• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jahutuskonteinerid

Otsingu tulemused

Jahutuskonteinerid - Import eksport

 1. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tai

  Verified by europages badge

  Our range of refrigerant gases can be used for transport, refrigeration, and air conditioning applications. With zero ozone depletion potential (ODP), our gases meet the world’s toughest environmental standards. Here at Global Gases Group Thai, we have a complete range of refrigerant gases available for you to choose from, so don’t hesitate to find something suitable today. Our refrigerant gases are suitable for various needs and wants and are suitable for an array of refrigeration and cooling applications. We supply a wide range of high-quality refrigerant gases, here at Global Gases Group Thai, each of which is quick and easy to use. The refrigerant gases we have in stock are all designed to offer high efficiency and provide quality performance for your refrigeration needs, no matter which gas cylinder you require. Global Gases Group Thai has a range of cylinder sizes to suit your appliance needs specifically. Our products: HFC refrigerants, HC refrigerants, HFO refrigerants, CFC refrigerants, Helium gas, HCFC refrigerants, MAPP gas, refrigerant spare parts and refrigerant iso tank. Partner with us and witness firsthand how our dedication transforms the way you approach refrigeration solutions.

 2. ASPECT QUALITY GMBH PRÜFLABOR

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASPECT QUALITY GMBH PRÜFLABOR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Reutlingen, Saksamaa.

 3. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, milk, cheese graters, Jahutuskonteinerid, JA Food grade mixer tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. CTS CLIMA TEMPERATUR SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CTS CLIMA TEMPERATUR SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Hechingen, Saksamaa.

 5. KLIMA SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR KLIMAPRÜFTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte KLIMA SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR KLIMAPRÜFTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Nümbrecht, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. THERMOTEC WEILBURG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte THERMOTEC WEILBURG GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Weilburg, Saksamaa.

 2. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Türgi

  Ettevõte DENKROM MILK PROCESSING MACHINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Juustumasinad, Jogurtimasinad, Jahutuskonteinerid, Juustumasinad, Jogurtimasinad, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 3. MAFRISA - MADURACIÓN Y FRIGORÍFICOS SA

  Hispaania

  Ettevõte MAFRISA - MADURACIÓN Y FRIGORÍFICOS SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Külmkambrid tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Carcaixent-Valencia, Hispaania.

 4. AGROMASTERS LTD

  Kreeka

  Ettevõte AGROMASTERS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lüpsimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, milking systems, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 5. HVM HIGH VACUUM MAINTENANCE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte HVM HIGH VACUUM MAINTENANCE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Livorno, Itaalia.

 1. SERAP INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SERAP INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, hydraulic cooler, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Gorron, Prantsusmaa.

 2. ENGIE DEUTSCHLAND GMBH TEST BENCHES & ENVIRON. SIMULATIONS

  Saksamaa

  Ettevõte ENGIE DEUTSCHLAND GMBH TEST BENCHES & ENVIRON. SIMULATIONS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 1. DENKROM

  Türgi

  Ettevõte DENKROM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Juustumasinad, Jahutuskonteinerid, Juustumasinad, Jahutuskonteinerid, JA Cooking equipment tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 2. GENÇTAR MAKINE SANAYI IMPORT&EXPORT CO. LTD.

  Türgi

  Ettevõte GENÇTAR MAKINE SANAYI IMPORT&EXPORT CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lüpsimasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, agricultural machinery and equipment, automatic milking systems, systems and equipment for manure removal, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. EURO COLD SRL

  Itaalia

  Ettevõte EURO COLD SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Veejahutusvahendid, Soojusvahetid, Veejahutusvahendid, JA Soojusvahetid tööstustes. See asub Bomporto, Itaalia.

 4. GALVÁN FRÍO INDUSTRIAL

  Hispaania

  Ettevõte GALVÁN FRÍO INDUSTRIAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka industrial refrigeration, refrigeration system, cooling belt, JA Commercial refrigeration tööstustes. See asub Beriain, Hispaania.

 5. FEMAK SOGUTMA

  Türgi

  Ettevõte FEMAK SOGUTMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. HYDROKOMPLET GRZEGORZ DRESZLER, ANDRZEJ MOLCZYŃSKI S.C.

  Poola

  Ettevõte HYDROKOMPLET GRZEGORZ DRESZLER, ANDRZEJ MOLCZYŃSKI S.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Grudziądz, Poola.

 7. OZÇAGRI PASLANMAZ - LIDER KROM

  Türgi

  Ettevõte OZÇAGRI PASLANMAZ - LIDER KROM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka milk processing machines tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 8. NORDFROST KÜHL UND LAGERHAUS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NORDFROST KÜHL UND LAGERHAUS GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Maanteetranspordi logistikateenused tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Jahutuskonteinerid, Külmhoiustamine ladudes, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Jahutuskonteinerid, JA Külmhoiustamine ladudes tööstustes. See asub Schortens, Saksamaa.

 1. BRNOFROST SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte BRNOFROST SPOL. S R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Jahutuskonteinerid, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Brno Cernovice, Tšehhi Vabariik.

 2. IZGI KROM MAK.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte IZGI KROM MAK.SAN.TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See asub Burdur, Türgi.

 3. SCHREUDER & CO. B.V.

  Holland

  Ettevõte SCHREUDER & CO. B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Dordrecht, Holland.

 4. ETSCHEID ANLAGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ETSCHEID ANLAGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jahutuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Neustadt, Saksamaa.

 5. NIJSSEN KOELING B.V.

  Holland

  Ettevõte NIJSSEN KOELING B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Leiden, Holland.

 6. THERMOBIL - MOBILE KÜHLLAGER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THERMOBIL - MOBILE KÜHLLAGER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Neuss, Saksamaa.

 7. NAS KOUDETECHNIEK B.V.

  Holland

  Ettevõte NAS KOUDETECHNIEK B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Escharen, Holland.

 8. MUELLER LICHTENVOORDE B.V.

  Holland

  Ettevõte MUELLER LICHTENVOORDE B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Lichtenvoorde, Holland.

 9. INTERMAK MAKINA IMALAT ITHALAT SANAYI VE TICARET A S

  Türgi

  Ettevõte INTERMAK MAKINA IMALAT ITHALAT SANAYI VE TICARET A S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jahutuskonteinerid, JA Jahutuskonteinerid tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 10. AGRI TEKNIK BROERUP APS

  Taani

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta