• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid

Otsingu tulemused

Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid - Import eksport

 1. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Poola

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. is a company with decades of experience in the mining industry, operating successfully on the domestic and international market. An additional area of our activity is waste management as well as the design and construction of waste processing lines. Our offer includes machines, devices and structures intended both for work in the underground of mines and in other areas of industry. Our leading products are transport systems for moving electrical apparatus, self-locking holders for shaft cables, platforms for driving people with belt conveyors and systems supporting manual rail transport.

 2. FINEI OU

  Eesti

  Ettevõte FINEI OU, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See asub Pühajõe Küla, Eesti.

 3. FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO)

  Iraan

  Ettevõte FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka vibrating screens, JA feeders tööstustes. See asub Tehran, Iraan.

 4. EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka epicyclic reduction gears, helicoidal gears, industrial reducers, JA bevel gear reducers tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 5. BURSA DEDEKTÖR

  Türgi

  Ettevõte BURSA DEDEKTÖR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NORTH ROCK DRILL

  Türgi

  Ettevõte NORTH ROCK DRILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS

  Belgia

  Ettevõte ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Tööstushoonete ehitus, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, industrial hard facings, JA Tööstushoonete ehitus tööstustes. See asub Frameries, Belgia.

 3. NITROERG S.A.

  Poola

  Ettevõte NITROERG S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See asub Bierun, Poola.

 4. CARDEM

  Belgia

  Ettevõte CARDEM, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, flooring, chimneys, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Bievre, Belgia.

 5. A&S MACHINERY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte A&S MACHINERY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See asub Chengdu, Hiina.

 1. CENTRE TERRE ET PIERRE

  Belgia

  Ettevõte CENTRE TERRE ET PIERRE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Toodete ja materjalide testimine tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Tournai, Belgia.

 2. SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES

  Belgia

  Ettevõte SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik klaas tööstuses. See tegeleb ka Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, refractory concrete, Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Anhee, Belgia.

 1. MAGOTTEAUX

  Belgia

  Ettevõte MAGOTTEAUX, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Purustus- ja peenestusseadmed, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Purustus- ja peenestusseadmed, separators, JA Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Vaux-sous-chevremont, Belgia.

 2. INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX

  Belgia

  Ettevõte INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik klaas tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, hollow glass, refractory concrete, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA flat glass tööstustes. See asub Mons, Belgia.

 3. IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE

  Türgi

  Ettevõte IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See asub Yenimahalle/ostim, Türgi.

 4. VTN EUROPE S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VTN EUROPE S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Lammutusmasinad ja -seadmed, hydraulic shears, JA Lammutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Pojana Maggiore, Itaalia.

 5. DMSA GROUP LLC

  Aserbaidžaan

  Ettevõte DMSA GROUP LLC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Purustus- ja peenestusseadmed, Maagi ekstraheerimine, sounders, Purustus- ja peenestusseadmed, machines and equipment for the manufacturing cement, plaster and lime products, JA Maagi ekstraheerimine tööstustes. See asub Baku, Aserbaidžaan.

 6. ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE

  Hispaania

  Ettevõte ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, working with natural stones, distribution and wholesale trade associations, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA Wholesale production and sales tööstustes. See asub Macael, Hispaania.

 7. SIELY CONSULTING

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIELY CONSULTING, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusinvesteeringute konsultandid tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Amiens, Prantsusmaa.

 8. GÖLLNER MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GÖLLNER MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sporditarbed tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Aachen, Saksamaa.

 1. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Turbatootmine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Turbatootmine - masinad ja seadmed, Kivimurrumasinad ja -seadmed, Marmoritöötlemine - masinad, JA Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstustes. See asub Deutschfeistritz, Austria.

 2. DAMACO

  Belgia

  Ettevõte DAMACO, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka industrial assemblies tööstustes. See asub Petit-enghien, Belgia.

 3. SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN

  Saksamaa

  Ettevõte SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, Testseadmed, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, JA Testseadmed tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. YENI ÖZEN MAKINA

  Türgi

  Ettevõte YENI ÖZEN MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karjääriviisiline kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, concrete-mixing units, bladed deslimer for mines and quarries, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, JA new spare parts tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 5. DAWINKEL BAUMASCHINEN, DANIEL WINKELMAYER

  Austria

  Ettevõte DAWINKEL BAUMASCHINEN, DANIEL WINKELMAYER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka vibrating for damage for building plots, JA asphalt cutting machines tööstustes. See asub Großraming, Austria.

 6. ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Puurmasinad, consummable material, spare parts for punch cutters, perforation for mineral research, JA Puurmasinad tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 7. TRANSLOK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TRANSLOK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Autod, Elektrisõidukid, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid, Autod, Elektrisõidukid, JA Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid tööstustes. See asub Geldern, Saksamaa.

 8. ADVANTEC TUNNEL AND MINING SOLUTION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ADVANTEC TUNNEL AND MINING SOLUTION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka sweets, tunnelling machines, JA machines and equipment for building tunnels and bridges tööstustes. See asub Werne, Saksamaa.

 9. ATELIERS DELBEQUE

  Belgia

  Ettevõte ATELIERS DELBEQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Arhitektid - nõustajad, Katlasüsteemid, industrial assemblies, Arhitektid - nõustajad, Katlasüsteemid, JA metal carpentry design tööstustes. See asub Andenne, Belgia.

 10. T.D. WILLIAMSON

  Belgia

  Ettevõte T.D. WILLIAMSON, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid tööstuses. See tegeleb ka Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed, JA Gaasi- ja naftajuhtmete seadmed tööstustes. See asub Nivelles, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Ekstraheerimismasinad ja seadmed - mineraalid ja maagid - Import eksport

Tulemuste arv

167 Ettevõtted