• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ankrumähismasinad

Otsingu tulemused

Ankrumähismasinad - Import eksport

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 2. ACME MECHATRONICS

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte ACME MECHATRONICS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ankrumähismasinad tööstuses. See asub San Diego, Ameerika Ühendriigid.

 3. WINDING AND MORE SRL

  Itaalia

  Ettevõte WINDING AND MORE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ankrumähismasinad tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for the preparation of french fries tööstustes. See asub Chieve, Itaalia.

 4. GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. ), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Arco, Itaalia.

 5. AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C.

  Itaalia

  Ettevõte AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Arzignano, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FAI.S SRLS

  Itaalia

  Ettevõte FAI.S SRLS, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Olbia, Itaalia.

 2. MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Ferrandina, Itaalia.

 3. BORGONOVO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BORGONOVO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Arzignano, Itaalia.

 4. ATAM S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte ATAM S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Agrate Brianza, Itaalia.

 5. ELAS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ELAS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Martinengo, Itaalia.

 1. MABE

  Itaalia

  Ettevõte MABE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Ossana, Itaalia.

 2. GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Pisa, Itaalia.

 1. BODINET S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte BODINET S.N.C., aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Volvera, Itaalia.

 2. ELETTROMECCANICA APRILIA

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA APRILIA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Aprilia, Itaalia.

 3. ZUCCONI ALDO

  Itaalia

  Ettevõte ZUCCONI ALDO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Montecatini Terme, Itaalia.

 4. C.E.A.

  Itaalia

  Ettevõte C.E.A., aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Carugate, Itaalia.

 5. TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO

  Itaalia

  Ettevõte TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Salerno, Itaalia.

 6. DONGWOO SG

  Lõuna-Korea

  Ettevõte DONGWOO SG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ankrumähismasinad tööstuses. See asub , BUSAN, KOREA, Lõuna-Korea.

 7. ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Bovisio Masciago, Itaalia.

 8. GROOTHANDEL DE LEEDE B.V.

  Holland

  Ettevõte GROOTHANDEL DE LEEDE B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ankrumähismasinad, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Gouda, Holland.

 1. COILS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COILS S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Leini, Itaalia.

 2. ROMINSERV IAIFO ZALAU

  Rumeenia

  Ettevõte ROMINSERV IAIFO ZALAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ankrumähismasinad, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Zalau, Rumeenia.

 3. LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI

  Itaalia

  Ettevõte LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Camerata Picena, Itaalia.

 4. RICCI DOMENICO

  Itaalia

  Ettevõte RICCI DOMENICO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Livorno, Itaalia.

 5. AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ankrumähismasinad, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Bremen, Saksamaa.

 6. MERCANTI TRAFO WINDINGS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MERCANTI TRAFO WINDINGS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Lugo, Itaalia.

 7. ART - TRA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ART - TRA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektritrafod, -muundurid ja -alaldid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Carmignano, Itaalia.

 8. EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Berra, Itaalia.

 9. CO.EL. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.EL. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Castiglione Del Lago, Itaalia.

 10. PRO.EL

  Itaalia

  Ettevõte PRO.EL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Jaoturid ja süütepoolid tööstuses. See tegeleb ka Elektrimähised, Ankrumähismasinad, Elektrimähised, JA Ankrumähismasinad tööstustes. See asub Villanova Di Camposampiero, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta