners for packing, Kaubaalustele pakendamise seadmed, JA Vitsutamismasinad tööstustes. See asub Löhne, Saksamaa.

 5. J. ESQUERDA, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte J. ESQUERDA, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, Kastipakkimismasinad, Villimis- ja täitmismasinad ja -seadmed, fillers, JA sealing machines tööstustes. See asub Terrassa, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SCHUILENBURG

  Belgia

  Ettevõte SCHUILENBURG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Etiketimasinad tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, Kastipakkimismasinad, packaging machines, measuring cups, JA weighting systems tööstustes. See asub Sint-Gillis-Dendermonde, Belgia.

 2. IXAPACK

  Prantsusmaa

  Ettevõte IXAPACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, wrapping machine installations, Kastipakkimismasinad, cartoners, JA palleting robots tööstustes. See asub Mauléon, Prantsusmaa.

 3. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Voltimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kaubaalustele pakendamise seadmed, Kastipakkimismasinad, Kemikaalide ja ravimite pakkimismasinad, Repromasinad ja -seadmed, Kaubaalustele pakendamise seadmed, Kastipakkimismasinad, Kemikaalide ja ravimite pakkimismasinad, JA Repromasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Crailsheim, Saksamaa.

 4. WOOD BOX KZ

  Poola

  Ettevõte WOOD BOX KZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Kamieniec Ząbkowicki, Poola.

 5. PENTA SERVIS

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte PENTA SERVIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakendamine tööstuses. See tegeleb ka Sulgemis- ja sidumismasinad ja -seadmed, Kastipakkimismasinad, Papp-pakendisse pakkimise masinad, Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed, Sulgemis- ja sidumismasinad ja -seadmed, Kastipakkimismasinad, Papp-pakendisse pakkimise masinad, JA Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Holice, Tšehhi Vabariik.

 1. HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L.

  Hispaania

  Ettevõte HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka thermoforming lines, JA blister packing machinery tööstustes. See asub La Granada, Hispaania.

 2. SHANGHAI XINGLU MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI XINGLU MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD., aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Shagnahi, Hiina.

 1. CAMA GROUP

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAMA GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka packaging line tööstustes. See asub Saint Maur des Fosses, Prantsusmaa.

 2. AMES S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte AMES S.R.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Pakkimisettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, Temperatuuri mõõtmis- ja reguleerimisseadmed ja -varustus, Rõhumõõtmisseadmed ja -instrumendid, Kastipakkimismasinad, Temperatuuri mõõtmis- ja reguleerimisseadmed ja -varustus, JA Rõhumõõtmisseadmed ja -instrumendid tööstustes. See asub Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Tšehhi Vabariik.

 3. CTMS

  Prantsusmaa

  Ettevõte CTMS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Lyon, Prantsusmaa.

 4. MORTET ARMANDO

  Itaalia

  Ettevõte MORTET ARMANDO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Oriolo Romano, Itaalia.

 5. OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO

  Itaalia

  Ettevõte OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka precious stone setting tööstustes. See asub Valenza, Itaalia.

 6. CRISALID NORMANDIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CRISALID NORMANDIE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrilised ja elektroonilised komponendid tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, automatic ticket machine, JA Kastipakkimismasinad tööstustes. See asub Montreuil L'argille, Prantsusmaa.

 7. MARIN & MILANESE

  Itaalia

  Ettevõte MARIN & MILANESE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka jewellery engraving tööstustes. See asub Valenza, Itaalia.

 8. ITALGEM DI CONTINI & CASSIBBA S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ITALGEM DI CONTINI & CASSIBBA S.N.C., aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka jewellery engraving tööstustes. See asub Valenza, Itaalia.

 1. VOLPAK S.A.

  Hispaania

  Ettevõte VOLPAK S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, JA Kastipakkimismasinad tööstustes. See asub Santa Perpetua De Mogoda, Hispaania.

 2. XAVER BULLINGER GMBH + CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte XAVER BULLINGER GMBH + CO KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, JA Kastipakkimismasinad tööstustes. See asub Abtsgmünd, Saksamaa.

 3. POLYPACK GMBH & CO. KG VERPACKUNGSMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte POLYPACK GMBH & CO. KG VERPACKUNGSMASCHINEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, JA Kastipakkimismasinad tööstustes. See asub Bielefeld, Saksamaa.

 4. SPALLA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SPALLA S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Valenza, Itaalia.

 5. NANI ATTILIO

  Itaalia

  Ettevõte NANI ATTILIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Karkassitööd - ehitus, Maalritööde ettevõtjad, Karkassitööd - ehitus, JA Maalritööde ettevõtjad tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 6. GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C.

  Itaalia

  Ettevõte GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C., aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Valenza, Itaalia.

 7. MALASPINA PREZIOSI

  Itaalia

  Ettevõte MALASPINA PREZIOSI, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka jewellery with precious stones, JA jewellery engraving tööstustes. See asub Valenza, Itaalia.

 8. MULTIVAC B.V.

  Holland

  Ettevõte MULTIVAC B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pakkimis- ja pakendamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kastipakkimismasinad, JA Kastipakkimismasinad tööstustes. See asub Woerden, Holland.

 9. POZZI MAURO

  Itaalia

  Ettevõte POZZI MAURO, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See asub Valenza, Itaalia.

 10. BORGHI STANISLAO DI GIOVANNI E FRANCESCO BORGHI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte BORGHI STANISLAO DI GIOVANNI E FRANCESCO BORGHI S.N.C., aastal ja mis tegeleb Kastipakkimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Usutarbed, candles, JA Usutarbed tööstustes. See asub Malnate, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta