• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hammasrattad

Otsingu tulemused

Hammasrattad - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Näeme end laiendatud töölauana ja oleme nii masinaehituse tarnija kui ka tarnija tööstusele, mis vajab üksikuid jõuülekandeosi. Kliendid on pärit mere-, raudtee-, tuule-, spetsiaalsete hammasrataste/erihammasrataste ja tehaste ehitusest. Meie ettevõte investeerib pidevalt uutesse tootmistehnoloogiatesse, et olla valmis tulevasteks väljakutseteks. Valmistame standardiseeritud, aga ka ülikeerulisi ja ülimalt nõudlikke hammasrattaid ja võlli ning rõngashammasrattaid (ka rasketehnika! ). Seetõttu on enam kui 200 töötajaga ZWP ülitäpsete toodete "Made in Germany" tootmise liider. Strateegilise tarnijana ja näiteks Aasiast pärit pikkadest tarnemarsruutidest sõltumatuna peetakse meid usaldusväärseks kohalikuks partneriks ning hindame ka lühikeste tarneaegade ja hea suhtlusega. Oleme kontaktiks hammasrataste tehnoloogia, peaajamite, masinaelementide, laeva hammasrataste, suurte hammasrataste, kaevandustehnoloogia, hammasrataste tootmise üldiselt, tuntud ettevõtete hammasvõllide osas ning pakume teile ka strateegilist partnerlust usaldusväärse masinaehituse tarnijana. Ekspertidena võtame juba praegu tootmisettevõtete allhanget. Pole harvad juhud, kui oleme tuuleturbiinide, hüdroelektrijaamade, gaasikompressiooni või keskülekande osade strateegiline tarnija. Näiteks kasutatakse meie tooteid ka raudtee hammasrataste, planetaarülekannete, kroonhammasrataste sidurite jms jaoks.

  Kõik tooted, milles sisaldub "hammasrattad"

 2. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Quality partner. For more than 60 years. Founded in 1950, our owner-managed company has developed throughout Europe to become the leader in terms of quality of toothed components. Today, around 400 employees in a factory area of more than 26, 000 m² produce large- and small-scale series with a precision and variety that sets standards. The best comes together here: /// Market stability and innovative strength. Delivery reliability is of the highest priority for our customers. The market stability of the company, proven over decades, gives you the security of always having a reliable partner at your side in the long term too. An extremely high innovation potential is added to the continued availability of the precision products. Our ability to manufacture new products for new applications in the shortest time is the best basis for growing together with our customers.

 3. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ehgartner offers you everything from precision gears, spiral bevel gears, gearboxes and drives, gear wheels, worm wheels, splined shafts, welded constructions to repairs from a single source. Our gears, shafts and other gear parts are produced with an accuracy of a thousandth of a millimetre and are designed for extreme continuous loads in aircraft or locomotives, in power stations or in mining. Maximum precision is offered for the relevant gear profiles, rotational and milled parts.

 4. FRAMO MORAT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Since the founding of Franz Morat GmbH in 1912, gear and drive engineering has been in a continuous state of development at the company’s headquarters in Eisenbach. With subsidiaries in the United States, Turkey, Poland and The Netherlands as well as a worldwide network of sales partners, Framo Morat is a globally operating manufacturer of high-quality drive solutions for many industries. Gear technology is our speciality. We perform all quality-relevant production technologies in-house. Framo Morat is one of the leading European providers of worm gear sets in particular. Framo Morat sees itself as a consulting company, combining automatic production with the services of a design office. Based on the many years of experience, Framo Morat is your ideal partner, from specifying your drive idea, to development and design, through to prototype construction, testing, assembly and production.

 5. ENKA MAKINA DISLI

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte ENKA MAKINA DISLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka Drive technology, Bevel gears/bevel gear sets, Spur gears, Chains for agricultural machines, Sprockets, CNC metal machining, Toothed racks, Rotary chains, JA Turned parts for mechanical engineering tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Neckartailfingen, Saksamaa.

 2. MÄDLER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MÄDLER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka Sidurid, Keermestatud vardad, Rubber-metal buffers, Drive belt pulleys, racks, bushings, Flanged bearings, cone drive, JA Sidurid tööstustes. See asub Stuttgart, Saksamaa.

 3. HARMA RONALD MANZ GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HARMA RONALD MANZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Ebersbach, Saksamaa.

 4. NEY DRAHTERODIEREN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte NEY DRAHTERODIEREN GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka Drill erosion work, CNC wire eroding work, Wire eroding work, Electrical discharge machining work, Custom tool manufacturing, Toothed wheels for precision mechanics, JA Ring gears, milled tööstustes. See asub Wallerfangen, Saksamaa.

 5. REKUPLAST GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte REKUPLAST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Wertheim, Saksamaa.

 1. MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Wetzlar, Saksamaa.

 2. UNLIMITED DRIVE SYSTEMS

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte UNLIMITED DRIVE SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Selbitz, Saksamaa.

 1. HERZOG INTERTEC GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HERZOG INTERTEC GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Mahlstetten, Saksamaa.

 2. GRELL-GEAR AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte GRELL-GEAR AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Mohlin, Šveits.

 3. BIGIPARTS GMBH CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BIGIPARTS GMBH CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Pforzheim, Saksamaa.

 4. SAIM EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SAIM EUROPE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Mittelbiberach, Saksamaa.

 5. CRASTECH GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CRASTECH GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Taufkirchen, Saksamaa.

 6. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte TECHNO - NAUTA SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pilutamine - teras ja metall, Ülekandemehhanismid, Hammasrattad, Laevade hooldus ja remont, Mechanical components, Contract CNC manufacturing and machining, Pilutamine - teras ja metall, Ülekandemehhanismid, JA Hammasrattad tööstustes. See asub Gdynia, Poola.

 7. HERO GEARS A/S

  Taani

  Ettevõte HERO GEARS A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka cylinder gears tööstustes. See asub Roedovre, Taani.

 8. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Moto-reduktorid tööstuses. See tegeleb ka Hammasrattad, Gear design, JA Hammasrattad tööstustes. See asub Landshut, Saksamaa.

 1. TENTE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TENTE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Metallrattad ja -rullikud, Hammasrattad, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, rollers, Metallrattad ja -rullikud, Hammasrattad, JA Kaubakäitlusrattad ja -rullikud tööstustes. See asub Saint Fargeau Ponthierry, Prantsusmaa.

 2. ZAMA GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte ZAMA GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka helical bevel gears, cone drive, cylinder gears, JA cog wheels tööstustes. See asub Bordesholm, Saksamaa.

 3. STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Velbert, Saksamaa.

 4. DHM PRODUKTMANAGEMENT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DHM PRODUKTMANAGEMENT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuullaagrid tööstuses. See tegeleb ka Hammasrattad, roller chains, Conveyor chains, Hammasrattad, JA Elastomer clutches tööstustes. See asub Moers, Saksamaa.

 5. HOLTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH&CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte HOLTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH&CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Schloß Holte-Stukenbrock, Saksamaa.

 6. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Austria

  Ettevõte ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka Sidurid, transmission gears, drives, Sidurid, JA linear guides tööstustes. See asub Lustenau, Austria.

 7. DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Wedel, Saksamaa.

 8. WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH

  Saksamaa

  Ettevõte WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Verl, Saksamaa.

 9. W. SIEGRIST AG

  Šveits

  Ettevõte W. SIEGRIST AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See asub Grenchen, Šveits.

 10. ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hammasrattad tööstuses. See tegeleb ka Semi-finished plastic products, rollers, bushings, JA pullers tööstustes. See asub Ahaus, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta