• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sardiinia veinid

Otsingu tulemused

Sardiinia veinid - Itaalia

Itaalia
 1. CANTINA DEL GIOGANTINU

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA DEL GIOGANTINU, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Sardiinia veinid tööstuses. See tegeleb ka production of wines, vermentino, wines, JA fine wines tööstustes. See asub Berchidda, Itaalia.

 2. E-SARDINIAFOOD.COM

  Itaalia

  Ettevõte E-SARDINIAFOOD.COM, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Sardiinia veinid, Sardiinia veinid, JA sale of cheese products tööstustes. See asub Oristano, Itaalia.

 3. ATHA RUJA PODERI

  Itaalia

  Ettevõte ATHA RUJA PODERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sardiinia veinid tööstuses. See tegeleb ka wine shop, tourism and agriculture, wine cellars, JA wine bar wine tasting tööstustes. See asub Dorgali, Itaalia.

 4. CANTINA GIAMPIETRO PUGGIONI SRL

  Itaalia

  Ettevõte CANTINA GIAMPIETRO PUGGIONI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sardiinia veinid tööstuses. See tegeleb ka cannonau tööstustes. See asub Mamoiada, Itaalia.

 5. AZIENDA AGRICOLA SERRANELLO

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA AGRICOLA SERRANELLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sardiinia veinid tööstuses. See tegeleb ka company domiciliation tööstustes. See asub Bono, Itaalia.

Filtrid

Otsingu tulemused

Sardiinia veinid - Itaalia

Tulemuste arv

5 Ettevõtted