• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • e-äri tarkvara

Otsingu tulemused

E-äri tarkvara - Import eksport

 1. CYBERNECS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CYBERNECS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Interneti ja intraneti võrgupunktide loomine ja arendus tööstuses. See tegeleb ka Mobiilirakenduste arendus, Veebiarendus, E-äri teenused, E-äri tarkvara, Veebiturundus, internet site design, internet site creator, websites, JA website designer tööstustes. See asub Bagneux, Prantsusmaa.

 2. SOPRANO COMMERCE

  Eesti

  Pakume professionaalseid e-kaubanduse lahendusi traditsioonilistest e-poodidest integreeritud multifunktsionaalsete müügiplatvormideni. Oleme alates 209. aastast valmistanud üle 250 erineva e-poe lahenduse, mille kaudu müüakse nii pileteid kui füüsilisi ja virtuaalseid tooteid. Pakume võimalust veebipoe sidumiseks füüsilise kauplusega kasutades Soprano POS süsteemi. Ehitame kõik projektid ennast tõestanud e-kaubanduse platvormile Magento. Magento on kiirelt areneva avatud lähtekoodiga internetikaubanduse tarkvara, mis pakub mitmekülgset baasfunktsionaalsust ning sobib igas suuruses e-poe arenduseks. Kui vajate tasuta internetipoodi, siis uurige lähemalt meie arendatavat Pipfrog platvormi. Pipfrog on parim valmislahendus ettevõtjale, kes soovib e-kaubanduse ärimudelit testida ilma olulise alginvesteeringuta. Oleme alati valmis uuteks väljakutseteks. Võtke meiega ühendust, tutvustage enda e-kaubanduse vajadusi. Anname omalt poolt meeleldi head nõu ja asjalikku tagasisidet.

 3. EMAKE LIMITED

  Kreeka

  Ettevõte EMAKE LIMITED, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka computer repair tööstustes. See asub Athina, Kreeka.

 4. DORMITO.RE - ACCOMMODATE WELL

  Sloveenia

  Ettevõte DORMITO.RE - ACCOMMODATE WELL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Reisimine ja turism tööstuses. See tegeleb ka Kliendisuhete juhtimise tarkvara CRM, Majutusteenused, Põllumajandusturism, E-äri tarkvara, Kliendisuhete juhtimise tarkvara CRM, Majutusteenused, Põllumajandusturism, JA E-äri tarkvara tööstustes. See asub Ljubljana, Sloveenia.

 5. CINEMA8

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CINEMA8, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka e-commerce tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SWIFTERM PREDICTIVE PRODUCT SELECTION

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SWIFTERM PREDICTIVE PRODUCT SELECTION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veebiturundus tööstuses. See tegeleb ka E-äri tarkvara, e-marketing, E-äri tarkvara, JA e-commerce applications tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 2. VISUAL PUBLINET SL

  Hispaania

  Ettevõte VISUAL PUBLINET SL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Interneti ja intraneti võrgupunktide loomine ja arendus tööstuses. See tegeleb ka E-äri tarkvara, Veebilehekülgede klassifikatsioon ja arendus, Interfacing - websites, E-äri tarkvara, JA Veebilehekülgede klassifikatsioon ja arendus tööstustes. See asub Madrid, Hispaania.

 3. LOADING

  Hispaania

  Ettevõte LOADING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Online-teenuste pakkujad tööstuses. See tegeleb ka E-äri tarkvara, Domeeninimede andmine ja abi, E-äri tarkvara, JA Domeeninimede andmine ja abi tööstustes. See asub Orihuela, Hispaania.

 4. WEBSHOPASSIST

  Rumeenia

  Ettevõte WEBSHOPASSIST, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Tarkvarapaketid, andmetöötlus, Tarkvara loomine ja arendamine, Elektrooniline andmetöötlus - tarkvara, Tarkvarapaketid, andmetöötlus, JA Tarkvara loomine ja arendamine tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

 5. BELLBOX

  Poola

  Ettevõte BELLBOX, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Poznań, Poola.

 1. HELLO WORLD AGENCY

  Maroko

  Ettevõte HELLO WORLD AGENCY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Marrakech, Maroko.

 2. PLUSHOST.GR

  Kreeka

  Ettevõte PLUSHOST.GR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Trikala, Kreeka.

 1. SERFCOMPANY

  Ukraina

  Ettevõte SERFCOMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Kharkiv, Ukraina.

 2. ITIPART GROUP

  Prantsusmaa

  Ettevõte ITIPART GROUP, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub PARIS, Prantsusmaa.

 3. SKIRMISH LIMITED

  Man

  Ettevõte SKIRMISH LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Mobiilirakenduste arendus, applications for software development, Mobiilirakenduste arendus, JA online games tööstustes. See asub Douglas, Man.

 4. FREEMEET LTD

  Iirimaa

  Ettevõte FREEMEET LTD, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Limerick, Iirimaa.

 5. LEPOLIS SAS

  Itaalia

  Ettevõte LEPOLIS SAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Milano, Itaalia.

 6. ITKRON

  Ukraina

  Ettevõte ITKRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Kharkiv, Ukraina.

 7. PROGETTOWEBFIRENZE

  Itaalia

  Ettevõte PROGETTOWEBFIRENZE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Firenze, Itaalia.

 8. DOTSOURCE SE

  Saksamaa

  Ettevõte DOTSOURCE SE, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Kliendisuhete juhtimise tarkvara CRM, e-commerce, strategy consulting, Marketing/e-marketing consultancy and strategies, JA Kliendisuhete juhtimise tarkvara CRM tööstustes. See asub Jena, Saksamaa.

 1. DSI DESIGN SRL - WEB AGENCY TORINO

  Itaalia

  Ettevõte DSI DESIGN SRL - WEB AGENCY TORINO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka creation of websites, Website development, Google ad campaign, JA seo tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 2. MEGAVENTORY

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte MEGAVENTORY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka erp software tööstustes. See asub Austin, Ameerika Ühendriigid.

 3. DARMOWE OGŁOSZENIA LOKALNE

  Poola

  Ettevõte DARMOWE OGŁOSZENIA LOKALNE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Warszawa, Poola.

 4. CROWDVU

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CROWDVU, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Alresford, Ühendkuningriik.

 5. EMTRION GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EMTRION GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Telekommunikatsiooniseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka E-äri tarkvara, Tootearenduse allhange, E-äri tarkvara, Tootearenduse allhange, software, JA Embedded PC tööstustes. See asub Karlsruhe, Saksamaa.

 6. MICROTIENDASONLINE, S.C.

  Hispaania

  Ettevõte MICROTIENDASONLINE, S.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Interneti ja intraneti võrgupunktide loomine ja arendus, JA Interneti ja intraneti võrgupunktide loomine ja arendus tööstustes. See asub Jerez De La Frontera, Hispaania.

 7. SOFTZOLL GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte SOFTZOLL GMBH & CO.KG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

 8. FIX DISEÑO WEB

  Hispaania

  Ettevõte FIX DISEÑO WEB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka Mobiilirakenduste arendus, applications for mobile phones, JA Mobiilirakenduste arendus tööstustes. See asub El Puerto De Santa Maria, Hispaania.

 9. SENIOR SOFTWARE AGENCY

  Rumeenia

  Ettevõte SENIOR SOFTWARE AGENCY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See asub Bucharest, Rumeenia.

 10. ONEPATCH

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ONEPATCH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb E-äri tarkvara tööstuses. See tegeleb ka order management tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

E-äri tarkvara - Import eksport

Tulemuste arv

1510 Ettevõtted