• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jalatsitootmismasinad

Otsingu tulemused

Jalatsitootmismasinad - Import eksport

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte RI.VE.MAC. SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud õmblusmasinad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Jalatsitootmismasinad, JA Sewing machines for leather tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 2. DEDEMAK MAKINE

  Türgi

  Ettevõte DEDEMAK MAKINE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka shoe finishing machines, last pulling machines for shoe factories and shoemakers, footwear mounting, JA machines for repairing shoes tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugal

  Ettevõte CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, cutting machines for marble, granite and stone, Jalatsitootmismasinad, JA cnc cut tööstustes. See asub São João Da Madeira, Portugal.

 4. INCI MAKINE

  Türgi

  Ettevõte INCI MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for upper manufacturing, shoe factory, JA halogenizers for shoe factories tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. JOPEVI SL

  Hispaania

  Ettevõte JOPEVI SL, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Jalatsid, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, Jalatsid, curtains, Tööstuslikud peennahatöötlusmasinad, JA print tööstustes. See asub Elche-Alicante, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI.

  Türgi

  Ettevõte LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machines for soles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. PRESSDAY MAKINE

  Türgi

  Ettevõte PRESSDAY MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, machines for repairing shoes, JA polishers for shoe manufacturers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. ORLANDO SRL

  Itaalia

  Ettevõte ORLANDO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, eyelet machines for shoe factories and shoemakers, JA machines and equipment for upper manufacturing tööstustes. See asub Noventa Padovana, Itaalia.

 4. TERMOPOL UKRAINE

  Ukraina

  Ettevõte TERMOPOL UKRAINE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Dnepr, Ukraina.

 5. SILVA & FERREIRA LDA

  Portugal

  Ettevõte SILVA & FERREIRA LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Arrifana Vfr, Portugal.

 1. FANTES MAKINA

  Türgi

  Ettevõte FANTES MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. CASA PASTOR S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CASA PASTOR S.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka industrial supplies, JA naval supplies for cargo ships tööstustes. See asub Algeciras, Hispaania.

 1. SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA

  Itaalia

  Ettevõte SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Monte Urano, Itaalia.

 2. SHOES FOR CREWS EUROPE

  Iirimaa

  Ettevõte SHOES FOR CREWS EUROPE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka men's shoes, women's shoes, comfort shoes, JA formal shoes tööstustes. See asub Shannon, Iirimaa.

 3. ANZANI MACHINERY

  Itaalia

  Ettevõte ANZANI MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed, full construction of conveyors, JA Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Parabiago, Itaalia.

 4. OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for welt making, JA vulcanizers for shoe factories and shoemakers tööstustes. See asub Montegranaro, Itaalia.

 5. POLEXCHEM

  Türgi

  Ettevõte POLEXCHEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka polyurethane soles, polyurethane, JA soles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. CELI ONORATO MODELLISTA

  Itaalia

  Ettevõte CELI ONORATO MODELLISTA, aastal ja mis tegeleb Jalatsid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, shoes, hand-made footwear, Jalatsitootmismasinad, JA footwear pattern makers tööstustes. See asub Falerone, Itaalia.

 7. MONTECH SRL

  Itaalia

  Ettevõte MONTECH SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, JA Jalatsitootmismasinad tööstustes. See asub Montichiari, Itaalia.

 8. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte EURO-LEDER GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lõikurid tööstuses. See tegeleb ka Jalatsitootmismasinad, Kingakreem, Liimid, liimained ja aplikaatorid, Sünteetilised liimid, Jalatsitootmismasinad, Kingakreem, Liimid, liimained ja aplikaatorid, JA Sünteetilised liimid tööstustes. See asub Georgsmarienhütte, Saksamaa.

 1. STEFANOS KARYDAS

  Kreeka

  Ettevõte STEFANOS KARYDAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Attene, Kreeka.

 2. SLAWOMIR PIWOWARCZYK

  Poola

  Ettevõte SLAWOMIR PIWOWARCZYK, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Jalatsid, slippers, JA Jalatsid tööstustes. See asub Kraków, Poola.

 3. SAHAN MAKINE

  Türgi

  Ettevõte SAHAN MAKINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, JA machines for repairing shoes tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. VIFAMA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte VIFAMA S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Monovar, Hispaania.

 5. PIDIGI SPA

  Itaalia

  Ettevõte PIDIGI SPA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Tehnilised tekstiilid, carbon fibre fabrics, JA Tehnilised tekstiilid tööstustes. See asub Verona, Itaalia.

 6. YEV INTERNATIONAL TRADE

  Türgi

  Ettevõte YEV INTERNATIONAL TRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - tekstiil ja rõivad tööstuses. See tegeleb ka Sokid, Jalatsitootmismasinad, home textile products, Sokid, JA Jalatsitootmismasinad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. BAVA MACHINES

  Portugal

  Ettevõte BAVA MACHINES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka Kingaliistud, shoes, JA Kingaliistud tööstustes. See asub Cucujães-Oliveira De Azeméis, Portugal.

 8. PRADAS SUCESORES, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PRADAS SUCESORES, S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Almansa, Hispaania.

 9. BY TERLIK

  Türgi

  Ettevõte BY TERLIK, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See tegeleb ka heelless slippers, bottom assembly for footware, JA eva stacked soles tööstustes. See asub Erzurum, Türgi.

 10. MASTRUCCI FIORENZO

  Itaalia

  Ettevõte MASTRUCCI FIORENZO, aastal ja mis tegeleb Jalatsitootmismasinad tööstuses. See asub Serra De' Conti, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta