• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • gaasi- ja naftajuhtmete seadmed

Otsingu tulemused

Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed - Import eksport

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAYADERELI CONSTRUCTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Jäigad ehitusmaterjalid, Torustikud, Tööstuslikud torustikud, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Tsemendi- ja mördilisandid, Kuivatatud puuviljad, fresh fruit, JA fresh vegetables tööstustes. See asub Adana, Türgi.

 2. PIPELINE EQUIPMENT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PIPELINE EQUIPMENT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Gladbeck, Saksamaa.

 3. CRIOMEC SA

  Rumeenia

  Ettevõte CRIOMEC SA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Galati, Rumeenia.

 4. ELYON INDUSTRY CO., LTD

  Lõuna-Korea

  Ettevõte ELYON INDUSTRY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka stainless steel wire, JA stainless steel strip tööstustes. See asub Busan, Lõuna-Korea.

 5. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukraina

  Ettevõte KB UKRSPETSMASH, LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaskets for high pressure applications, JA mechanical seals tööstustes. See asub Sumy, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PROPIPE, SL

  Hispaania

  Ettevõte PROPIPE, SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 2. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Venemaa

  Ettevõte INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torutarvikud - värvilistest metallidest tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest torud, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Deformatsioonivuugid - värvilistest metallidest, Deformatsioonivuugid - mustmetallidest, Roostevabast terasest torud, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Deformatsioonivuugid - värvilistest metallidest, JA Deformatsioonivuugid - mustmetallidest tööstustes. See asub Bugulma, Venemaa.

 3. PUMP SERVICE AUTOMATIC

  Belgia

  Ettevõte PUMP SERVICE AUTOMATIC, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Garaažide ja teenindusjaamade seadmed ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Deurne, Belgia.

 4. ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR

  Horvaatia

  Ettevõte ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka land gas pipeline laying, gas pipeline management, JA advice on safety issues tööstustes. See asub Bjelovar, Horvaatia.

 5. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Türgi

  Ettevõte ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Kocaeli, Türgi.

 1. KTC SYSTEMTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KTC SYSTEMTECHNIK GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. ASTRA TL

  Rumeenia

  Ettevõte ASTRA TL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka metalworking tööstustes. See asub Valenii De Munte, Rumeenia.

 1. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Ettevõte PETRO GLOBE OIL SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Nafta- ja gaasiotsimisteenused tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Birkirkara, Malta.

 2. ENERGOREM SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ENERGOREM SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka Metal welding, civil and industrial constructions, industrial prefabricated constructions, JA Machining of steels and metals tööstustes. See asub Gorzów Wielkopolski, Poola.

 3. ALFA ENGINEERING S.C.

  Itaalia

  Ettevõte ALFA ENGINEERING S.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Modena, Itaalia.

 4. AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

  Poola

  Ettevõte AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Katowice, Poola.

 5. ALMANHAL GENERAL TRADE

  Iraak

  Ettevõte ALMANHAL GENERAL TRADE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Säilitamine – materjal ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Kirkuk, Iraak.

 6. OTTO FAHSIG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO FAHSIG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Ainring, Saksamaa.

 7. SWEDPARTS HAMBURG

  Saksamaa

  Ettevõte SWEDPARTS HAMBURG, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed, Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus, Nafta- ja gaasiotsimisteenused, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 8. HALLIBURTON ENERGY SERVICES

  Belgia

  Ettevõte HALLIBURTON ENERGY SERVICES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Gaas - tootmisjaamad, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Gaas - tootmisjaamad, JA oil system assembly tööstustes. See asub Drogenbos, Belgia.

 1. T.D. WILLIAMSON

  Belgia

  Ettevõte T.D. WILLIAMSON, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Nivelles, Belgia.

 2. UNITED STEEL INDUSTRY GROUP

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte UNITED STEEL INDUSTRY GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka alloy steel pipes, boiler pipes, JA brass pipes tööstustes. See asub Changsha, Ameerika Ühendriigid.

 3. TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suured kodumasinad tööstuses. See tegeleb ka Plastvoolikud ja -torud, Veeboilerid, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Gaasitorustiku armatuur, Plastvoolikud ja -torud, Veeboilerid, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Gaasitorustiku armatuur tööstustes. See asub Stenovice, Tšehhi Vabariik.

 4. NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE

  Singapur

  Ettevõte NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Singapore, Singapur.

 5. FABRICOM

  Norra

  Ettevõte FABRICOM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka mechanical constructions, engineering and environmental engineering studies, engineering studies and engineering for electric power plants, JA electrical engineering, electrical appliances and electronic tööstustes. See asub Stavanger, Norra.

 6. I.T.EX QUALITY SERVICES

  Itaalia

  Ettevõte I.T.EX QUALITY SERVICES, aastal ja mis tegeleb Naftakeemiatööstus - rajatised ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, Naftapuhastusseadmed, systems and equipment for oil refineries, systems and equipment for gas pipelines, Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Naftapuhastusseadmed tööstustes. See asub San Donato Milanese, Itaalia.

 7. SARL JCTP ZYTA

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL JCTP ZYTA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, boring of offshore oil wells, ground-drilling for public works, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA perforation for mineral research tööstustes. See asub Chargey Les Gray, Prantsusmaa.

 8. BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV

  Valgevene

  Ettevõte BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka Drenaažiehitustööd, gas pipelines, land oil pipeline laying, Drenaažiehitustööd, JA laying gas pipelines tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 9. SPIRE INDUSTRIAL EQUIPMENTS CO

  India

  Ettevõte SPIRE INDUSTRIAL EQUIPMENTS CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See tegeleb ka industrial valves, JA ball valves for high temperatures tööstustes. See asub Navi Mumbai-400705, India.

 10. ZHANGQIU YU BIN PETROCHEMICAL FITTINGS FACTORY

  Hiina

  Ettevõte ZHANGQIU YU BIN PETROCHEMICAL FITTINGS FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstuses. See asub Puji,zhangqiu, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

314 Ettevõtted