• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • auruturbiinid

Otsingu tulemused

Auruturbiinid - Import eksport

 1. JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See asub Köln, Saksamaa.

 2. FRANK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FRANK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See asub Sinn, Saksamaa.

 3. PROMPRIVOD

  Valgevene

  Ettevõte PROMPRIVOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka steam ejector, vacuum pumps, Heat exchangers-savers, JA cooling systems for communities tööstustes. See asub Minsk, Valgevene.

 4. G-TEAM A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte G-TEAM A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See asub Plzen, Tšehhi Vabariik.

 5. INNCO

  Iraan

  Ettevõte INNCO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka steam turbines, turbines, JA gas turbines tööstustes. See asub Tehran, Iraan.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NORMANDY CONTROL GROUP SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte NORMANDY CONTROL GROUP SAS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See asub Harfleur, Prantsusmaa.

 2. SPIRAX SARCO

  Belgia

  Ettevõte SPIRAX SARCO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka steam machines, gas flow metering instruments, flow gauges, JA servo motors tööstustes. See asub Zwijnaarde, Belgia.

 3. TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka system maintenance tööstustes. See asub Auerbach, Saksamaa.

 4. G-TEAM A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte G-TEAM A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, JA Turbiinid tööstustes. See asub Praha, Tšehhi Vabariik.

 5. ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN

  Saksamaa

  Ettevõte ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrienergia - jaotus tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, Auruturbiinid, Kliimaseadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Kronach, Saksamaa.

 1. LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG

  Saksamaa

  Ettevõte LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Säilituspaagid, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, Säilituspaagid, JA Elektriahjud ja -lõõmutusahjud tööstustes. See asub Landshut, Saksamaa.

 2. ENKOTHERM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ENKOTHERM GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rasked katelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest katlad, Soojusvahetid, Auruturbiinid, Gaasijahutusained, Roostevabast terasest katlad, Soojusvahetid, Auruturbiinid, JA Gaasijahutusained tööstustes. See asub Merkendorf, Saksamaa.

 1. REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrienergia - jaotus tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, Auruturbiinid, Kliimaseadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Vilshofen an der Donau, Saksamaa.

 2. DRESSER RAND SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte DRESSER RAND SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ametiliidud, -ühendused ja -ühingud tööstuses. See tegeleb ka Kompressorid, Gaasiturbiinid, Auruturbiinid, Kompressorid, Centrifuges, Gaasiturbiinid, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Le Havre, Prantsusmaa.

 3. SCHARR TEC GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte SCHARR TEC GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrienergia - jaotus tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, Auruturbiinid, Kliimaseadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Neukirchen, Saksamaa.

 4. COGEFROID

  Prantsusmaa

  Ettevõte COGEFROID, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Külmkambrid tööstuses. See tegeleb ka Auruturbiinid, Auruturbiinid, Cogeneration, JA heat pump heating tööstustes. See asub Vaux Et Chantegrue, Prantsusmaa.

 5. TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, Elektrienergia - jaotus, Kliimaseadmed, JA Elektrienergia - jaotus tööstustes. See asub Holzkirchen, Saksamaa.

 6. VAPOR

  Belgia

  Ettevõte VAPOR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka steam boilers for industrial use, JA hot air generators for industrial use tööstustes. See asub Oudenaarde, Belgia.

 7. SHANGHAI BETTER INDUSTRY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte SHANGHAI BETTER INDUSTRY CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See asub Shanghai, Hiina.

 8. STANDART BUHAR KAZANI

  Türgi

  Ettevõte STANDART BUHAR KAZANI, aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka steam machines, JA steaming machines tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 1. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Auruturbiinid, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Schio, Itaalia.

 2. ROPATEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ROPATEC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Auruturbiinid, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Bolzano, Itaalia.

 3. D&D MARINE ENGINEERING GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte D&D MARINE ENGINEERING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Auruturbiinid, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 4. SORA' S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SORA' S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Auruturbiinid, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Chienes, Itaalia.

 5. CINK HYDRO - ENERGY S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CINK HYDRO - ENERGY S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hüdroelektrijaamad tööstuses. See tegeleb ka Auruturbiinid, Turbiinid, Auruturbiinid, JA Turbiinid tööstustes. See asub Sadov, Tšehhi Vabariik.

 6. TURBINE S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte TURBINE S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Auruturbiinid, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Como, Itaalia.

 7. EXMONT-ENERGO, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte EXMONT-ENERGO, A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstushoonete ehitus tööstuses. See tegeleb ka Turbiinid, Auruturbiinid, Turbiinid, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Brno , Tšehhi Vabariik.

 8. CNC TVAR S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CNC TVAR S.R.O., aastal ja mis tegeleb Auruturbiinid tööstuses. See tegeleb ka Veeturbiinid, milling machines, JA Veeturbiinid tööstustes. See asub Liberec 7, Tšehhi Vabariik.

 9. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Raskeveod tööstuses. See tegeleb ka Auruturbiinid, Torustikud, Auruturbiinid, JA Torustikud tööstustes. See asub Kadan, Tšehhi Vabariik.

 10. C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Turbiinid tööstuses. See tegeleb ka Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, Auruturbiinid, Turbiinelektrijaamade sisseseade ja seadmed, JA Auruturbiinid tööstustes. See asub Maniago, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta