• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • kala töötlemise masinad ja materjalid

Otsingu tulemused

Kala töötlemise masinad ja materjalid - Import eksport

 1. TERLET B.V.

  Holland

  Ettevõte TERLET B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduekstraktide tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid, Kala töötlemise masinad ja materjalid, Toiduainetööstuse aglomeratsiooni- ja emulgeerimismasinad, Riisi töötlemine - masinad ja seadmed, Kakao ja šokolaadi tootmise masinad ja materjalid, Kala töötlemise masinad ja materjalid, Toiduainetööstuse aglomeratsiooni- ja emulgeerimismasinad, JA Riisi töötlemine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Zutphen, Holland.

 2. PERUZA LTD

  Läti

  Ettevõte PERUZA LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, Tööstuslikud robotid, Ripp- ja põrandakonveierid, Kala töötlemise masinad ja materjalid, Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, Tööstuslikud robotid, Ripp- ja põrandakonveierid, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Ropazu Novads, Mucenieki, Läti.

 3. TEHNO-T

  Ukraina

  Ettevõte TEHNO-T, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Nizhyn, Ukraina.

 4. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ZIEGRA ESPAÑA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, ice manufacturers for the food industry, ice shards, ice makers, JA Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed tööstustes. See asub Lorquí, Hispaania.

 5. SORGO ANLAGENBAU GMBH

  Austria

  Ettevõte SORGO ANLAGENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Klagenfurt, Austria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SOGRADEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOGRADEX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Toidupakendid, stainless steel knives, personal protection devices, Toidupakendid, JA sharpening machines tööstustes. See asub Lorient, Prantsusmaa.

 2. UNIFREEZING

  Holland

  Ettevõte UNIFREEZING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka meat processing, fresh baked products, deep-frozen cereals for aperitifs, breakfast and snacks, JA frozen bakery products tööstustes. See asub Enschede, Holland.

 3. KM FISH MACHINERY A/S

  Taani

  Ettevõte KM FISH MACHINERY A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Dybvad, Taani.

 4. P.E. BAKHMACH R.A.

  Ukraina

  Ettevõte P.E. BAKHMACH R.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Svitlovodsk, Ukraina.

 5. CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub 102200, Hiina.

 1. AQUATIC SCIENCE

  Belgia

  Ettevõte AQUATIC SCIENCE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Kalasööt kalakasvatustele, Kala töötlemise masinad ja materjalid, Kalasööt kalakasvatustele, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 2. AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Jinan, Hiina.

 1. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  Itaalia

  Ettevõte GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalatööstus tööstuses. See tegeleb ka Kala töötlemise masinad ja materjalid, Kalakonservid, fish processing equipment, Kala töötlemise masinad ja materjalid, JA Kalakonservid tööstustes. See asub Sala Baganza, Itaalia.

 2. GE.NE S.R.L

  Itaalia

  Ettevõte GE.NE S.R.L, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka wholesale of fresh fish, import of frozen fish, wholesale of frozen fish, JA frozen fruit tööstustes. See asub Treviolo, Itaalia.

 3. CHUNGHA MACHINERY CO., LTD.

  Lõuna-Korea

  Ettevõte CHUNGHA MACHINERY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka fish processing equipment, JA defrosters tööstustes. See asub Busan, Lõuna-Korea.

 4. USINE MECHANIQUE DE NEZHIN

  Ukraina

  Ettevõte USINE MECHANIQUE DE NEZHIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Nezhin, Ukraina.

 5. DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER

  Taani

  Ettevõte DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Gilleleje, Taani.

 6. S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L.

  Moldova

  Ettevõte S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Chisinau, Moldova.

 7. SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA

  Austria

  Ettevõte SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Klagenfurt, Austria.

 8. KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS

  India

  Ettevõte KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Rajkot, India.

 1. HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED

  Türgi

  Ettevõte HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. OPTIMAR FODEMA, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte OPTIMAR FODEMA, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Vigo, Hispaania.

 3. MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Fuzhou,fujian, Hiina.

 4. COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kala töötlemise masinad ja materjalid, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Rouen, Prantsusmaa.

 5. TEKNO PASLANMAZ

  Türgi

  Ettevõte TEKNO PASLANMAZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub Konya/ Center, Türgi.

 6. ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES

  Liibüa

  Ettevõte ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstuses. See asub 012, Liibüa.

 7. VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD

  Island

  Ettevõte VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Akvakultuur ja kalakasvatus tööstuses. See tegeleb ka Kala töötlemise masinad ja materjalid, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Kopavogi, Island.

 8. F.BARRACLOUGH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte F.BARRACLOUGH LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kala töötlemise masinad ja materjalid, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Bradford, Ühendkuningriik.

 9. ORA FOOD PROCESSING CO LTD

  Island

  Ettevõte ORA FOOD PROCESSING CO LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kalakonservid tööstuses. See tegeleb ka Kala töötlemise masinad ja materjalid, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Kopavogi, Island.

 10. FISKVÉLAR EHF

  Island

  Ettevõte FISKVÉLAR EHF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kalalaevade seadmed ja materjalid tööstuses. See tegeleb ka Kala töötlemise masinad ja materjalid, JA Kala töötlemise masinad ja materjalid tööstustes. See asub Garðabæ, Island.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta