• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • külmutatud kauba raudteeveod

Otsingu tulemused

Külmutatud kauba raudteeveod - Import eksport

 1. ME WORKS B.V.

  Holland

  Ettevõte ME WORKS B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba raudteeveod tööstuses. See tegeleb ka oil tankers, storage tanks, JA cargo transport by container vessel tööstustes. See asub Halsteren, Holland.

 2. ESTREFTRANSSERVICE AS

  Eesti

  Ettevõte ESTREFTRANSSERVICE AS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba raudteeveod tööstuses. See tegeleb ka Rahvusvahelised transpordiagendid, Konteinerveod raudteel, Rahvusvahelised transpordiagendid, JA Konteinerveod raudteel tööstustes. See asub Valga, Eesti.

 3. TBV TRANSPORT-BERATUNG-VERMITTLUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TBV TRANSPORT-BERATUNG-VERMITTLUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteeveod tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba raudteeveod, JA Külmutatud kauba raudteeveod tööstustes. See asub Willstätt, Saksamaa.

 4. FERPORT NAPOLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FERPORT NAPOLI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Raudteeveod tööstuses. See tegeleb ka Konteinerveod raudteel, Külmutatud kauba raudteeveod, Konteinerveod raudteel, JA Külmutatud kauba raudteeveod tööstustes. See asub NAPOLI, Itaalia.

 5. PHARMA-CONCEPT LTD.

  Saksamaa

  Ettevõte PHARMA-CONCEPT LTD., aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba raudteeveod, JA Külmutatud kauba raudteeveod tööstustes. See asub Bargfeld-stegen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KOMBI DAN A/S

  Taani

  Ettevõte KOMBI DAN A/S, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba raudteeveod tööstuses. See asub Padborg, Taani.

 2. INTERMODALE CENTRO ITALIA S.R.L.

  Itaalia

 3. AZIMUTH DI NORRISH KATHERINE

  Itaalia

 4. DE-VERWALTUNGSGMBH

  Saksamaa

 5. SSI TRADE AND TRANSPORT S.R.L.

  Itaalia

 1. EUROPORTE 2

  Prantsusmaa

 2. MAX TRASPORTI S.R.L.

  Itaalia

 1. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Since 2016, LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL has specialised in maritime transport of goods, mostly edible oils such as sunflower, palm, rape seed, etc., and beverages as well as frozen products such as seafood, fish and meat. The company works internationally, mostly in south-east Asia, the Middle East and west Africa. Do not hesitate to contact us for further details.

 2. EUROPE SERVICES TRANSPORT

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte EUROPE SERVICES TRANSPORT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See tegeleb ka Rahvusvahelised transpordiagendid, Jäätmetransport, Rahvusvahelised transpordiagendid, JA Jäätmetransport tööstustes. See asub Champigny-Sur-Marne, Prantsusmaa.

 3. STB TRANSPORT & LOGISTIQUE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STB TRANSPORT & LOGISTIQUE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaubavedu tööstuses. See tegeleb ka Ekspresskullerteenused, Maanteetransport, Külmutatud kauba transport, Külmutatud kauba transport, Ekspresskullerteenused, Maanteetransport, Külmutatud kauba transport, JA Külmutatud kauba transport tööstustes. See asub Vendargues, Prantsusmaa.

 4. LTL EXPRESS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LTL EXPRESS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ekspresskullerteenused tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba transport, Kaubavedu, Külmutatud kauba transport, Maanteetransport, Mahttransport, Rahvusvaheline kolimine, international transport, customs bonded warehouse, JA ADR transport tööstustes. See asub Jarville-La-Malgrange, Prantsusmaa.

 5. TRANSPORT COLIS X'PRESS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRANSPORT COLIS X'PRESS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maanteetransport tööstuses. See tegeleb ka Ekspresskullerteenused, Külmutatud kauba transport, Külmutatud kauba transport, Ekspresskullerteenused, Külmutatud kauba transport, JA Külmutatud kauba transport tööstustes. See asub Arles, Prantsusmaa.

 6. TRANSPORTS NICOLAS HOFFMANN

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRANSPORTS NICOLAS HOFFMANN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See asub Allain, Prantsusmaa.

 7. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sadamaekspediitorid tööstuses. See tegeleb ka Lennujaamaekspediitorid, Kauba meretransport, Rahuvsvaheline kaubavedu, Õhutransport, Rahvusvahelised transpordiagendid, Raud- ja maanteetransport, Konteinerveod raudteel, Konteinertransport maanteel, JA Jõetransport tööstustes. See asub Sete, Prantsusmaa.

 8. TRANSEXPRESS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRANSEXPRESS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See tegeleb ka Maanteetransport, JA Maanteetransport tööstustes. See asub Montataire, Prantsusmaa.

 1. CONSAR SERVICE SOC.COOP

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CONSAR SERVICE SOC.COOP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See tegeleb ka Hoiustamisteenused, JA Hoiustamisteenused tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 2. PEREZ OLANO SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PEREZ OLANO SARL, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See asub Vitrolles, Prantsusmaa.

 3. TRANSBIS SA

  Prantsusmaa

 4. ERHARD HEGENBERGER

  Saksamaa

  Ettevõte ERHARD HEGENBERGER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud kauba transport, Maanteetransport, Rahvusvaheline kaubavedu maanteel, Rahvusvahelised kuller- ja kättetoimetamisteenused, Külmutatud kauba transport, Maanteetransport, Rahvusvaheline kaubavedu maanteel, JA Rahvusvahelised kuller- ja kättetoimetamisteenused tööstustes. See asub Au, Saksamaa.

 5. BENNECKENSTEIN TRANSPORTE GMBH - INT. SPEDITION, LAGER UND LOGISTIK

  Saksamaa

 6. TRANSPORTS SURGELES DE L'OUEST

  Prantsusmaa

  Ettevõte TRANSPORTS SURGELES DE L'OUEST, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See asub Cleden Poher, Prantsusmaa.

 7. TRANSPORTS JOUAN ET FILS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TRANSPORTS JOUAN ET FILS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud kauba transport tööstuses. See asub Guerlesquin, Prantsusmaa.

 8. TRANSPORTS CROQUELOIS

  Prantsusmaa

 9. SA ETS GUIVARCH

  Prantsusmaa

 10. CUNICOP GRUPPO AGROALIMENTARE DI DANIELE REMO & C. ( S.A.S. )

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta