• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jalatsitootmismasinad

Otsingu tulemused

Jalatsitootmismasinad - Import eksport

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RI.VE.MAC. SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Jalatsitootmismasinad, JA Sewing machines for leather tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 2. JOPEVI SL

  Hispaania

  Ettevõte JOPEVI SL, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Jalatsid, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, Jalatsid, curtains, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, JA print tööstustes. See asub Elche-Alicante, Hispaania.

 3. INCI MAKINE

  Türgi

  Ettevõte INCI MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for upper manufacturing, shoe factory, JA halogenizers for shoe factories tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugal

  Ettevõte CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, cutting machines for marble, granite and stone, Jalatsitootmismasinad, JA cnc cut tööstustes. See asub São João Da Madeira, Portugal.

 5. DEDEMAK MAKINE

  Türgi

  Ettevõte DEDEMAK MAKINE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka shoe finishing machines, last pulling machines for shoe factories and shoemakers, footwear mounting, JA machines for repairing shoes tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI.

  Türgi

  Ettevõte LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machines for soles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. S.I.R.MA.C. SRL

  Itaalia

  Ettevõte S.I.R.MA.C. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Jalatsid, beading machines for shoe factories and shoemakers, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, Jalatsid, JA machines for repairing shoes tööstustes. See asub Zona Industriale-Fosso', Itaalia.

 3. PRESSDAY MAKINE

  Türgi

  Ettevõte PRESSDAY MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, machines for repairing shoes, JA polishers for shoe manufacturers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. ORLANDO SRL

  Itaalia

  Ettevõte ORLANDO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, eyelet machines for shoe factories and shoemakers, JA machines and equipment for upper manufacturing tööstustes. See asub Noventa Padovana, Itaalia.

 5. CASA PASTOR S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CASA PASTOR S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka industrial supplies, JA naval supplies for cargo ships tööstustes. See asub Algeciras, Hispaania.

 1. STEFANOS KARYDAS

  Kreeka

  Ettevõte STEFANOS KARYDAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Attene, Kreeka.

 2. SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA

  Itaalia

  Ettevõte SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Monte Urano, Itaalia.

 1. SHOES FOR CREWS EUROPE

  Iirimaa

  Ettevõte SHOES FOR CREWS EUROPE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka men's shoes, women's shoes, comfort shoes, JA formal shoes tööstustes. See asub Shannon, Iirimaa.

 2. TERMOPOL UKRAINE

  Ukraina

  Ettevõte TERMOPOL UKRAINE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Dnepr, Ukraina.

 3. ANZANI MACHINERY

  Itaalia

  Ettevõte ANZANI MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, full construction of conveyors, JA Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Parabiago, Itaalia.

 4. SILVA & FERREIRA LDA

  Portugal

  Ettevõte SILVA & FERREIRA LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Arrifana Vfr, Portugal.

 5. FANTES MAKINA

  Türgi

  Ettevõte FANTES MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for welt making, JA vulcanizers for shoe factories and shoemakers tööstustes. See asub Montegranaro, Itaalia.

 7. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte EURO-LEDER GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikurid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, Kingakreem, Liimid, liimained ja aplikaatorid, Sünteetilised liimid, Jalatsitootmismasinad, Kingakreem, Liimid, liimained ja aplikaatorid, JA Sünteetilised liimid tööstustes. See asub Georgsmarienhütte, Saksamaa.

 8. MONTECH SRL

  Itaalia

  Ettevõte MONTECH SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, JA Jalatsitootmismasinad tööstustes. See asub Montichiari, Itaalia.

 1. JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Jieyang, Hiina.

 2. MCM DI MORETTI LORENZO E C.

  Itaalia

  Ettevõte MCM DI MORETTI LORENZO E C., aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machines for finishing footwear, stamping machines for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, JA machinery and equipment for shoe factories and shoemakers tööstustes. See asub Monte Urano, Itaalia.

 3. SLAWOMIR PIWOWARCZYK

  Poola

  Ettevõte SLAWOMIR PIWOWARCZYK, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Jalatsid, slippers, JA Jalatsid tööstustes. See asub Kraków, Poola.

 4. CELI ONORATO MODELLISTA

  Itaalia

  Ettevõte CELI ONORATO MODELLISTA, aastal ja mis tegeleb Jalatsid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, shoes, hand-made footwear, Jalatsitootmismasinad, JA footwear pattern makers tööstustes. See asub Falerone, Itaalia.

 5. POLEXCHEM

  Türgi

  Ettevõte POLEXCHEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka polyurethane soles, polyurethane, JA soles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER

  Itaalia

  Ettevõte FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nahk ja jalatsid - lisatarbed ja aksessuaarid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsid, Jalatsitootmismasinad, accessories for footwear, adhesives for shoes, Jalatsid, JA Jalatsitootmismasinad tööstustes. See asub Porto Sant'elpidio, Itaalia.

 7. SAHAN MAKINE

  Türgi

  Ettevõte SAHAN MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, JA machines for repairing shoes tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 8. ALEX DI MANCINI GIGLIOLA

  Itaalia

  Ettevõte ALEX DI MANCINI GIGLIOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Nahk ja karusnahk, footwear mounting, leather goods design, Nahk ja karusnahk, JA heel nailing machines for shoe factories tööstustes. See asub Monte San Pietrangeli, Itaalia.

 9. PRADAS SUCESORES, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PRADAS SUCESORES, S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Almansa, Hispaania.

 10. JINJIANG JILI MACHINE CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte JINJIANG JILI MACHINE CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kummi töötlemine pooltoodeteks, JA Kummi töötlemine pooltoodeteks tööstustes. See asub Fujian, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta