• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • jääkastid

Otsingu tulemused

Jääkastid - Import eksport

 1. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  50 years of experience has made ZIEGRA into a leading international manufacturer that exclusively deals with industrial ice machines and associated technology. Products range from small laboratory machines through medium-sized machines for trade and processing to large fully-automatic equipment for industry. More than 80 specialists work at ZIEGRA who focus on all matters relating to ice. Experience, unconditional awareness of quality and continual further development make ZIEGRA a benchmark for its sector throughout Europe. To date, ZIEGRA ice machines have been used in over 160 countries on all continents. Our own national and international customer service departments, subsidiaries and representatives provide the necessary support with all installations. The second generation of this family company continues to ensure high standards of production for quality that's made in Germany.

 2. 3P FRANCE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte 3P FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastist isolatsioonipakendid tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, JA Jääkastid tööstustes. See asub Saint-Ouen-L'aumône, Prantsusmaa.

 3. TECNO EUROTRADING SL

  Hispaania

  Ettevõte TECNO EUROTRADING SL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kereparandusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, Cold storage rooms for frozen products, Cold storage rooms for perishable products, Utility trailer, JA Jääkastid tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 4. VINOTECAS.COM

  Hispaania

  Ettevõte VINOTECAS.COM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 5. LA GLACIÈRE

  Belgia

  Ettevõte LA GLACIÈRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See asub Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte BREMA ICE MAKERS S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, water ice block and flake machines, Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, JA ice makers tööstustes. See asub Villa Cortese, Itaalia.

 2. PROFESSIONAL TECHNICS

  Belgia

  Ettevõte PROFESSIONAL TECHNICS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, Jääkastid, JA ice-cream machines for the ice-cream industry tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 3. TATEO

  Itaalia

  Ettevõte TATEO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Joogiveepurskkaevud, Veejahutusvahendid, Joogiveepurskkaevud, JA Veejahutusvahendid tööstustes. See asub Conversano, Itaalia.

 4. REFRIGERATION ENGINEERING LTD

  Iirimaa

  Ettevõte REFRIGERATION ENGINEERING LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Jääkastid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Jääkastid tööstustes. See asub Kilkenny, Iirimaa.

 5. MR ICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MR ICE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, JA Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 1. POLO NORD ICE CUBES S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte POLO NORD ICE CUBES S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, JA Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed tööstustes. See asub Pastrengo, Itaalia.

 2. VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S

  Taani

  Ettevõte VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad külmikud tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Jääkastid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, JA Jääkastid tööstustes. See asub Viborg, Taani.

 1. WITT HVIDEVARER A/S

  Taani

  Ettevõte WITT HVIDEVARER A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad külmikud tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad pesumasinad, Jääkastid, Kodumajapidamises kasutatavad pesumasinad, JA Jääkastid tööstustes. See asub Herning, Taani.

 2. TEFCOLD A/S

  Taani

  Ettevõte TEFCOLD A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad külmikud tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Jääkastid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Jääkastid tööstustes. See asub Viborg, Taani.

 3. KOELE-MOELLER A/S

  Taani

  Ettevõte KOELE-MOELLER A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad pesumasinad, JA Kodumajapidamises kasutatavad pesumasinad tööstustes. See asub Frederiksberg C, Taani.

 4. BAKER, SUSAN

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BAKER, SUSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed jäätisevalmistamisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, JA Jääkastid tööstustes. See asub Minehead, Ühendkuningriik.

 5. GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO

  Itaalia

  Ettevõte GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotelli-, baari,- kohviku- ja restoranimööbel tööstuses. See tegeleb ka Kontorimööbel, Jääkastid, Kontorimööbel, JA Jääkastid tööstustes. See asub Basiglio, Itaalia.

 6. DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V.

  Holland

  Ettevõte DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Nieuwegein, Holland.

 7. GRAM EQUIPMENT A/S

  Taani

  Ettevõte GRAM EQUIPMENT A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, JA Jääkastid tööstustes. See asub Vojens, Taani.

 8. DI.LA.R. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DI.LA.R. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Kassaaparaadid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaupade remont, Jääkastid, Tööstuskaupade remont, JA Jääkastid tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

 1. ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE

  Itaalia

  Ettevõte ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaupade remont, Jääkastid, Tööstuskaupade remont, JA Jääkastid tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 2. A/S VESTFROST

  Taani

  Ettevõte A/S VESTFROST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamises kasutatavad külmikud, JA Kodumajapidamises kasutatavad külmikud tööstustes. See asub Esbjerg Oe, Taani.

 3. CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C.

  Itaalia

  Ettevõte CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C., aastal ja mis tegeleb Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik sool, Jääkastid, Tööstuslik sool, JA Jääkastid tööstustes. See asub Pagani, Itaalia.

 4. CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed, domestic ice machines, JA Jääkuubikute ja purustatud jää valmistamise seadmed tööstustes. See asub Portopalo Di Capo Passero, Itaalia.

 5. DOMETIC

  Prantsusmaa

  Ettevõte DOMETIC, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See asub PLAILLY, Prantsusmaa.

 6. FRI-JADO SUPER SERVICE B.V.

  Holland

  Ettevõte FRI-JADO SUPER SERVICE B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Etten-Leur, Holland.

 7. BONACCORSO AGATINO & FRATELLI

  Itaalia

  Ettevõte BONACCORSO AGATINO & FRATELLI, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, Kalatööstus, Jääkastid, JA Kalatööstus tööstustes. See asub Catania, Itaalia.

 8. TOKYO PLAST INTERNATIONAL LIMITED

  India

  Ettevõte TOKYO PLAST INTERNATIONAL LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See asub Mumbai, India.

 9. TECNOGRUPPO

  Itaalia

  Ettevõte TECNOGRUPPO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jääkastid, JA Jääkastid tööstustes. See asub San Giovanni In Marignano, Itaalia.

 10. PATRICK PURCELL

  Iirimaa

  Ettevõte PATRICK PURCELL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Jääkastid tööstuses. See tegeleb ka Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstustes. See asub Thurles, Iirimaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta