• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • biojäätmete käitlemine

Otsingu tulemused

Biojäätmete käitlemine - Import eksport

 1. HYGEA

  Belgia

  Ettevõte HYGEA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Biojäätmete käitlemine, Prügikäitlusmasinad ja -süsteemid, waste recycling advice, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Havré, Belgia.

 2. IBOGEM

  Belgia

  Ettevõte IBOGEM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Keskkonnateenused, Biojäätmete käitlemine, Keskkonnateenused, Biojäätmete käitlemine, waste recycling, JA waste collection and recycling tööstustes. See asub Beveren, Belgia.

 3. VAN IERSEL COMPOST

  Holland

  Ettevõte VAN IERSEL COMPOST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka compost tööstustes. See asub Biezenmortel, Holland.

 4. DINGLES WASTE REMOVALS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DINGLES WASTE REMOVALS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka garden cleaning services, JA scrap collection tööstustes. See asub Blackburn, Ühendkuningriik.

 5. CVB ECOLOGISTICS

  Belgia

  Ettevõte CVB ECOLOGISTICS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Keskkonnateenused tööstuses. See tegeleb ka Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Biojäätmete käitlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine, Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed, Biojäätmete käitlemine, JA Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstustes. See asub Tilburg, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. GREEN WASTE CLEARANCE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GREEN WASTE CLEARANCE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 2. OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI

  Türgi

  Ettevõte OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka sludge composting plants, log squaring machines for poles, JA Conveyors, conveying systems tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 3. BRALEY

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRALEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike sõidukite kopad, Biojäätmete käitlemine, Tööstuslike sõidukite kopad, systems and equipment for waste dumps, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Bozouls, Prantsusmaa.

 4. TRANSCOMA

  Belgia

  Ettevõte TRANSCOMA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete ladustamise ja kogumise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Biojäätmete käitlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, waste containers, containerised transport, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Genk, Belgia.

 5. FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS

  Hispaania

  Ettevõte FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See asub Valencia, Hispaania.

 1. ECO-SYSTEM

  Itaalia

  Ettevõte ECO-SYSTEM, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Biomassienergia tootmine, waste recovery and recycling plants, Biomassienergia tootmine, waste machinery, JA sludge and sewage biogas recovery and production plants tööstustes. See asub Vinci, Itaalia.

 2. FELTWOOD ECOMATERIALES

  Hispaania

  Ettevõte FELTWOOD ECOMATERIALES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka vegetable waste treatment tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 1. SOIL - CONCEPT

  Luksemburg

  Ettevõte SOIL - CONCEPT, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Biojäätmete käitlemine, Tööstusjäätmete käitlemine, Biojäätmete käitlemine, JA Tööstusjäätmete käitlemine tööstustes. See asub Diekirch, Luksemburg.

 2. VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING

  Belgia

  Ettevõte VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Biojäätmete käitlemine, biomass, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Haasdonk, Belgia.

 3. TRAPEROS RECICLA

  Hispaania

  Ettevõte TRAPEROS RECICLA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka cleaning, satellite reception equipment, JA vehicles for waste transport and treatment waste containers tööstustes. See asub Murcia, Hispaania.

 4. A&S ENERGIE

  Belgia

  Ettevõte A&S ENERGIE, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Biojäätmete käitlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Oostrozebeke, Belgia.

 5. WESTCOMPOST

  Belgia

  Ettevõte WESTCOMPOST, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See asub Ieper, Belgia.

 6. BIOMASS CENTER

  Belgia

  Ettevõte BIOMASS CENTER, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Biomassienergia tootmine, Biojäätmete käitlemine, Biomassienergia tootmine, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 7. SAMAGRO

  Belgia

  Ettevõte SAMAGRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka organic matrix waste treatment, JA biodegradable waste tööstustes. See asub Mechelen, Belgia.

 8. AERTS JAN CONTAINERDIENST

  Belgia

  Ettevõte AERTS JAN CONTAINERDIENST, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Biojäätmete käitlemine, Biojäätmete käitlemine, JA container services tööstustes. See asub Wommelgem, Belgia.

 1. AMACRO

  Belgia

  Ettevõte AMACRO, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Biojäätmete käitlemine, Biojäätmete käitlemine, JA container services tööstustes. See asub Huizingen, Belgia.

 2. HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE

  Belgia

  Ettevõte HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetransport, Jäätmetransport, JA wood recycling tööstustes. See asub Westrozebeke, Belgia.

 3. VANDEWIELE RECYCLING

  Belgia

  Ettevõte VANDEWIELE RECYCLING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Biojäätmete käitlemine, wood recycling, JA Biojäätmete käitlemine tööstustes. See asub Glstel, Belgia.

 4. HECTOR VAN MOER & ZONEN

  Belgia

  Ettevõte HECTOR VAN MOER & ZONEN, aastal ja mis tegeleb Mitmesuguste materjalide ümbertöötlemine ja kogumine tööstuses. See tegeleb ka Biojäätmete käitlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Biojäätmete käitlemine, JA Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstustes. See asub Melsele, Belgia.

 5. DAGENHAM WASTE REMOVAL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DAGENHAM WASTE REMOVAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka inert waste tööstustes. See asub Dagenham, Ühendkuningriik.

 6. ACTION SOCIALE INTERNATIONALE(A.S.I-ONG)

  Gabon

  Ettevõte ACTION SOCIALE INTERNATIONALE(A.S.I-ONG), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See asub Libreville, Gabon.

 7. RECYCLING PARTNERSHIP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RECYCLING PARTNERSHIP, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Heitvee taaskasutus, JA Heitvee taaskasutus tööstustes. See asub Crawley, Ühendkuningriik.

 8. FORTH RESOURCE MANAGMENT LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FORTH RESOURCE MANAGMENT LTD, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Heitvee taaskasutus, JA Heitvee taaskasutus tööstustes. See asub Edinburgh, Ühendkuningriik.

 9. DOMESTIC WASTE SERVICES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DOMESTIC WASTE SERVICES, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Heitvee taaskasutus, JA Heitvee taaskasutus tööstustes. See asub Hertford, Ühendkuningriik.

 10. SANDERS PLANT & WASTE MANAGEMENT LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SANDERS PLANT & WASTE MANAGEMENT LTD, aastal ja mis tegeleb Biojäätmete käitlemine tööstuses. See tegeleb ka Heitvee taaskasutus, JA Heitvee taaskasutus tööstustes. See asub Morpeth, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta