• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • identifitseerimiskaardid

Otsingu tulemused

Identifitseerimiskaardid - Import eksport

 1. SECANDA SYSTEMS AG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SECANDA SYSTEMS AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Villingen-Schwenningen, Saksamaa.

 2. PRINTING LOVERS LDA

  Portugal

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRINTING LOVERS LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Visiitkaardid tööstuses. See tegeleb ka Identifitseerimiskaardid, JA Identifitseerimiskaardid tööstustes. See asub Sintra, Portugal.

 3. ID CARD STORE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ID CARD STORE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka Lukusüsteemid ja -seadmed, id card holders, JA Lukusüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Liverpool, Ühendkuningriik.

 4. PLASTICARD-ZFT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte PLASTICARD-ZFT GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Isikukaardid tööstuses. See tegeleb ka Visiitkaardid, Identifitseerimiskaardid, Visiitkaardid, magnetic badges, JA Identifitseerimiskaardid tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

 5. IDENTA AUSWEISSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IDENTA AUSWEISSYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Isikukaardid tööstuses. See tegeleb ka Identifitseerimiskaardid, Visiitkaardid, Identifitseerimiskaardid, Visiitkaardid, JA magnetic badges tööstustes. See asub Villingen-Schwenningen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. IDENTBASE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IDENTBASE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka plastic card identification systems, id card holders, JA radio access control readers tööstustes. See asub Meppen, Saksamaa.

 2. TIPOESSE

  Itaalia

  Ettevõte TIPOESSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka typography, JA plastic sheet bending machines tööstustes. See asub Ravenna, Itaalia.

 3. PROFI-LAM

  Poola

  Ettevõte PROFI-LAM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste trükiste kirjastamine tööstuses. See tegeleb ka Identifitseerimiskaardid, Identifitseerimiskaardid, Badge clips, JA Promotional badges tööstustes. See asub Warsaw, Poola.

 4. CARDS-X (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CARDS-X (UK) LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka id card holders tööstustes. See asub Malton, Ühendkuningriik.

 5. TARJECARD TARJETAS PLÁSTICAS

  Hispaania

  Ettevõte TARJECARD TARJETAS PLÁSTICAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka printers for plastic badges, proximity badges, id badges, JA magnetic badges tööstustes. See asub Córdoba, Hispaania.

 1. SOGEDEX ACCESSORIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOGEDEX ACCESSORIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka badge holder tööstustes. See asub Bois-D'arcy, Prantsusmaa.

 2. INGENIA

  Ühendkuningriik

  Ettevõte INGENIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka id card holders, JA plastic cards tööstustes. See asub Bristol, Ühendkuningriik.

 1. SŁAWOMIR MAJ STUDIO ID

  Poola

  Ettevõte SŁAWOMIR MAJ STUDIO ID, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Dąbrówka, Poola.

 2. ID SYSTEMS AS

  Eesti

  Ettevõte ID SYSTEMS AS, aastal ja mis tegeleb Krediit- ja identifitseerimiskaartide tootmine tööstuses. See tegeleb ka Identifitseerimiskaardid, POS amd Back-Office systems, Identifitseerimiskaardid, Manufacturing and personalization of ID cards, JA Equipment for personalization of ID cards tööstustes. See asub Tallinn, Eesti.

 3. SMARTCARDSHOP24 GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SMARTCARDSHOP24 GMBH & CO. KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Oldenburg, Saksamaa.

 4. SAETIC SA

  Hispaania

  Ettevõte SAETIC SA, aastal ja mis tegeleb Krediit- ja identifitseerimiskaartide tootmine tööstuses. See tegeleb ka Plastkaardid, Identifitseerimiskaardid, Plastkaardid, Identifitseerimiskaardid, id badges, JA identification and control documents- printing tööstustes. See asub SANT JUST DESVERN - BARCELONA, Hispaania.

 5. IDENTIBLE

  Saksamaa

  Ettevõte IDENTIBLE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Mannheim, Saksamaa.

 6. ECD - BADGES & ACCESSOIRES DEPUIS 1989

  Prantsusmaa

  Ettevõte ECD - BADGES & ACCESSOIRES DEPUIS 1989, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka badges, JA badge holder tööstustes. See asub Colombes, Prantsusmaa.

 7. CARDHOUSE S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CARDHOUSE S.R.O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka smart card identification systems, JA plastic card identification systems tööstustes. See asub Ústí Nad Labem, Tšehhi Vabariik.

 8. ETAC SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETAC SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Les Rairies, Prantsusmaa.

 1. ENZOCARD R&D SL

  Hispaania

  Ettevõte ENZOCARD R&D SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka plastic card identification systems, printers for plastic badges, access control turnstiles, JA access control and presence identification systems tööstustes. See asub Campanillas, Hispaania.

 2. ID CARD CENTRE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ID CARD CENTRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka lanyards, printers, id card holders, JA threading tools tööstustes. See asub Northampton, Ühendkuningriik.

 3. GSTAG

  Prantsusmaa

  Ettevõte GSTAG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka Lukusüsteemid ja -seadmed, Identification bracelet, JA Lukusüsteemid ja -seadmed tööstustes. See asub Gemenos, Prantsusmaa.

 4. POLIMEX HOLDING LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte POLIMEX HOLDING LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lukusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Mälukaardid, Identifitseerimiskaardid, Mälukaardid, JA Identifitseerimiskaardid tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 5. ESSENTRA SECURITY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ESSENTRA SECURITY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Oxford, Ühendkuningriik.

 6. KOOLKARD SL

  Hispaania

  Ettevõte KOOLKARD SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka printers for plastic badges, id badges, magnetic badge time recorders, JA plastic card identification systems tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 7. TERCO SERVICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte TERCO SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See tegeleb ka magnetic badges tööstustes. See asub Auffargis, Prantsusmaa.

 8. PARTITALIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte PARTITALIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Identifitseerimiskaardid tööstuses. See asub Lainate, Itaalia.

 9. A3M AUTO ID SL

  Hispaania

  Ettevõte A3M AUTO ID SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Krediit- ja identifitseerimiskaartide tootmine tööstuses. See tegeleb ka Identifitseerimiskaardid, Automaatuksed ja -väravad, lukusüsteemid, Identifitseerimiskaardid, access control turnstiles, radio access control readers, JA Automaatuksed ja -väravad, lukusüsteemid tööstustes. See asub Cordoba, Hispaania.

 10. CARDPLUS SYSTEM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CARDPLUS SYSTEM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Visiitkaardid tööstuses. See tegeleb ka Identifitseerimiskaardid, printers for plastic badges, Access control, Identifitseerimiskaardid, JA alarm system tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta