• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • hõõritsad

Otsingu tulemused

Hõõritsad - Import eksport

 1. FWT GMBH FEINWERKTECHNIK BINGEN

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FWT GMBH FEINWERKTECHNIK BINGEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Bingen, Saksamaa.

 2. URBSCHAT-TOOLS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte URBSCHAT-TOOLS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aparaadiehitus - kaasaskantavad elektrilised tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Hõõritsad, Milling cutters for plastics processing, Solid carbide milling tools, Deburring tools, Solid carbide reamers, Aluminium milling tools, Engravers, JA Deburring tools tööstustes. See asub Ennepetal, Saksamaa.

 3. MAPAL FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAPAL FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Le Chambon-Feurgerolles, Prantsusmaa.

 4. FMT - FREZITE METAL TOOLING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FMT - FREZITE METAL TOOLING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Balingen, Saksamaa.

 5. HOFFMANN GROUP

  Saksamaa

  Ettevõte HOFFMANN GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub München, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LUDWIG HUNGER WERKZEUG- UND MASCHINENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LUDWIG HUNGER WERKZEUG- UND MASCHINENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See tegeleb ka Gaasimootorid, hydraulic units, Precision tools, Repair of diesel marine engines, JA Gaasimootorid tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 2. GWD-TECHNOLOGIEZENTRUM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GWD-TECHNOLOGIEZENTRUM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See tegeleb ka Puuriterad ja süvistid, tools for aeronautical applications, application programs for the automobile industry, aluminium profiles, JA Puuriterad ja süvistid tööstustes. See asub Ölbronn-Dürrn, Saksamaa.

 3. LMT TOOL SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte LMT TOOL SYSTEMS GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuriterad ja süvistid tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, rollers, Hõõritsad, milling tools, JA Automotive tööstustes. See asub Schwarzenbek, Saksamaa.

 4. WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuriterad ja süvistid tööstuses. See tegeleb ka Lõikekettad, Hõõritsad, Hard metal tools, Lõikekettad, Precision tools, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Rödermark, Saksamaa.

 5. REINHARD HERRMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Saksamaa

  Ettevõte REINHARD HERRMANN INDUSTRIEVERTRETUNGEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Ötisheim, Saksamaa.

 1. MICRON PRECISION LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MICRON PRECISION LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See tegeleb ka cutting tools tööstustes. See asub Leicester, Ühendkuningriik.

 2. AF CHASSET

  Prantsusmaa

  Ettevõte AF CHASSET, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Dun Sur Auron, Prantsusmaa.

 1. CARBILLY

  Prantsusmaa

  Ettevõte CARBILLY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Saint Pierre en Faucigny, Prantsusmaa.

 2. TDC

  Prantsusmaa

  Ettevõte TDC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Hõõritsad, JA industrial sharpeners tööstustes. See asub Genlis, Prantsusmaa.

 3. OUTILLAGE ARMOR SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte OUTILLAGE ARMOR SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektritööriistad tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, control gauges, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Nantes, Prantsusmaa.

 4. BONNEFOND AFFUTAGE SERVICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte BONNEFOND AFFUTAGE SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teritamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Flat and cylindrical grinding, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Le Pian Medoc, Prantsusmaa.

 5. MAGAFOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAGAFOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Hõõritsad, JA automated cutters tööstustes. See asub Fontenay-Sous-Bois, Prantsusmaa.

 6. EUROMAC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROMAC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See tegeleb ka Puuriterad ja süvistid, Puuriterad ja süvistid, tool design, JA High-precision diamond tools tööstustes. See asub Brinon-Sur-Sauldre, Prantsusmaa.

 7. AFFUT 82

  Prantsusmaa

  Ettevõte AFFUT 82, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingiterad tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Hõõritsad, JA milling cutter sharpening tööstustes. See asub Canals, Prantsusmaa.

 8. HELIX TOOLS

  Türgi

  Ettevõte HELIX TOOLS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Käiamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Solid carbide special drilling tools, drill bits, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 1. SECO TOOLS BENELUX

  Belgia

  Ettevõte SECO TOOLS BENELUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Treiterad tööstuses. See tegeleb ka Puuriterad ja süvistid, Tööriistahoidikud, Hõõritsad, Puuriterad ja süvistid, Tööriistahoidikud, Hõõritsad, JA cutting tools tööstustes. See asub Braine-L'Alleud, Belgia.

 2. K.J FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte K.J FRANCE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete rent tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, cutting tools, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Ibos, Prantsusmaa.

 3. SADEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte SADEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaasaskantavad elektritööriistad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised tööriistad, Puuriterad ja süvistid, Hõõritsad, Mehaanilised tööriistad, Puuriterad ja süvistid, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Entre Deux Guiers, Prantsusmaa.

 4. DE WATERBEER

  Belgia

  Ettevõte DE WATERBEER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Zedelgem, Belgia.

 5. ESGEN GMBH / MARK-LINE®

  Saksamaa

  Ettevõte ESGEN GMBH / MARK-LINE®, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised aparaadiehitustööriistad tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised metallitööriistad, Keermelõikepingid, Hõõritsad, Mehaanilised metallitööriistad, Keermelõikepingid, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Hemer, Saksamaa.

 6. WEIMARER INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEIMARER INDUSTRIEBEDARF GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Jalatsid, Hõõritsad, JA Jalatsid tööstustes. See asub Weimar, Saksamaa.

 7. CANAVA - VÝSTRUŽNÍKY A UPÍNAČE

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CANAVA - VÝSTRUŽNÍKY A UPÍNAČE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb väikesed metalldetailid tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, JA Hõõritsad tööstustes. See asub Praha 10-Hostivař, Tšehhi Vabariik.

 8. SUNKAR

  Türgi

  Ettevõte SUNKAR, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Ankara, Türgi.

 9. BOS HK A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte BOS HK A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Hõõritsad, Teemanttööriistad, Hõõritsad, JA Teemanttööriistad tööstustes. See asub Probostov U Teplic, Tšehhi Vabariik.

 10. SC TOPMETROLOGY SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC TOPMETROLOGY SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hõõritsad tööstuses. See asub Bucuresti, Rumeenia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta